EagleFan
Fan of Eagle
Open weeks I have (as usual, many may be filled I just don't know the opponent).
Week 1
Beverly Fort Frye
Clarksville Clinton-Massie
Cleveland Lincoln West
Cleveland St. Ignatius
Dayton Dunbar
Dayton Jefferson Township
Huber Heights Wayne
Stewart Federal Hocking
Week 2
Belpre
Cincinnati Clark Montessori
Cleveland East Technical
Cleveland Lincoln West
Dayton Meadowdale
Minster
Troy Christian
Wickliffe
Week 3
Canal Winchester Harvest Preparatory
Chillicothe
Cincinnati La Salle UPDATE: vs IMG
Cleveland Collinwood
Cleveland Lincoln West
Columbiana
Columbus Walnut Ridge
Middletown Madison
Millersport
Week 4
Cincinnati Clark Montessori
Cincinnati Miami Valley Christian Academy
Hamilton New Miami
Louisville St. Thomas Aquinas
Lyndhurst Brush
West Unity Hilltop
Week 5
Cleveland Benedictine
Wilmington
Week 6
Cuyahoga Heights
Dayton Meadowdale
Dayton Thurgood Marshall
East Liverpool
Oregon Cardinal Stritch
Week 7
Ashtabula St. John
Columbus Whetstone
Dayton Jefferson Township
Dover
Southington Chalker
Stewart Federal Hocking
Strongsville
Youngstown Chaney
Week 8
Columbus Linden McKinley
Painesville Riverside
Week 9
Ashtabula St. John
Dayton Jefferson Township
Dayton Meadowdale
Millersport
Montpelier
St. Clairsville
Stewart Federal Hocking
Warrensville Heights
Week 10
Bidwell River Valley
Cincinnati Gamble Montessori
Cleveland Lincoln West
Columbus Mifflin
Madison
Ottawa Hills
Rootstown
Week 1
Beverly Fort Frye
Clarksville Clinton-Massie
Cleveland Lincoln West
Cleveland St. Ignatius
Dayton Dunbar
Dayton Jefferson Township
Huber Heights Wayne
Stewart Federal Hocking
Week 2
Belpre
Cincinnati Clark Montessori
Cleveland East Technical
Cleveland Lincoln West
Dayton Meadowdale
Minster
Troy Christian
Wickliffe
Week 3
Canal Winchester Harvest Preparatory
Chillicothe
Cincinnati La Salle UPDATE: vs IMG
Cleveland Collinwood
Cleveland Lincoln West
Columbiana
Columbus Walnut Ridge
Middletown Madison
Millersport
Week 4
Cincinnati Clark Montessori
Cincinnati Miami Valley Christian Academy
Hamilton New Miami
Louisville St. Thomas Aquinas
Lyndhurst Brush
West Unity Hilltop
Week 5
Cleveland Benedictine
Wilmington
Week 6
Cuyahoga Heights
Dayton Meadowdale
Dayton Thurgood Marshall
East Liverpool
Oregon Cardinal Stritch
Week 7
Ashtabula St. John
Columbus Whetstone
Dayton Jefferson Township
Dover
Southington Chalker
Stewart Federal Hocking
Strongsville
Youngstown Chaney
Week 8
Columbus Linden McKinley
Painesville Riverside
Week 9
Ashtabula St. John
Dayton Jefferson Township
Dayton Meadowdale
Millersport
Montpelier
St. Clairsville
Stewart Federal Hocking
Warrensville Heights
Week 10
Bidwell River Valley
Cincinnati Gamble Montessori
Cleveland Lincoln West
Columbus Mifflin
Madison
Ottawa Hills
Rootstown
Last edited: