Using the thread with all the scores, standings, and schedules, I've pieced together the records of most of the teams across the state. I'm posting them three different ways:
1. By League
2. By Division
3. By Winning Percentage
13-3 Ellet (Akron) -----Division I (Akron City Series)
7-5 East (Akron) -----Division II (Akron City Series)
6-10 Buchtel (Akron) -----Division II (Akron City Series)
6-10 Firestone (Akron) -----Division I (Akron City Series)
6-10 North (Akron) -----Division I (Akron City Series)
3-15 Kenmore-Garfield (Akron) -----Division I (Akron City Series)
14-2 Newton Falls (Newton Falls) -----Division III (All-American Conference - Blue)
11-3 Labrae (Leavittsburg) -----Division III (All-American Conference - Blue)
8-7 Champion (Warren) -----Division III (All-American Conference - Blue)
8-8 Brookfield (Brookfield) -----Division III (All-American Conference - Blue)
6-8 Liberty (Youngstown) -----Division III (All-American Conference - Blue)
4-11 Crestview (Columbiana) -----Division III (All-American Conference - Blue)
4-11 Memorial (Campbell) -----Division III (All-American Conference - Blue)
13-1 Boardman (Youngstown) -----Division I (All-American Conference - Red)
11-6 Warren G Harding (Warren) -----Division I (All-American Conference - Red)
7-7 Austintown-Fitch (Austintown) -----Division I (All-American Conference - Red)
5-7 Canfield (Canfield) -----Division II (All-American Conference - Red)
4-9 Howland (Warren) -----Division II (All-American Conference - Red)
12-4 Arlington (Arlington) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
11-5 Riverdale (Mt. Blanchard) -----Division III (Blanchard Valley Conference)
10-6 Liberty-Benton (Findlay) -----Division III (Blanchard Valley Conference)
8-8 Arcadia (Arcadia) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
7-7 Van Buren (Van Buren) -----Division III (Blanchard Valley Conference)
6-8 Vanlue (Vanlue) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
5-8 Cory-Rawson (Rawson) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
5-9 North Baltimore (North Baltimore) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
0-17 Mc Comb (Mc Comb) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
9-6 Leipsic (Leipsic) -----Division IV (Blanchard Valley Conference / Putnam County League)
6-7 Pandora-Gilboa (Pandora) -----Division IV (Blanchard Valley Conference / Putnam County League)
11-4 Pettisville (Pettisville) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
8-7 Fayette (Fayette) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
7-7 Edon (Edon) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
8-8 North Central (Pioneer) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
4-11 Montpelier (Montpelier) -----Division III (Buckeye Border Conference)
2-12 Stryker (Stryker) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
0-12 Hilltop (West Unity) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
14-0 North Union (Richwood) -----Division III (Central Buckeye Conference)
13-2 Jonathan Alder (Plain City) -----Division II (Central Buckeye Conference)
10-7 London (London) -----Division II (Central Buckeye Conference)
13-3 St Francis De Sales (Columbus) -----Division II (Central Catholic League)
11-4 Bishop Ready (Columbus) -----Division III (Central Catholic League)
12-5 St Charles (Columbus) -----Division I (Central Catholic League)
7-9 Bishop Watterson (Columbus) -----Division II (Central Catholic League)
4-9 Bishop Hartley (Columbus) -----Division II (Central Catholic League)
12-3 Chagrin Falls (Chagrin Falls) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Chagrin)
9-5 West Geauga (Chesterland) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Chagrin)
9-6 Beachwood (Beachwood) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Chagrin)
6-7 Orange (Pepper Pike) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Chagrin)
2-15 Hawken (Gates Mills) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Chagrin)
7-4 Harvey (Painesville) -----Division I (Chagrin Valley Conference - Lake)
7-6 Perry (Perry) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Lake)
8-8 Geneva (Geneva) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Lake)
5-8 Edgewood (Ashtabula) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Lake)
5-8 Lakeside (Ashtabula) -----Division I (Chagrin Valley Conference - Lake)
12-4 Richmond Heights (Richmond Hts) -----Division IV (Chagrin Valley Conference - Metro)
10-4 Independence (Independence) -----Division IV (Chagrin Valley Conference - Metro)
8-6 Lutheran West (Rocky River) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Metro)
7-7 Cuyahoga Heights (Cuyahoga Heights) -----Division IV (Chagrin Valley Conference - Metro)
3-11 Trinity Hs (Garfield Hts.) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Metro)
2-11 Brooklyn (Brooklyn) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Metro)
11-2 Kirtland (Kirtland) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Valley)
10-3 Wickliffe (Wickliffe) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Valley)
6-9 Grand Valley (Orwell) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Valley)
4-11 Berkshire (Burton) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Valley)
4-11 Cardinal (Middlefield) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Valley)
3-13 Fairport Harding (Fairport Harbor) -----Division IV (Chagrin Valley Conference - Valley)
15-0 Wyoming (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Hills League)
14-1 Deer Park (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Hills League)
10-6 Finneytown (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Hills League)
10-6 Taylor (Cleves) -----Division II (Cincinnati Hills League)
8-6 Indian Hill (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Hills League)
7-10 Madeira (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Hills League)
6-10 Mariemont (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Hills League)
1-15 Reading (Reading) -----Division III (Cincinnati Hills League)
7-6 James N Gamble Montessori (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
6-6 Cincinnati College Preparatory Academy (Cincinnati) -----Division IV (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
6-7 Hillcrest Academy (Cincinnati) -----Division IV (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
4-6 Oyler (Cincinnati) -----Division IV (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
3-7 School For Creative Performing Arts (Cincinnati) -----Division IV (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
2-12 Riverview East Academy (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
9-5 Hughes (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
9-5 Taft (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
10-6 Aiken (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
8-7 Western Hills (Cincinnati) -----Division I (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
6-8 Woodward (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
3-12 Shroder (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
10-5 Beechcroft (Columbus) -----Division II (Columbus City League - North)
9-7 Linden Mc Kinley (Columbus) -----Division II (Columbus City League - North)
8-7 Northland (Columbus) -----Division I (Columbus City League - North)
9-8 Mifflin (Columbus) -----Division I (Columbus City League - North)
7-9 Centennial (Columbus) -----Division II (Columbus City League - North)
4-13 Whetstone (Columbus) -----Division I (Columbus City League - North)
3-13 East (Columbus) -----Division II (Columbus City League - North)
0-17 Columbus North International (Columbus) -----Division III (Columbus City League - North)
16-1 South (Columbus) -----Division I (Columbus City League - South)
13-3 Walnut Ridge (Columbus) -----Division I (Columbus City League - South)
11-5 Briggs (Columbus) -----Division I (Columbus City League - South)
8-8 Eastmoor Academy (Columbus) -----Division II (Columbus City League - South)
6-10 Africentric Early College (Columbus) -----Division III (Columbus City League - South)
4-10 Marion-Franklin (Columbus) -----Division II (Columbus City League - South)
2-12 Independence (Columbus) -----Division I (Columbus City League - South)
1-14 West (Columbus) -----Division I (Columbus City League - South)
14-2 Dover (Dover) -----Division I (East Central Ohio League)
12-2 Meadowbrook (Byesville) -----Division II (East Central Ohio League)
11-4 New Philadelphia (N Philadelphia) -----Division II (East Central Ohio League)
8-7 Marietta (Marietta) -----Division II (East Central Ohio League)
7-7 Cambridge (Cambridge) -----Division II (East Central Ohio League)
5-10 Coshocton (Coshocton) -----Division III (East Central Ohio League)
3-12 River View (Warsaw) -----Division II (East Central Ohio League)
3-12 Zanesville (Zanesville) -----Division II (East Central Ohio League)
12-3 West Branch (Beloit) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
10-5 Alliance (Alliance) -----Division I (Eastern Buckeye Conference)
8-7 Marlington (Alliance) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
7-8 Carrollton (Carrollton) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
6-10 Minerva (Minerva) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
5-10 Canton South (Canton) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
3-11 Salem (Salem) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
14-2 Turpin (Cincinnati) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
13-3 West Clermont (Cincinnati) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
12-5 Walnut Hills (Cincinnati) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
9-6 Loveland (Loveland) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
8-9 Milford (Milford) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
6-11 Anderson (Cincinnati) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
3-13 Kings (Kings Mills) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
3-14 Withrow (Cincinnati) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
13-1 Green (Uniontown) -----Division I (Federal League)
12-2 Canton Mckinley Senior (Canton) -----Division I (Federal League)
11-6 Glenoak (Canton) -----Division I (Federal League)
8-6 Hoover (North Canton) -----Division I (Federal League)
9-6 Perry (Massillon) -----Division I (Federal League)
5-10 Jackson (Massillon) -----Division I (Federal League)
4-13 Lake (Uniontown) -----Division I (Federal League)
14-2 South Central (Greenwich) -----Division IV (Firelands Conference)
12-3 St Paul (Norwalk) -----Division IV (Firelands Conference)
12-3 Western Reserve (Collins) -----Division III (Firelands Conference)
8-7 Monroeville (Monroeville) -----Division IV (Firelands Conference)
7-9 Plymouth (Plymouth) -----Division IV (Firelands Conference)
5-10 New London (New London) -----Division IV (Firelands Conference)
2-12 Crestview (Ashland) -----Division III (Firelands Conference)
1-13 Mapleton (Ashland) -----Division III (Firelands Conference)
15-2 Jackson (Jackson) -----Division II (Frontier Athletic Conference)
13-3 Chillicothe (Chillicothe) -----Division I (Frontier Athletic Conference)
8-8 Miami Trace (Washington Ch) -----Division II (Frontier Athletic Conference)
7-8 Hillsboro (Hillsboro) -----Division II (Frontier Athletic Conference)
4-11 Mc Clain (Greenfield) -----Division II (Frontier Athletic Conference)
0-17 Washington (Washington C.H.) -----Division II (Frontier Athletic Conference)
13-2 Archbishop Alter (Kettering) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
13-3 Badin (Hamilton) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
11-4 Archbishop Mcnicholas (Cincinnati) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
8-7 Carroll (Dayton) -----Division I (Greater Catholic League - Co-ed)
7-9 Chaminade Julienne (Dayton) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
6-8 Bishop Fenwick (Franklin) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
6-10 Roger Bacon (St Bernard) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
4-11 Purcell Marian (Cincinnati) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
16-1 La Salle (Cincinnati) -----Division I (Greater Catholic League - South)
15-1 Archbishop Moeller (Cincinnati) -----Division I (Greater Catholic League - South)
11-4 St Xavier (Cincinnati) -----Division I (Greater Catholic League - South)
7-8 Elder (Cincinnati) -----Division I (Greater Catholic League - South)
13-2 Lakota East (Liberty Township) -----Division I (Greater Miami Conference)
12-4 Princeton (Cincinnati) -----Division I (Greater Miami Conference)
11-5 Oak Hills (Cincinnati) -----Division I (Greater Miami Conference)
10-5 Hamilton (Hamilton) -----Division I (Greater Miami Conference)
8-6 Mason (Mason) -----Division I (Greater Miami Conference)
7-9 Lakota West (West Chester) -----Division I (Greater Miami Conference)
6-10 Fairfield (Fairfield) -----Division I (Greater Miami Conference)
6-10 Middletown (Middletown) -----Division I (Greater Miami Conference)
6-10 Sycamore (Cincinnati) -----Division I (Greater Miami Conference)
1-14 Colerain (Cincinnati) -----Division I (Greater Miami Conference)
9-6 Beavercreek (Beavercreek) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - American)
8-7 Wayne (Huber Heights) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - American)
9-8 Centerville (Centerville) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - American)
6-9 Kettering Fairmont (Kettering) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - American)
5-8 Springfield (Springfield) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - American)
13-2 Trotwood-Madison (Trotwood) -----Division II (Greater Western Ohio Conference - National)
12-5 Miamisburg (Miamisburg) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - National)
7-9 Springboro (Springboro) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - National)
4-11 Lebanon (Lebanon) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - National)
1-15 Northmont (Clayton) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - National)
14-0 Antwerp (Antwerp) -----Division IV (Green Meadows Conference)
11-4 Wayne Trace (Haviland) -----Division III (Green Meadows Conference)
10-4 Hicksville (Hicksville) -----Division IV (Green Meadows Conference)
10-7 Tinora (Defiance) -----Division III (Green Meadows Conference)
8-7 Edgerton (Edgerton) -----Division IV (Green Meadows Conference)
8-8 Fairview (Sherwood) -----Division III (Green Meadows Conference)
5-9 Ayersville (Defiance) -----Division IV (Green Meadows Conference)
2-12 Holgate (Holgate) -----Division IV (Green Meadows Conference)
10-7 Indian Lake (Lewistown) -----Division III (Independent 44sportsreport)
8-7 Lima Central Catholic (Lima) -----Division III (Independent 44sportsreport)
4-11 Benjamin Logan (Bellefontaine) -----Division III (Independent 44sportsreport)
0-15 Bellefontaine (Bellefontaine) -----Division II (Independent 44sportsreport)
14-2 Malvern (Malvern) -----Division IV (Inter-Valley Conference - North)
11-3 Tuscarawas Valley (Zoarville) -----Division III (Inter-Valley Conference - North)
8-6 East Canton (East Canton) -----Division III (Inter-Valley Conference - North)
6-10 Strasburg-Franklin (Strasburg) -----Division IV (Inter-Valley Conference - North)
5-10 Sandy Valley (Magnolia) -----Division III (Inter-Valley Conference - North)
5-11 Tuscarawas Central Catholic (New Philadelphia) -----Division IV (Inter-Valley Conference - North)
0-15 Conotton Valley (Bowerston) -----Division IV (Inter-Valley Conference - North)
15-0 Ridgewood (West Lafayette) -----Division III (Inter-Valley Conference - South)
12-4 Hiland (Berlin) -----Division IV (Inter-Valley Conference - South)
8-7 Claymont (Uhrichsville) -----Division II (Inter-Valley Conference - South)
7-7 Buckeye Trail (Lore City) -----Division III (Inter-Valley Conference - South)
6-9 Garaway (Sugarcreek) -----Division III (Inter-Valley Conference - South)
2-13 Indian Valley (Gnadenhutten) -----Division II (Inter-Valley Conference - South)
1-15 Newcomerstown (Newcomerstown) -----Division III (Inter-Valley Conference - South)
12-2 Centerburg (Centerburg) -----Division III (Knox-Morrow Athletic Conference)
10-5 Northmor (Galion) -----Division III (Knox-Morrow Athletic Conference)
8-6 East Knox (Howard) -----Division IV (Knox-Morrow Athletic Conference)
7-7 Cardington-Lincoln (Cardington) -----Division IV (Knox-Morrow Athletic Conference)
7-8 Mount Gilead (Mount Gilead) -----Division III (Knox-Morrow Athletic Conference)
6-7 Fredericktown (Fredericktown) -----Division III (Knox-Morrow Athletic Conference)
1-12 Highland (Marengo) -----Division II (Knox-Morrow Athletic Conference)
1-15 Danville (Danville) -----Division IV (Knox-Morrow Athletic Conference)
11-4 Garfield Heights (Garfield Hts) -----Division I (Lake Erie League)
9-4 Lorain (Lorain) -----Division I (Lake Erie League)
11-5 Cleveland Heights (Cleveland Heights) -----Division I (Lake Erie League)
5-6 Bedford (Bedford) -----Division I (Lake Erie League)
5-6 Shaw (East Cleveland) -----Division II (Lake Erie League)
4-6 Maple Heights (Maple Heights) -----Division I (Lake Erie League)
3-8 Warrensville Heights (Warrensville Hts) -----Division III (Lake Erie League)
16-0 Heath (Heath) -----Division II (Licking County League)
10-6 Granville (Granville) -----Division II (Licking County League)
10-6 Newark Catholic (Newark) -----Division IV (Licking County League)
10-6 Watkins Memorial (Pataskala) -----Division I (Licking County League)
9-6 Johnstown-Monroe (Johnstown) -----Division III (Licking County League)
6-6 Licking Valley (Newark) -----Division II (Licking County League)
6-8 Lakewood (Hebron) -----Division II (Licking County League)
6-10 Licking Heights (Pataskala) -----Division I (Licking County League)
3-11 Northridge (Johnstown) -----Division III (Licking County League)
3-12 Utica (Utica) -----Division III (Licking County League)
10-4 Oberlin (Oberlin) -----Division III (Lorain County League)
10-5 Columbia (Columbia Station) -----Division III (Lorain County League)
9-5 Firelands (Oberlin) -----Division II (Lorain County League)
8-8 Keystone (La Grange) -----Division II (Lorain County League)
6-8 Clearview (Lorain) -----Division II (Lorain County League)
6-9 Wellington (Wellington) -----Division III (Lorain County League)
3-9 Brookside (Sheffield) -----Division II (Lorain County League)
1-11 Black River (Sullivan) -----Division III (Lorain County League)
13-3 Cincinnati Country Day (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Gray)
12-4 New Miami (Hamilton) -----Division IV (Miami Valley Conference - Gray)
9-8 Lockland (Lockland) -----Division IV (Miami Valley Conference - Gray)
5-9 Seven Hills (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Gray)
4-11 St Bernard-Elmwood Place (St Bernard) -----Division IV (Miami Valley Conference - Gray)
3-11 Miami Valley Christian Academy (Cincinnati) -----Division IV (Miami Valley Conference - Gray)
14-2 Cincinnati Hills Christian Academy (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Scarlet)
11-5 Cincinnati Christian (Fairfield) -----Division IV (Miami Valley Conference - Scarlet)
6-8 Summit Country Day (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Scarlet)
6-9 North College Hill (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Scarlet)
6-11 Clark Montessori (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Scarlet)
4-11 Norwood (Norwood) -----Division II (Miami Valley Conference - Scarlet)
10-6 Tippecanoe (Tipp City) -----Division II (Miami Valley League - Miami)
9-6 Troy (Troy) -----Division I (Miami Valley League - Miami)
9-7 Butler (Vandalia) -----Division I (Miami Valley League - Miami)
6-10 Piqua (Piqua) -----Division I (Miami Valley League - Miami)
3-12 Greenville (Greenville) -----Division II (Miami Valley League - Miami)
14-1 Sidney (Sidney) -----Division I (Miami Valley League - Valley)
12-4 Stebbins (Riverside) -----Division I (Miami Valley League - Valley)
10-5 West Carrollton (West Carrollton) -----Division I (Miami Valley League - Valley)
4-11 Xenia (Xenia) -----Division I (Miami Valley League - Valley)
1-14 Fairborn (Fairborn) -----Division I (Miami Valley League - Valley)
14-2 Fairfield Union (Lancaster) -----Division II (Mid State League - Buckeye)
11-5 Logan Elm (Circleville) -----Division II (Mid State League - Buckeye)
10-5 Bloom-Carroll (Carroll) -----Division II (Mid State League - Buckeye)
9-6 Amanda-Clearcreek (Amanda) -----Division III (Mid State League - Buckeye)
7-8 Hamilton Township (Columbus) -----Division II (Mid State League - Buckeye)
5-9 Teays Valley (Ashville) -----Division I (Mid State League - Buckeye)
5-11 Liberty Union (Baltimore) -----Division III (Mid State League - Buckeye)
2-14 Circleville (Circleville) -----Division II (Mid State League - Buckeye)
13-1 Bishop Rosecrans (Zanesville) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
14-3 Harvest Preparatory (Canal Winchester) -----Division III (Mid State League - Cardinal)
10-6 Berne Union (Sugar Grove) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
8-7 Fisher Catholic (Lancaster) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
7-7 Millersport (Millersport) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
2-13 Grove City Christian (Grove City) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
2-15 Fairfield Christian Academy (Lancaster) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
11-3 Buckeye Valley (Delaware) -----Division II (Mid State League - Ohio)
11-4 Worthington Christian (Worthington) -----Division III (Mid State League - Ohio)
11-5 Grandview Heights (Columbus) -----Division IV (Mid State League - Ohio)
9-6 Whitehall-Yearling (Whitehall) -----Division I (Mid State League - Ohio)
8-6 Wellington School (Columbus) -----Division IV (Mid State League - Ohio)
6-8 Columbus Academy (Gahanna) -----Division III (Mid State League - Ohio)
3-13 Bexley (Columbus) -----Division II (Mid State League - Ohio)
By League Continued:
14-0 Lucas (Lucas) -----Division IV (Mid-Buckeye Conference)
11-4 Central Christian (Kidron) -----Division IV (Mid-Buckeye Conference)
7-7 Crestline (Crestline) -----Division IV (Mid-Buckeye Conference)
5-11 Loudonville (Loudonville) -----Division III (Mid-Buckeye Conference)
3-11 St Peter's (Mansfield) -----Division IV (Mid-Buckeye Conference)
0-11 Mansfield Christian (Mansfield) -----Division IV (Mid-Buckeye Conference)
11-1 Shelby (Shelby) -----Division II (Mid-Ohio Athletic Conference)
5-2 Ontario (Ontario) -----Division II (Mid-Ohio Athletic Conference)
3-2 Clear Fork (Bellville) -----Division II (Mid-Ohio Athletic Conference)
8-6 River Valley (Caledonia) -----Division II (Mid-Ohio Athletic Conference)
7-9 Pleasant (Marion) -----Division III (Mid-Ohio Athletic Conference)
6-8 Marion Harding (Marion) -----Division I (Mid-Ohio Athletic Conference)
1-7 Galion (Galion) -----Division II (Mid-Ohio Athletic Conference)
10-3 Shekinah Christian (Plain City) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
8-6 Delaware Christian School (Delaware) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
5-5 Granville Christian Academy (Granville) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
6-7 Tree Of Life Christian (Columbus) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
3-8 Northside Christian (Westerville) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
1-11 Madison Christian (Groveport) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
17-0 Versailles (Versailles) -----Division III (Midwest Athletic Conference)
11-3 Fort Recovery (Fort Recovery) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
11-4 Minster (Minster) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
10-4 St John's (Delphos) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
11-5 Parkway (Rockford) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
9-7 St Henry (St Henry) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
7-8 Coldwater (Coldwater) -----Division III (Midwest Athletic Conference)
7-8 New Bremen (New Bremen) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
5-9 Marion Local (Maria Stein) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
2-14 New Knoxville (New Knoxville) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
14-2 Sheridan (Thornville) -----Division II (Muskingam Valley League)
8-2 Tri-Valley (Dresden) -----Division II (Muskingam Valley League)
7-5 John Glenn (New Concord) -----Division II (Muskingam Valley League)
7-5 Maysville (Zanesville) -----Division II (Muskingam Valley League)
7-5 Morgan (Mc Connelsville) -----Division III (Muskingam Valley League)
7-9 Crooksville (Crooksville) -----Division IV (Muskingam Valley League)
6-10 New Lexington (New Lexington) -----Division II (Muskingam Valley League)
2-9 West Muskingum (Zanesville) -----Division III (Muskingam Valley League)
0-11 Philo (Duncan Falls) -----Division II (Muskingam Valley League)
9-2 Bristol (Bristolville) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
11-3 Pymatuning Valley (Andover) -----Division III (Northeastern Athletic Conference)
8-6 Mathews (Vienna) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
4-6 Lordstown (Warren) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
5-8 Windham (Windham) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
4-10 Newbury (Newbury) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
4-11 Badger (Kinsman) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
3-11 Maplewood (Cortland) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
1-13 Chalker (Southington) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
15-1 Upper Sandusky (Upper Sandusky) -----Division II (Northern 10 Athletic Conference)
12-3 Colonel Crawford (North Robinson) -----Division III (Northern 10 Athletic Conference)
11-5 Wynford (Bucyrus) -----Division III (Northern 10 Athletic Conference)
10-7 Mohawk (Sycamore) -----Division IV (Northern 10 Athletic Conference)
8-6 Carey (Carey) -----Division IV (Northern 10 Athletic Conference)
5-10 Seneca East (Attica) -----Division III (Northern 10 Athletic Conference)
4-11 Ridgedale (Morral) -----Division IV (Northern 10 Athletic Conference)
2-12 Buckeye Central (New Washington) -----Division IV (Northern 10 Athletic Conference)
2-14 Bucyrus (Bucyrus) -----Division III (Northern 10 Athletic Conference)
12-1 Rossford (Rossford) -----Division II (Northern Buckeye Conference)
11-2 Eastwood (Pemberville) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
10-3 Fostoria (Fostoria) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
7-8 Elmwood (Bloomdale) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
5-8 Otsego (Tontogany) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
6-10 Genoa Area (Genoa) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
4-10 Woodmore (Elmore) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
3-10 Lake (Millbury) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
13-1 Perrysburg (Perrysburg) -----Division I (Northern Lakes League)
13-2 Sylvania Southview (Sylvania) -----Division I (Northern Lakes League)
7-5 Springfield (Holland) -----Division I (Northern Lakes League)
7-7 Anthony Wayne (Whitehouse) -----Division I (Northern Lakes League)
7-7 Sylvania Northview (Sylvania) -----Division I (Northern Lakes League)
3-11 Bowling Green (Bowling Green) -----Division I (Northern Lakes League)
3-11 Napoleon (Napoleon) -----Division II (Northern Lakes League)
2-12 Maumee (Maumee) -----Division II (Northern Lakes League)
10-4 Perry (Lima) -----Division IV (Northwest Central Conference)
12-5 Elgin (Marion) -----Division III (Northwest Central Conference)
10-5 Ridgemont (Mt. Victory) -----Division IV (Northwest Central Conference)
10-6 Upper Scioto Valley (Mc Guffey) -----Division IV (Northwest Central Conference)
8-7 Lehman Catholic (Sidney) -----Division IV (Northwest Central Conference)
7-9 Hardin Northern (Dola) -----Division IV (Northwest Central Conference)
3-12 Waynesfield-Goshen (Waynesfield) -----Division IV (Northwest Central Conference)
3-13 Riverside (De Graff) -----Division IV (Northwest Central Conference)
0-16 Temple Christian (Lima) -----Division IV (Northwest Central Conference)
13-3 Bluffton (Bluffton) -----Division III (Northwest Conference)
7-8 Jefferson (Delphos) -----Division III (Northwest Conference)
7-8 Lincolnview (Van Wert) -----Division IV (Northwest Conference)
7-9 Crestview (Convoy) -----Division IV (Northwest Conference)
6-11 Ada (Ada) -----Division IV (Northwest Conference)
5-11 Allen East (Harrod) -----Division III (Northwest Conference)
4-11 Paulding (Paulding) -----Division III (Northwest Conference)
3-12 Spencerville (Spencerville) -----Division IV (Northwest Conference)
13-0 Columbus Grove (Columbus Grove) -----Division IV (Northwest Conference / Putnam County League)
11-1 Evergreen (Metamora) -----Division III (Northwest Ohio Athletic League)
11-4 Bryan (Bryan) -----Division II (Northwest Ohio Athletic League)
10-4 Archbold (Archbold) -----Division III (Northwest Ohio Athletic League)
11-5 Wauseon (Wauseon) -----Division II (Northwest Ohio Athletic League)
9-6 Liberty Center (Liberty Center) -----Division III (Northwest Ohio Athletic League)
7-7 Swanton (Swanton) -----Division III (Northwest Ohio Athletic League)
5-10 Delta (Delta) -----Division III (Northwest Ohio Athletic League)
2-12 Patrick Henry (Hamler) -----Division IV (Northwest Ohio Athletic League)
12-5 Olentangy Liberty (Powell) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
12-5 Westerville Central (Westerville) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
10-5 Olentangy Orange (Lewis Center) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
10-6 Westerville South (Westerville) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
8-9 Westerville North (Westerville) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
6-10 Olentangy (Lewis Center) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
15-2 Newark (Newark) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
10-4 Canal Winchester (Canal Winchester) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
11-6 New Albany (New Albany) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
10-7 Big Walnut (Sunbury) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
9-8 Groveport Madison (Groveport) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
3-14 Franklin Heights (Columbus) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
15-1 Hilliard Bradley (Hilliard) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
14-4 Thomas Worthington (Worthington) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
9-6 Dublin Scioto (Dublin) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
10-7 Delaware Hayes (Delaware) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
9-7 Worthington Kilbourne (Columbus) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
7-10 Dublin Jerome (Dublin) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
4-11 Hilliard Darby (Hilliard) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
2-15 Olentangy Berlin (Delaware) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
13-5 Dublin Coffman (Dublin) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
9-5 Marysville (Marysville) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
9-7 Upper Arlington (Columbus) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
3-12 Hilliard Davidson (Hilliard) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
3-13 Central Crossing (Grove City) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
2-14 Westland (Galloway) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
16-1 Gahanna Lincoln (Gahanna) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
14-4 Pickerington North (Pickerington) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
13-4 Pickerington Central (Pickerington) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
9-6 Grove City (Grove City) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
10-8 Reynoldsburg (Reynoldsburg) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
6-11 Lancaster (Lancaster) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
12-1 Wooster (Wooster) -----Division I (Ohio Cardinal Conference)
9-6 Lexington (Lexington) -----Division II (Ohio Cardinal Conference)
5-8 Mount Vernon (Mount Vernon) -----Division I (Ohio Cardinal Conference)
4-7 Mansfield Senior (Mansfield) -----Division II (Ohio Cardinal Conference)
5-9 Ashland (Ashland) -----Division I (Ohio Cardinal Conference)
5-11 Madison Comprehensive (Mansfield) -----Division I (Ohio Cardinal Conference)
4-12 West Holmes (Millersburg) -----Division II (Ohio Cardinal Conference)
10-3 West Liberty-Salem (West Liberty) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
8-8 Fairbanks (Milford Center) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
7-7 West Jefferson (West Jefferson) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
6-9 Northeastern (Springfield) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
4-8 Mechanicsburg (Mechanicsburg) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
1-14 Triad (North Lewisburg) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
12-3 Cedarville (Cedarville) -----Division IV (Ohio Heritage Conference - South)
13-4 Greeneview (Jamestown) -----Division III (Ohio Heritage Conference - South)
9-5 Greenon (Springfield) -----Division III (Ohio Heritage Conference - South)
8-9 Madison-Plains (London) -----Division III (Ohio Heritage Conference - South)
5-8 Southeastern Local (South Charleston) -----Division IV (Ohio Heritage Conference - South)
3-13 Catholic Central (Springfield) -----Division IV (Ohio Heritage Conference - South)
16-1 Fairland (Proctorville) -----Division III (Ohio Valley Conference)
14-2 Chesapeake (Chesapeake) -----Division III (Ohio Valley Conference)
9-7 South Point (South Point) -----Division III (Ohio Valley Conference)
7-6 Ironton (Ironton) -----Division III (Ohio Valley Conference)
7-10 Gallia Academy (Gallipolis) -----Division II (Ohio Valley Conference)
6-11 Portsmouth (Portsmouth) -----Division III (Ohio Valley Conference)
4-11 Dawson-Bryant (Coal Grove) -----Division III (Ohio Valley Conference)
3-13 Rock Hill (Ironton) -----Division III (Ohio Valley Conference)
13-1 Crestwood (Mantua) -----Division III (Portage Trail Conference - County)
13-2 Garfield (Garrettsville) -----Division III (Portage Trail Conference - County)
9-3 Mogadore (Mogadore) -----Division IV (Portage Trail Conference - County)
10-6 Lake Center Christian School (Hartville) -----Division IV (Portage Trail Conference - County)
5-11 Southeast (Ravenna) -----Division III (Portage Trail Conference - County)
4-10 Valley Christian School (Youngstown) -----Division IV (Portage Trail Conference - County)
2-14 Rootstown (Rootstown) -----Division III (Portage Trail Conference - County)
12-3 Streetsboro (Streetsboro) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
11-4 Coventry (Akron) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
8-6 Norton (Norton) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
8-7 Cloverleaf (Lodi) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
8-7 Woodridge (Peninsula) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
4-11 Ravenna (Ravenna) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
2-14 Field (Mogadore) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
1-14 Springfield (Akron) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
14-2 Triway (Wooster) -----Division II (Principals Athletic Conference)
11-3 Cuyahoga Valley Christian Academy (Cuyahoga Falls) -----Division II (Principals Athletic Conference)
9-6 Fairless (Navarre) -----Division II (Principals Athletic Conference)
8-7 Northwest (Canal Fulton) -----Division II (Principals Athletic Conference)
4-11 Tuslaw (Massillon) -----Division III (Principals Athletic Conference)
3-9 Orrville (Orrville) -----Division III (Principals Athletic Conference)
1-14 Manchester (New Franklin) -----Division III (Principals Athletic Conference)
13-3 Ottoville (Ottoville) -----Division IV (Putnam County League)
10-5 Miller City (Miller City) -----Division IV (Putnam County League)
9-6 Kalida (Kalida) -----Division IV (Putnam County League)
4-12 Continental (Continental) -----Division IV (Putnam County League)
2-14 Fort Jennings (Fort Jennings) -----Division IV (Putnam County League)
14-2 Zane Trace (Chillicothe) -----Division III (Scioto Valley Conference)
13-3 Unioto (Chillicothe) -----Division II (Scioto Valley Conference)
10-6 Adena (Frankfort) -----Division III (Scioto Valley Conference)
8-9 Piketon (Piketon) -----Division III (Scioto Valley Conference)
8-9 Westfall (Williamsport) -----Division III (Scioto Valley Conference)
5-12 Paint Valley (Bainbridge) -----Division IV (Scioto Valley Conference)
4-13 Southeastern (Chillicothe) -----Division III (Scioto Valley Conference)
3-11 Huntington (Chillicothe) -----Division IV (Scioto Valley Conference)
13-2 Jackson Center (Jackson Center) -----Division IV (Shelby County League)
10-3 Anna (Anna) -----Division III (Shelby County League)
10-4 Botkins (Botkins) -----Division IV (Shelby County League)
10-4 Fort Loramie (Fort Loramie) -----Division IV (Shelby County League)
9-6 Fairlawn (Sidney) -----Division IV (Shelby County League)
5-11 Russia (Russia) -----Division IV (Shelby County League)
3-12 Houston (Houston) -----Division III (Shelby County League)
12-4 New Richmond (New Richmond) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
11-5 Goshen (Goshen) -----Division I (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
10-6 Western Brown (Mount Orab) -----Division I (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
5-9 Wilmington (Wilmington) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
4-11 Batavia (Batavia) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
1-14 Clinton-Massie (Clarksville) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
14-1 Blanchester (Blanchester) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
13-2 Clermont Northeastern (Batavia) -----Division III (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
7-9 Bethel-Tate (Bethel) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
6-9 Williamsburg (Williamsburg) -----Division III (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
5-9 Georgetown (Georgetown) -----Division III (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
2-13 Felicity-Franklin (Felicity) -----Division IV (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
1-12 East Clinton (Sabina) -----Division III (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
- Fairfield (Leesburg) -----Division IV (Southern Hills Athletic Conference)
- Fayetteville-Perry (Fayetteville) -----Division IV (Southern Hills Athletic Conference)
- Manchester (Manchester) -----Division IV (Southern Hills Athletic Conference)
- Peebles (Peebles) -----Division IV (Southern Hills Athletic Conference)
- Whiteoak (Mowrystown) -----Division IV (Southern Hills Athletic Conference)
16-1 Glenwood (New Boston) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
11-4 St Joseph Central (Ironton) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
10-5 Symmes Valley (Willow Wood) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
8-8 Western (Latham) -----Division III (Southern Ohio Conference 1)
8-9 Green (Franklin Furnace) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
6-11 Clay (Portsmouth) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
5-10 Notre Dame (Portsmouth) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
0-14 Sciotoville Community (Portsmouth) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
15-2 Oak Hill (Oak Hill) -----Division III (Southern Ohio Conference 2)
13-2 Wheelersburg (Wheelersburg) -----Division III (Southern Ohio Conference 2)
12-3 Waverly (Waverly) -----Division II (Southern Ohio Conference 2)
9-6 Minford (Minford) -----Division III (Southern Ohio Conference 2)
7-10 Valley (Lucasville) -----Division IV (Southern Ohio Conference 2)
6-10 Eastern (Beaver) -----Division IV (Southern Ohio Conference 2)
5-11 Portsmouth West (West Portsmouth) -----Division III (Southern Ohio Conference 2)
5-11 South Webster (South Webster) -----Division IV (Southern Ohio Conference 2)
2-14 Northwest (Mc Dermott) -----Division III (Southern Ohio Conference 2)
13-1 Mount Healthy (Cincinnati) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
12-4 Edgewood (Trenton) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
10-5 Ross (Hamilton) -----Division II (Southwest Ohio Conference)
6-8 Harrison (Harrison) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
4-12 Northwest (Cincinnati) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
3-11 Talawanda (Oxford) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
1-17 Little Miami (Morrow) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
14-2 Madison Senior (Middletown) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
12-4 Waynesville (Waynesville) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
10-5 Milton-Union (West Milton) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
10-7 Preble Shawnee (Camden) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
8-9 Northridge (Dayton) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
5-12 Carlisle (Carlisle) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
1-15 Dixie (New Lebanon) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
13-3 Franklin (Franklin) -----Division I (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
11-5 Oakwood (Dayton) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
10-6 Monroe (Monroe) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
10-7 Brookville (Brookville) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
8-8 Valley View (Germantown) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
7-8 Bellbrook (Bellbrook) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
6-12 Eaton (Eaton) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
11-2 Midview (Grafton) -----Division I (Southwestern Conference)
9-4 Berea-Midpark (Berea) -----Division I (Southwestern Conference)
9-4 Steele (Amherst) -----Division I (Southwestern Conference)
8-4 Westlake (Westlake) -----Division I (Southwestern Conference)
7-5 Lakewood (Lakewood) -----Division I (Southwestern Conference)
6-6 Avon Lake (Avon Lake) -----Division I (Southwestern Conference)
6-6 Olmsted Falls (Olmsted Falls) -----Division I (Southwestern Conference)
4-7 Avon (Avon) -----Division I (Southwestern Conference)
1-11 North Ridgeville (N Ridgeville) -----Division I (Southwestern Conference)
0-12 North Olmsted (North Olmsted) -----Division I (Southwestern Conference)
13-1 Revere (Richfield) -----Division II (Suburban League American)
11-4 Barberton (Barberton) -----Division I (Suburban League American)
9-6 Theodore Roosevelt (Kent) -----Division I (Suburban League American)
6-7 Copley (Copley) -----Division II (Suburban League American)
5-9 Highland (Medina) -----Division I (Suburban League American)
5-9 Tallmadge (Tallmadge) -----Division II (Suburban League American)
3-10 Aurora (Aurora) -----Division II (Suburban League American)
13-2 North Royalton (North Royalton) -----Division I (Suburban League National)
10-4 Brecksville-Broadview Hts (Broadview Heights) -----Division I (Suburban League National)
8-6 Twinsburg (Twinsburg) -----Division I (Suburban League National)
7-7 Hudson (Hudson) -----Division I (Suburban League National)
5-10 Nordonia (Macedonia) -----Division I (Suburban League National)
5-10 Stow-Munroe Falls (Stow) -----Division I (Suburban League National)
3-11 Wadsworth (Wadsworth) -----Division I (Suburban League National)
2-11 Cuyahoga Falls (Cuyahoga Falls) -----Division I (Suburban League National)
13-3 Lima Senior (Lima) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
10-4 Central Catholic (Toledo) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
9-6 Findlay (Findlay) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
9-6 St Francis De Sales (Toledo) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
9-6 St John's Jesuit (Toledo) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
4-10 Whitmer (Toledo) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
4-11 Clay (Oregon) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
4-12 Fremont Ross (Fremont) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
12-2 Toledo Christian (Toledo) -----Division IV (Toledo Area Athletic Conference)
12-3 Cardinal Stritch Catholic (Oregon) -----Division III (Toledo Area Athletic Conference)
10-4 Ottawa Hills (Toledo) -----Division III (Toledo Area Athletic Conference)
6-6 Emmanuel Christian School (Toledo ) -----Division IV (Toledo Area Athletic Conference)
6-9 Maumee Valley Country Day (Toledo) -----Division IV (Toledo Area Athletic Conference)
3-12 Northwood (Northwood) -----Division III (Toledo Area Athletic Conference)
13-2 Rogers (Toledo) -----Division II (Toledo City Athletic League)
12-3 Start (Toledo) -----Division I (Toledo City Athletic League)
6-9 Woodward (Toledo) -----Division II (Toledo City Athletic League)
6-10 Bowsher (Toledo) -----Division I (Toledo City Athletic League)
3-10 Scott (Toledo) -----Division II (Toledo City Athletic League)
1-14 Waite (Toledo) -----Division I (Toledo City Athletic League)
13-2 Trimble (Glouster) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
13-3 Federal Hocking (Stewart) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
9-7 Belpre (Belpre) -----Division III (Tri-Valley Conference - Hocking)
8-8 South Gallia (Crown City) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
7-7 Southern (Racine) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
6-9 Eastern (Reedsville) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
4-8 Waterford (Waterford) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
4-12 Miller (Corning) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
11-4 Alexander (Albany) -----Division III (Tri-Valley Conference - Ohio)
11-4 Athens (The Plains) -----Division II (Tri-Valley Conference - Ohio)
10-4 Vinton County (Mc Arthur) -----Division II (Tri-Valley Conference - Ohio)
7-8 Meigs (Pomeroy) -----Division III (Tri-Valley Conference - Ohio)
5-10 River Valley (Bidwell) -----Division II (Tri-Valley Conference - Ohio)
4-12 Wellston (Wellston) -----Division III (Tri-Valley Conference - Ohio)
2-13 Nelsonville-York (Nelsonville) -----Division III (Tri-Valley Conference - Ohio)
13-2 Norwayne (Creston) -----Division III (Wayne County Athletic League)
13-3 Northwestern (West Salem) -----Division III (Wayne County Athletic League)
13-4 Dalton (Dalton) -----Division IV (Wayne County Athletic League)
9-5 Waynedale (Apple Creek) -----Division III (Wayne County Athletic League)
10-6 Smithville (Smithville) -----Division III (Wayne County Athletic League)
6-9 Chippewa (Doylestown) -----Division III (Wayne County Athletic League)
6-10 Rittman (Rittman) -----Division IV (Wayne County Athletic League)
2-12 Hillsdale (Jeromesville) -----Division IV (Wayne County Athletic League)
14-0 Ottawa-Glandorf (Ottawa) -----Division III (Western Buckeye League)
15-0 Shawnee (Lima) -----Division II (Western Buckeye League)
11-3 St Marys Memorial (St Marys) -----Division II (Western Buckeye League)
10-4 Defiance (Defiance) -----Division II (Western Buckeye League)
10-7 Kenton (Kenton) -----Division II (Western Buckeye League)
6-10 Elida (Elida) -----Division II (Western Buckeye League)
4-11 Wapakoneta (Wapakoneta) -----Division II (Western Buckeye League)
3-11 Van Wert (Van Wert) -----Division II (Western Buckeye League)
2-13 Celina (Celina) -----Division II (Western Buckeye League)
1-13 Bath (Lima) -----Division III (Western Buckeye League)
16-1 South (Columbus) -----Division I (Columbus City League - South)
16-1 La Salle (Cincinnati) -----Division I (Greater Catholic League - South)
16-1 Gahanna Lincoln (Gahanna) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
15-1 Archbishop Moeller (Cincinnati) -----Division I (Greater Catholic League - South)
15-1 Hilliard Bradley (Hilliard) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
14-1 Sidney (Sidney) -----Division I (Miami Valley League - Valley)
13-1 Boardman (Youngstown) -----Division I (All-American Conference - Red)
13-1 Perrysburg (Perrysburg) -----Division I (Northern Lakes League)
13-1 Mount Healthy (Cincinnati) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
12-1 Wooster (Wooster) -----Division I (Ohio Cardinal Conference)
11-1 Green (Uniontown) -----Division I (Federal League)
15-2 Newark (Newark) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
14-2 Dover (Dover) -----Division I (East Central Ohio League)
14-2 Turpin (Cincinnati) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
13-2 Lakota East (Liberty Township) -----Division I (Greater Miami Conference)
13-2 Sylvania Southview (Sylvania) -----Division I (Northern Lakes League)
13-2 North Royalton (North Royalton) -----Division I (Suburban League National)
11-2 Canton Mckinley Senior (Canton) -----Division I (Federal League)
11-2 Midview (Grafton) -----Division I (Southwestern Conference)
13-3 Ellet (Akron) -----Division I (Akron City Series)
13-3 Walnut Ridge (Columbus) -----Division I (Columbus City League - South)
13-3 West Clermont (Cincinnati) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
13-3 Chillicothe (Chillicothe) -----Division I (Frontier Athletic Conference)
13-3 Franklin (Franklin) -----Division I (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
13-3 Lima Senior (Lima) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
12-3 Start (Toledo) -----Division I (Toledo City Athletic League)
14-4 Thomas Worthington (Worthington) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
14-4 Pickerington North (Pickerington) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
13-4 Pickerington Central (Pickerington) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
12-4 Princeton (Cincinnati) -----Division I (Greater Miami Conference)
12-4 Stebbins (Riverside) -----Division I (Miami Valley League - Valley)
12-4 Edgewood (Trenton) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
11-4 St Xavier (Cincinnati) -----Division I (Greater Catholic League - South)
11-4 Garfield Heights (Garfield Hts) -----Division I (Lake Erie League)
11-4 Barberton (Barberton) -----Division I (Suburban League American)
13-5 Dublin Coffman (Dublin) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
10-4 Canal Winchester (Canal Winchester) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
10-4 Brecksville-Broadview Hts (Broadview Heights) -----Division I (Suburban League National)
10-4 Central Catholic (Toledo) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
12-5 St Charles (Columbus) -----Division I (Central Catholic League)
12-5 Walnut Hills (Cincinnati) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
12-5 Miamisburg (Miamisburg) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - National)
12-5 Olentangy Liberty (Powell) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
12-5 Westerville Central (Westerville) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
9-4 Lorain (Lorain) -----Division I (Lake Erie League)
9-4 Berea-Midpark (Berea) -----Division I (Southwestern Conference)
9-4 Steele (Amherst) -----Division I (Southwestern Conference)
11-5 Briggs (Columbus) -----Division I (Columbus City League - South)
11-5 Oak Hills (Cincinnati) -----Division I (Greater Miami Conference)
11-5 Cleveland Heights (Cleveland Heights) -----Division I (Lake Erie League)
11-5 Goshen (Goshen) -----Division I (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
10-5 Alliance (Alliance) -----Division I (Eastern Buckeye Conference)
10-5 Hamilton (Hamilton) -----Division I (Greater Miami Conference)
10-5 West Carrollton (West Carrollton) -----Division I (Miami Valley League - Valley)
10-5 Olentangy Orange (Lewis Center) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
8-4 Westlake (Westlake) -----Division I (Southwestern Conference)
11-6 Warren G Harding (Warren) -----Division I (All-American Conference - Red)
11-6 New Albany (New Albany) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
9-5 Marysville (Marysville) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
7-4 Harvey (Painesville) -----Division I (Chagrin Valley Conference - Lake)
10-6 Watkins Memorial (Pataskala) -----Division I (Licking County League)
10-6 Westerville South (Westerville) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
10-6 Western Brown (Mount Orab) -----Division I (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
9-6 Loveland (Loveland) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
9-6 Glenoak (Canton) -----Division I (Federal League)
9-6 Beavercreek (Beavercreek) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - American)
9-6 Troy (Troy) -----Division I (Miami Valley League - Miami)
9-6 Whitehall-Yearling (Whitehall) -----Division I (Mid State League - Ohio)
9-6 Dublin Scioto (Dublin) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
9-6 Grove City (Grove City) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
9-6 Theodore Roosevelt (Kent) -----Division I (Suburban League American)
9-6 Findlay (Findlay) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
9-6 St Francis De Sales (Toledo) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
9-6 St John's Jesuit (Toledo) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
10-7 Big Walnut (Sunbury) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
10-7 Delaware Hayes (Delaware) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
7-5 Springfield (Holland) -----Division I (Northern Lakes League)
7-5 Lakewood (Lakewood) -----Division I (Southwestern Conference)
8-6 Hoover (North Canton) -----Division I (Federal League)
8-6 Perry (Massillon) -----Division I (Federal League)
8-6 Mason (Mason) -----Division I (Greater Miami Conference)
8-6 Twinsburg (Twinsburg) -----Division I (Suburban League National)
9-7 Butler (Vandalia) -----Division I (Miami Valley League - Miami)
9-7 Worthington Kilbourne (Columbus) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
9-7 Upper Arlington (Columbus) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
10-8 Reynoldsburg (Reynoldsburg) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
8-7 Western Hills (Cincinnati) -----Division I (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
8-7 Northland (Columbus) -----Division I (Columbus City League - North)
8-7 Carroll (Dayton) -----Division I (Greater Catholic League - Co-ed)
8-7 Wayne (Huber Heights) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - American)
9-8 Mifflin (Columbus) -----Division I (Columbus City League - North)
9-8 Centerville (Centerville) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - American)
9-8 Groveport Madison (Groveport) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
7-7 Austintown-Fitch (Austintown) -----Division I (All-American Conference - Red)
7-7 Anthony Wayne (Whitehouse) -----Division I (Northern Lakes League)
7-7 Sylvania Northview (Sylvania) -----Division I (Northern Lakes League)
6-6 Avon Lake (Avon Lake) -----Division I (Southwestern Conference)
6-6 Olmsted Falls (Olmsted Falls) -----Division I (Southwestern Conference)
7-7 Hudson (Hudson) -----Division I (Suburban League National)
8-9 Milford (Milford) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
8-9 Westerville North (Westerville) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
7-8 Elder (Cincinnati) -----Division I (Greater Catholic League - South)
5-6 Bedford (Bedford) -----Division I (Lake Erie League)
7-9 Lakota West (West Chester) -----Division I (Greater Miami Conference)
7-9 Springboro (Springboro) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - National)
6-8 Marion Harding (Marion) -----Division I (Mid-Ohio Athletic Conference)
6-8 Harrison (Harrison) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
7-10 Dublin Jerome (Dublin) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
6-9 Kettering Fairmont (Kettering) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - American)
4-6 Maple Heights (Maple Heights) -----Division I (Lake Erie League)
5-8 Lakeside (Ashtabula) -----Division I (Chagrin Valley Conference - Lake)
5-8 Springfield (Springfield) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - American)
5-8 Mount Vernon (Mount Vernon) -----Division I (Ohio Cardinal Conference)
6-10 Firestone (Akron) -----Division I (Akron City Series)
6-10 North (Akron) -----Division I (Akron City Series)
6-10 Fairfield (Fairfield) -----Division I (Greater Miami Conference)
6-10 Middletown (Middletown) -----Division I (Greater Miami Conference)
6-10 Sycamore (Cincinnati) -----Division I (Greater Miami Conference)
6-10 Licking Heights (Pataskala) -----Division I (Licking County League)
6-10 Piqua (Piqua) -----Division I (Miami Valley League - Miami)
6-10 Olentangy (Lewis Center) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
6-10 Bowsher (Toledo) -----Division I (Toledo City Athletic League)
4-7 Avon (Avon) -----Division I (Southwestern Conference)
5-9 Jackson (Massillon) -----Division I (Federal League)
5-9 Teays Valley (Ashville) -----Division I (Mid State League - Buckeye)
5-9 Ashland (Ashland) -----Division I (Ohio Cardinal Conference)
5-9 Highland (Medina) -----Division I (Suburban League American)
6-11 Anderson (Cincinnati) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
6-11 Lancaster (Lancaster) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
5-10 Nordonia (Macedonia) -----Division I (Suburban League National)
5-10 Stow-Munroe Falls (Stow) -----Division I (Suburban League National)
5-11 Madison Comprehensive (Mansfield) -----Division I (Ohio Cardinal Conference)
4-10 Whitmer (Toledo) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
4-11 Lebanon (Lebanon) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - National)
4-11 Xenia (Xenia) -----Division I (Miami Valley League - Valley)
4-11 Hilliard Darby (Hilliard) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
4-11 Clay (Oregon) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
4-12 Northwest (Cincinnati) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
4-12 Fremont Ross (Fremont) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
4-13 Whetstone (Columbus) -----Division I (Columbus City League - North)
3-11 Bowling Green (Bowling Green) -----Division I (Northern Lakes League)
3-11 Talawanda (Oxford) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
3-11 Wadsworth (Wadsworth) -----Division I (Suburban League National)
3-12 Hilliard Davidson (Hilliard) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
3-13 Kings (Kings Mills) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
3-13 Lake (Uniontown) -----Division I (Federal League)
3-13 Central Crossing (Grove City) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
3-14 Withrow (Cincinnati) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
3-14 Franklin Heights (Columbus) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
3-15 Kenmore-Garfield (Akron) -----Division I (Akron City Series)
2-11 Cuyahoga Falls (Cuyahoga Falls) -----Division I (Suburban League National)
2-12 Independence (Columbus) -----Division I (Columbus City League - South)
2-14 Westland (Galloway) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
2-15 Olentangy Berlin (Delaware) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
1-11 North Ridgeville (N Ridgeville) -----Division I (Southwestern Conference)
1-14 West (Columbus) -----Division I (Columbus City League - South)
1-14 Colerain (Cincinnati) -----Division I (Greater Miami Conference)
1-14 Fairborn (Fairborn) -----Division I (Miami Valley League - Valley)
1-14 Waite (Toledo) -----Division I (Toledo City Athletic League)
1-15 Northmont (Clayton) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - National)
1-17 Little Miami (Morrow) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
0-12 North Olmsted (North Olmsted) -----Division I (Southwestern Conference)
15-0 Wyoming (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Hills League)
16-0 Heath (Heath) -----Division II (Licking County League)
15-0 Shawnee (Lima) -----Division II (Western Buckeye League)
15-1 Upper Sandusky (Upper Sandusky) -----Division II (Northern 10 Athletic Conference)
14-1 Blanchester (Blanchester) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
13-1 Revere (Richfield) -----Division II (Suburban League American)
12-1 Rossford (Rossford) -----Division II (Northern Buckeye Conference)
11-1 Shelby (Shelby) -----Division II (Mid-Ohio Athletic Conference)
15-2 Jackson (Jackson) -----Division II (Frontier Athletic Conference)
14-2 Fairfield Union (Lancaster) -----Division II (Mid State League - Buckeye)
14-2 Sheridan (Thornville) -----Division II (Muskingam Valley League)
14-2 Triway (Wooster) -----Division II (Principals Athletic Conference)
13-2 Jonathan Alder (Plain City) -----Division II (Central Buckeye Conference)
13-2 Archbishop Alter (Kettering) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
13-2 Trotwood-Madison (Trotwood) -----Division II (Greater Western Ohio Conference - National)
13-2 Rogers (Toledo) -----Division II (Toledo City Athletic League)
12-2 Meadowbrook (Byesville) -----Division II (East Central Ohio League)
13-3 St Francis De Sales (Columbus) -----Division II (Central Catholic League)
13-3 Badin (Hamilton) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
13-3 Unioto (Chillicothe) -----Division II (Scioto Valley Conference)
12-3 Chagrin Falls (Chagrin Falls) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Chagrin)
12-3 West Branch (Beloit) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
8-2 Tri-Valley (Dresden) -----Division II (Muskingam Valley League)
12-3 Streetsboro (Streetsboro) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
12-3 Waverly (Waverly) -----Division II (Southern Ohio Conference 2)
11-3 Buckeye Valley (Delaware) -----Division II (Mid State League - Ohio)
11-3 Cuyahoga Valley Christian Academy (Cuyahoga Falls) -----Division II (Principals Athletic Conference)
11-3 St Marys Memorial (St Marys) -----Division II (Western Buckeye League)
12-4 New Richmond (New Richmond) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
12-4 Waynesville (Waynesville) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
11-4 New Philadelphia (N Philadelphia) -----Division II (East Central Ohio League)
11-4 Archbishop Mcnicholas (Cincinnati) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
11-4 Bryan (Bryan) -----Division II (Northwest Ohio Athletic League)
11-4 Coventry (Akron) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
11-4 Athens (The Plains) -----Division II (Tri-Valley Conference - Ohio)
5-2 Ontario (Ontario) -----Division II (Mid-Ohio Athletic Conference)
10-4 Vinton County (Mc Arthur) -----Division II (Tri-Valley Conference - Ohio)
10-4 Defiance (Defiance) -----Division II (Western Buckeye League)
11-5 Logan Elm (Circleville) -----Division II (Mid State League - Buckeye)
11-5 Wauseon (Wauseon) -----Division II (Northwest Ohio Athletic League)
11-5 Oakwood (Dayton) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
10-5 Beechcroft (Columbus) -----Division II (Columbus City League - North)
10-5 Bloom-Carroll (Carroll) -----Division II (Mid State League - Buckeye)
10-5 Ross (Hamilton) -----Division II (Southwest Ohio Conference)
9-5 West Geauga (Chesterland) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Chagrin)
9-5 Hughes (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
9-5 Firelands (Oberlin) -----Division II (Lorain County League)
10-6 Taylor (Cleves) -----Division II (Cincinnati Hills League)
10-6 Aiken (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
10-6 Granville (Granville) -----Division II (Licking County League)
10-6 Tippecanoe (Tipp City) -----Division II (Miami Valley League - Miami)
10-6 Monroe (Monroe) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
3-2 Clear Fork (Bellville) -----Division II (Mid-Ohio Athletic Conference)
9-6 Lexington (Lexington) -----Division II (Ohio Cardinal Conference)
9-6 Fairless (Navarre) -----Division II (Principals Athletic Conference)
10-7 London (London) -----Division II (Central Buckeye Conference)
10-7 Kenton (Kenton) -----Division II (Western Buckeye League)
7-5 East (Akron) -----Division II (Akron City Series)
7-5 John Glenn (New Concord) -----Division II (Muskingam Valley League)
7-5 Maysville (Zanesville) -----Division II (Muskingam Valley League)
8-6 Lutheran West (Rocky River) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Metro)
8-6 Indian Hill (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Hills League)
8-6 River Valley (Caledonia) -----Division II (Mid-Ohio Athletic Conference)
8-6 Norton (Norton) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
9-7 Linden Mc Kinley (Columbus) -----Division II (Columbus City League - North)
7-6 Perry (Perry) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Lake)
8-7 Marietta (Marietta) -----Division II (East Central Ohio League)
8-7 Marlington (Alliance) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
8-7 Claymont (Uhrichsville) -----Division II (Inter-Valley Conference - South)
8-7 Cloverleaf (Lodi) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
8-7 Woodridge (Peninsula) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
8-7 Northwest (Canal Fulton) -----Division II (Principals Athletic Conference)
8-8 Geneva (Geneva) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Lake)
8-8 Eastmoor Academy (Columbus) -----Division II (Columbus City League - South)
7-7 Cambridge (Cambridge) -----Division II (East Central Ohio League)
8-8 Miami Trace (Washington Ch) -----Division II (Frontier Athletic Conference)
6-6 Licking Valley (Newark) -----Division II (Licking County League)
8-8 Keystone (La Grange) -----Division II (Lorain County League)
8-8 Valley View (Germantown) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
8-9 Northridge (Dayton) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
7-8 Carrollton (Carrollton) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
7-8 Hillsboro (Hillsboro) -----Division II (Frontier Athletic Conference)
7-8 Hamilton Township (Columbus) -----Division II (Mid State League - Buckeye)
7-8 Bellbrook (Bellbrook) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
6-7 Orange (Pepper Pike) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Chagrin)
6-7 Copley (Copley) -----Division II (Suburban League American)
5-6 Shaw (East Cleveland) -----Division II (Lake Erie League)
7-9 Bishop Watterson (Columbus) -----Division II (Central Catholic League)
7-9 Centennial (Columbus) -----Division II (Columbus City League - North)
7-9 Chaminade Julienne (Dayton) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
7-9 Bethel-Tate (Bethel) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
6-8 Woodward (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
6-8 Bishop Fenwick (Franklin) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
6-8 Lakewood (Hebron) -----Division II (Licking County League)
6-8 Clearview (Lorain) -----Division II (Lorain County League)
5-7 Canfield (Canfield) -----Division II (All-American Conference - Red)
7-10 Gallia Academy (Gallipolis) -----Division II (Ohio Valley Conference)
6-9 Woodward (Toledo) -----Division II (Toledo City Athletic League)
5-8 Edgewood (Ashtabula) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Lake)
6-10 Buchtel (Akron) -----Division II (Akron City Series)
6-10 Minerva (Minerva) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
6-10 Roger Bacon (St Bernard) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
6-10 New Lexington (New Lexington) -----Division II (Muskingam Valley League)
6-10 Elida (Elida) -----Division II (Western Buckeye League)
4-7 Mansfield Senior (Mansfield) -----Division II (Ohio Cardinal Conference)
5-9 Wilmington (Wilmington) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
5-9 Tallmadge (Tallmadge) -----Division II (Suburban League American)
5-10 Canton South (Canton) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
6-12 Eaton (Eaton) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
5-10 River Valley (Bidwell) -----Division II (Tri-Valley Conference - Ohio)
4-9 Howland (Warren) -----Division II (All-American Conference - Red)
4-9 Bishop Hartley (Columbus) -----Division II (Central Catholic League)
4-10 Marion-Franklin (Columbus) -----Division II (Columbus City League - South)
4-11 Mc Clain (Greenfield) -----Division II (Frontier Athletic Conference)
4-11 Purcell Marian (Cincinnati) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
4-11 Norwood (Norwood) -----Division II (Miami Valley Conference - Scarlet)
4-11 Ravenna (Ravenna) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
4-11 Batavia (Batavia) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
4-11 Wapakoneta (Wapakoneta) -----Division II (Western Buckeye League)
3-9 Brookside (Sheffield) -----Division II (Lorain County League)
4-12 West Holmes (Millersburg) -----Division II (Ohio Cardinal Conference)
3-10 Aurora (Aurora) -----Division II (Suburban League American)
3-10 Scott (Toledo) -----Division II (Toledo City Athletic League)
3-11 Salem (Salem) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
3-11 Napoleon (Napoleon) -----Division II (Northern Lakes League)
3-11 Van Wert (Van Wert) -----Division II (Western Buckeye League)
3-12 Shroder (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
3-12 River View (Warsaw) -----Division II (East Central Ohio League)
3-12 Zanesville (Zanesville) -----Division II (East Central Ohio League)
3-12 Greenville (Greenville) -----Division II (Miami Valley League - Miami)
3-13 East (Columbus) -----Division II (Columbus City League - North)
3-13 Bexley (Columbus) -----Division II (Mid State League - Ohio)
2-12 Maumee (Maumee) -----Division II (Northern Lakes League)
2-13 Indian Valley (Gnadenhutten) -----Division II (Inter-Valley Conference - South)
2-13 Celina (Celina) -----Division II (Western Buckeye League)
2-14 Circleville (Circleville) -----Division II (Mid State League - Buckeye)
1-7 Galion (Galion) -----Division II (Mid-Ohio Athletic Conference)
2-14 Field (Mogadore) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
2-15 Hawken (Gates Mills) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Chagrin)
1-12 Highland (Marengo) -----Division II (Knox-Morrow Athletic Conference)
1-14 Springfield (Akron) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
1-14 Clinton-Massie (Clarksville) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
0-17 Washington (Washington C.H.) -----Division II (Frontier Athletic Conference)
0-15 Bellefontaine (Bellefontaine) -----Division II (Independent 44sportsreport)
0-11 Philo (Duncan Falls) -----Division II (Muskingam Valley League)
14-0 North Union (Richwood) -----Division III (Central Buckeye Conference)
15-0 Ridgewood (West Lafayette) -----Division III (Inter-Valley Conference - South)
17-0 Versailles (Versailles) -----Division III (Midwest Athletic Conference)
14-0 Ottawa-Glandorf (Ottawa) -----Division III (Western Buckeye League)
16-1 Fairland (Proctorville) -----Division III (Ohio Valley Conference)
14-1 Deer Park (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Hills League)
13-1 Crestwood (Mantua) -----Division III (Portage Trail Conference - County)
11-1 Evergreen (Metamora) -----Division III (Northwest Ohio Athletic League)
15-2 Oak Hill (Oak Hill) -----Division III (Southern Ohio Conference 2)
14-2 Newton Falls (Newton Falls) -----Division III (All-American Conference - Blue)
14-2 Cincinnati Hills Christian Academy (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Scarlet)
14-2 Chesapeake (Chesapeake) -----Division III (Ohio Valley Conference)
14-2 Zane Trace (Chillicothe) -----Division III (Scioto Valley Conference)
14-2 Madison Senior (Middletown) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
13-2 Garfield (Garrettsville) -----Division III (Portage Trail Conference - County)
13-2 Clermont Northeastern (Batavia) -----Division III (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
13-2 Wheelersburg (Wheelersburg) -----Division III (Southern Ohio Conference 2)
13-2 Norwayne (Creston) -----Division III (Wayne County Athletic League)
12-2 Centerburg (Centerburg) -----Division III (Knox-Morrow Athletic Conference)
11-2 Kirtland (Kirtland) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Valley)
11-2 Eastwood (Pemberville) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
14-3 Harvest Preparatory (Canal Winchester) -----Division III (Mid State League - Cardinal)
13-3 Cincinnati Country Day (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Gray)
13-3 Bluffton (Bluffton) -----Division III (Northwest Conference)
13-3 Northwestern (West Salem) -----Division III (Wayne County Athletic League)
12-3 Western Reserve (Collins) -----Division III (Firelands Conference)
12-3 Colonel Crawford (North Robinson) -----Division III (Northern 10 Athletic Conference)
12-3 Cardinal Stritch Catholic (Oregon) -----Division III (Toledo Area Athletic Conference)
11-3 Labrae (Leavittsburg) -----Division III (All-American Conference - Blue)
11-3 Tuscarawas Valley (Zoarville) -----Division III (Inter-Valley Conference - North)
11-3 Pymatuning Valley (Andover) -----Division III (Northeastern Athletic Conference)
10-3 Wickliffe (Wickliffe) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Valley)
10-3 Fostoria (Fostoria) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
10-3 West Liberty-Salem (West Liberty) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
10-3 Anna (Anna) -----Division III (Shelby County League)
13-4 Greeneview (Jamestown) -----Division III (Ohio Heritage Conference - South)
11-4 Bishop Ready (Columbus) -----Division III (Central Catholic League)
11-4 Wayne Trace (Haviland) -----Division III (Green Meadows Conference)
11-4 Worthington Christian (Worthington) -----Division III (Mid State League - Ohio)
11-4 Alexander (Albany) -----Division III (Tri-Valley Conference - Ohio)
10-4 Oberlin (Oberlin) -----Division III (Lorain County League)
10-4 Archbold (Archbold) -----Division III (Northwest Ohio Athletic League)
10-4 Ottawa Hills (Toledo) -----Division III (Toledo Area Athletic Conference)
12-5 Elgin (Marion) -----Division III (Northwest Central Conference)
11-5 Riverdale (Mt. Blanchard) -----Division III (Blanchard Valley Conference)
11-5 Wynford (Bucyrus) -----Division III (Northern 10 Athletic Conference)
10-5 Northmor (Galion) -----Division III (Knox-Morrow Athletic Conference)
10-5 Columbia (Columbia Station) -----Division III (Lorain County League)
10-5 Milton-Union (West Milton) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
9-5 Taft (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
9-5 Greenon (Springfield) -----Division III (Ohio Heritage Conference - South)
9-5 Waynedale (Apple Creek) -----Division III (Wayne County Athletic League)
10-6 Liberty-Benton (Findlay) -----Division III (Blanchard Valley Conference)
10-6 Finneytown (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Hills League)
10-6 Adena (Frankfort) -----Division III (Scioto Valley Conference)
10-6 Smithville (Smithville) -----Division III (Wayne County Athletic League)
9-6 Beachwood (Beachwood) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Chagrin)
9-6 Johnstown-Monroe (Johnstown) -----Division III (Licking County League)
9-6 Amanda-Clearcreek (Amanda) -----Division III (Mid State League - Buckeye)
9-6 Liberty Center (Liberty Center) -----Division III (Northwest Ohio Athletic League)
9-6 Minford (Minford) -----Division III (Southern Ohio Conference 2)
10-7 Tinora (Defiance) -----Division III (Green Meadows Conference)
10-7 Indian Lake (Lewistown) -----Division III (Independent 44sportsreport)
10-7 Preble Shawnee (Camden) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
10-7 Brookville (Brookville) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
7-5 Morgan (Mc Connelsville) -----Division III (Muskingam Valley League)
8-6 East Canton (East Canton) -----Division III (Inter-Valley Conference - North)
9-7 South Point (South Point) -----Division III (Ohio Valley Conference)
9-7 Belpre (Belpre) -----Division III (Tri-Valley Conference - Hocking)
7-6 James N Gamble Montessori (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
7-6 Ironton (Ironton) -----Division III (Ohio Valley Conference)
8-7 Champion (Warren) -----Division III (All-American Conference - Blue)
8-7 Lima Central Catholic (Lima) -----Division III (Independent 44sportsreport)
8-8 Brookfield (Brookfield) -----Division III (All-American Conference - Blue)
7-7 Van Buren (Van Buren) -----Division III (Blanchard Valley Conference)
8-8 Fairview (Sherwood) -----Division III (Green Meadows Conference)
7-7 Buckeye Trail (Lore City) -----Division III (Inter-Valley Conference - South)
7-7 Swanton (Swanton) -----Division III (Northwest Ohio Athletic League)
8-8 Fairbanks (Milford Center) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
7-7 West Jefferson (West Jefferson) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
8-8 Western (Latham) -----Division III (Southern Ohio Conference 1)
8-9 Madison-Plains (London) -----Division III (Ohio Heritage Conference - South)
8-9 Piketon (Piketon) -----Division III (Scioto Valley Conference)
8-9 Westfall (Williamsport) -----Division III (Scioto Valley Conference)
7-8 Mount Gilead (Mount Gilead) -----Division III (Knox-Morrow Athletic Conference)
7-8 Coldwater (Coldwater) -----Division III (Midwest Athletic Conference)
7-8 Elmwood (Bloomdale) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
7-8 Jefferson (Delphos) -----Division III (Northwest Conference)
7-8 Meigs (Pomeroy) -----Division III (Tri-Valley Conference - Ohio)
6-7 Fredericktown (Fredericktown) -----Division III (Knox-Morrow Athletic Conference)
7-9 Pleasant (Marion) -----Division III (Mid-Ohio Athletic Conference)
6-8 Liberty (Youngstown) -----Division III (All-American Conference - Blue)
6-8 Summit Country Day (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Scarlet)
6-8 Columbus Academy (Gahanna) -----Division III (Mid State League - Ohio)
7-10 Madeira (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Hills League)
6-9 Grand Valley (Orwell) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Valley)
6-9 Garaway (Sugarcreek) -----Division III (Inter-Valley Conference - South)
6-9 Wellington (Wellington) -----Division III (Lorain County League)
6-9 North College Hill (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Scarlet)
6-9 Northeastern (Springfield) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
6-9 Williamsburg (Williamsburg) -----Division III (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
6-9 Chippewa (Doylestown) -----Division III (Wayne County Athletic League)
5-8 Otsego (Tontogany) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
6-10 Mariemont (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Hills League)
6-10 Africentric Early College (Columbus) -----Division III (Columbus City League - South)
6-10 Genoa Area (Genoa) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
5-9 Seven Hills (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Gray)
5-9 Georgetown (Georgetown) -----Division III (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
6-11 Clark Montessori (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Scarlet)
6-11 Portsmouth (Portsmouth) -----Division III (Ohio Valley Conference)
5-10 Coshocton (Coshocton) -----Division III (East Central Ohio League)
5-10 Sandy Valley (Magnolia) -----Division III (Inter-Valley Conference - North)
5-10 Seneca East (Attica) -----Division III (Northern 10 Athletic Conference)
5-10 Delta (Delta) -----Division III (Northwest Ohio Athletic League)
4-8 Mechanicsburg (Mechanicsburg) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
5-11 Liberty Union (Baltimore) -----Division III (Mid State League - Buckeye)
5-11 Loudonville (Loudonville) -----Division III (Mid-Buckeye Conference)
5-11 Allen East (Harrod) -----Division III (Northwest Conference)
5-11 Southeast (Ravenna) -----Division III (Portage Trail Conference - County)
5-11 Portsmouth West (West Portsmouth) -----Division III (Southern Ohio Conference 2)
5-12 Carlisle (Carlisle) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
4-10 Woodmore (Elmore) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
3-8 Warrensville Heights (Warrensville Hts) -----Division III (Lake Erie League)
4-11 Crestview (Columbiana) -----Division III (All-American Conference - Blue)
4-11 Memorial (Campbell) -----Division III (All-American Conference - Blue)
4-11 Montpelier (Montpelier) -----Division III (Buckeye Border Conference)
4-11 Berkshire (Burton) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Valley)
4-11 Cardinal (Middlefield) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Valley)
4-11 Benjamin Logan (Bellefontaine) -----Division III (Independent 44sportsreport)
4-11 Paulding (Paulding) -----Division III (Northwest Conference)
4-11 Dawson-Bryant (Coal Grove) -----Division III (Ohio Valley Conference)
4-11 Tuslaw (Massillon) -----Division III (Principals Athletic Conference)
3-9 Orrville (Orrville) -----Division III (Principals Athletic Conference)
4-12 Wellston (Wellston) -----Division III (Tri-Valley Conference - Ohio)
4-13 Southeastern (Chillicothe) -----Division III (Scioto Valley Conference)
3-10 Lake (Millbury) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
3-11 Trinity Hs (Garfield Hts.) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Metro)
3-11 Northridge (Johnstown) -----Division III (Licking County League)
3-12 Utica (Utica) -----Division III (Licking County League)
3-12 Houston (Houston) -----Division III (Shelby County League)
3-12 Northwood (Northwood) -----Division III (Toledo Area Athletic Conference)
3-13 Rock Hill (Ironton) -----Division III (Ohio Valley Conference)
2-9 West Muskingum (Zanesville) -----Division III (Muskingam Valley League)
2-11 Brooklyn (Brooklyn) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Metro)
2-12 Riverview East Academy (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
2-12 Crestview (Ashland) -----Division III (Firelands Conference)
2-13 Nelsonville-York (Nelsonville) -----Division III (Tri-Valley Conference - Ohio)
2-14 Bucyrus (Bucyrus) -----Division III (Northern 10 Athletic Conference)
2-14 Rootstown (Rootstown) -----Division III (Portage Trail Conference - County)
2-14 Northwest (Mc Dermott) -----Division III (Southern Ohio Conference 2)
1-11 Black River (Sullivan) -----Division III (Lorain County League)
1-12 East Clinton (Sabina) -----Division III (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
1-13 Mapleton (Ashland) -----Division III (Firelands Conference)
1-13 Bath (Lima) -----Division III (Western Buckeye League)
1-14 Triad (North Lewisburg) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
1-14 Manchester (New Franklin) -----Division III (Principals Athletic Conference)
1-15 Reading (Reading) -----Division III (Cincinnati Hills League)
1-15 Newcomerstown (Newcomerstown) -----Division III (Inter-Valley Conference - South)
1-15 Dixie (New Lebanon) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
0-17 Columbus North International (Columbus) -----Division III (Columbus City League - North)
14-0 Antwerp (Antwerp) -----Division IV (Green Meadows Conference)
14-0 Lucas (Lucas) -----Division IV (Mid-Buckeye Conference)
13-0 Columbus Grove (Columbus Grove) -----Division IV (Northwest Conference / Putnam County League)
16-1 Glenwood (New Boston) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
13-1 Bishop Rosecrans (Zanesville) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
14-2 South Central (Greenwich) -----Division IV (Firelands Conference)
14-2 Malvern (Malvern) -----Division IV (Inter-Valley Conference - North)
13-2 Jackson Center (Jackson Center) -----Division IV (Shelby County League)
13-2 Trimble (Glouster) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
12-2 Toledo Christian (Toledo) -----Division IV (Toledo Area Athletic Conference)
9-2 Bristol (Bristolville) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
13-3 Ottoville (Ottoville) -----Division IV (Putnam County League)
13-3 Federal Hocking (Stewart) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
12-3 St Paul (Norwalk) -----Division IV (Firelands Conference)
12-3 Cedarville (Cedarville) -----Division IV (Ohio Heritage Conference - South)
11-3 Fort Recovery (Fort Recovery) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
10-3 Shekinah Christian (Plain City) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
13-4 Dalton (Dalton) -----Division IV (Wayne County Athletic League)
12-4 Arlington (Arlington) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
12-4 Richmond Heights (Richmond Hts) -----Division IV (Chagrin Valley Conference - Metro)
12-4 Hiland (Berlin) -----Division IV (Inter-Valley Conference - South)
12-4 New Miami (Hamilton) -----Division IV (Miami Valley Conference - Gray)
9-3 Mogadore (Mogadore) -----Division IV (Portage Trail Conference - County)
11-4 Pettisville (Pettisville) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
11-4 Central Christian (Kidron) -----Division IV (Mid-Buckeye Conference)
11-4 Minster (Minster) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
11-4 St Joseph Central (Ironton) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
10-4 Independence (Independence) -----Division IV (Chagrin Valley Conference - Metro)
10-4 Hicksville (Hicksville) -----Division IV (Green Meadows Conference)
10-4 St John's (Delphos) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
10-4 Perry (Lima) -----Division IV (Northwest Central Conference)
10-4 Botkins (Botkins) -----Division IV (Shelby County League)
10-4 Fort Loramie (Fort Loramie) -----Division IV (Shelby County League)
11-5 Cincinnati Christian (Fairfield) -----Division IV (Miami Valley Conference - Scarlet)
11-5 Grandview Heights (Columbus) -----Division IV (Mid State League - Ohio)
11-5 Parkway (Rockford) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
10-5 Ridgemont (Mt. Victory) -----Division IV (Northwest Central Conference)
10-5 Miller City (Miller City) -----Division IV (Putnam County League)
10-5 Symmes Valley (Willow Wood) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
10-6 Newark Catholic (Newark) -----Division IV (Licking County League)
10-6 Berne Union (Sugar Grove) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
10-6 Upper Scioto Valley (Mc Guffey) -----Division IV (Northwest Central Conference)
10-6 Lake Center Christian School (Hartville) -----Division IV (Portage Trail Conference - County)
9-6 Leipsic (Leipsic) -----Division IV (Blanchard Valley Conference / Putnam County League)
9-6 Kalida (Kalida) -----Division IV (Putnam County League)
9-6 Fairlawn (Sidney) -----Division IV (Shelby County League)
10-7 Mohawk (Sycamore) -----Division IV (Northern 10 Athletic Conference)
8-6 East Knox (Howard) -----Division IV (Knox-Morrow Athletic Conference)
8-6 Wellington School (Columbus) -----Division IV (Mid State League - Ohio)
8-6 Delaware Christian School (Delaware) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
8-6 Mathews (Vienna) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
8-6 Carey (Carey) -----Division IV (Northern 10 Athletic Conference)
9-7 St Henry (St Henry) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
8-7 Fayette (Fayette) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
8-7 Monroeville (Monroeville) -----Division IV (Firelands Conference)
8-7 Edgerton (Edgerton) -----Division IV (Green Meadows Conference)
8-7 Fisher Catholic (Lancaster) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
8-7 Lehman Catholic (Sidney) -----Division IV (Northwest Central Conference)
9-8 Lockland (Lockland) -----Division IV (Miami Valley Conference - Gray)
8-8 Arcadia (Arcadia) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
7-7 Edon (Edon) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
8-8 North Central (Pioneer) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
7-7 Cuyahoga Heights (Cuyahoga Heights) -----Division IV (Chagrin Valley Conference - Metro)
6-6 Cincinnati College Preparatory Academy (Cincinnati) -----Division IV (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
7-7 Cardington-Lincoln (Cardington) -----Division IV (Knox-Morrow Athletic Conference)
7-7 Millersport (Millersport) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
7-7 Crestline (Crestline) -----Division IV (Mid-Buckeye Conference)
5-5 Granville Christian Academy (Granville) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
6-6 Emmanuel Christian School (Toledo ) -----Division IV (Toledo Area Athletic Conference)
8-8 South Gallia (Crown City) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
7-7 Southern (Racine) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
8-9 Green (Franklin Furnace) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
7-8 New Bremen (New Bremen) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
7-8 Lincolnview (Van Wert) -----Division IV (Northwest Conference)
6-7 Pandora-Gilboa (Pandora) -----Division IV (Blanchard Valley Conference / Putnam County League)
6-7 Hillcrest Academy (Cincinnati) -----Division IV (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
6-7 Tree Of Life Christian (Columbus) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
7-9 Plymouth (Plymouth) -----Division IV (Firelands Conference)
7-9 Crooksville (Crooksville) -----Division IV (Muskingam Valley League)
7-9 Hardin Northern (Dola) -----Division IV (Northwest Central Conference)
7-9 Crestview (Convoy) -----Division IV (Northwest Conference)
6-8 Vanlue (Vanlue) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
7-10 Valley (Lucasville) -----Division IV (Southern Ohio Conference 2)
4-6 Oyler (Cincinnati) -----Division IV (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
4-6 Lordstown (Warren) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
6-9 Maumee Valley Country Day (Toledo) -----Division IV (Toledo Area Athletic Conference)
6-9 Eastern (Reedsville) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
5-8 Cory-Rawson (Rawson) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
5-8 Windham (Windham) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
5-8 Southeastern Local (South Charleston) -----Division IV (Ohio Heritage Conference - South)
6-10 Strasburg-Franklin (Strasburg) -----Division IV (Inter-Valley Conference - North)
6-10 Eastern (Beaver) -----Division IV (Southern Ohio Conference 2)
6-10 Rittman (Rittman) -----Division IV (Wayne County Athletic League)
5-9 North Baltimore (North Baltimore) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
5-9 Ayersville (Defiance) -----Division IV (Green Meadows Conference)
5-9 Marion Local (Maria Stein) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
6-11 Ada (Ada) -----Division IV (Northwest Conference)
6-11 Clay (Portsmouth) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
5-10 New London (New London) -----Division IV (Firelands Conference)
5-10 Notre Dame (Portsmouth) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
4-8 Waterford (Waterford) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
5-11 Tuscarawas Central Catholic (New Philadelphia) -----Division IV (Inter-Valley Conference - North)
5-11 Russia (Russia) -----Division IV (Shelby County League)
5-11 South Webster (South Webster) -----Division IV (Southern Ohio Conference 2)
3-7 School For Creative Performing Arts (Cincinnati) -----Division IV (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
5-12 Paint Valley (Bainbridge) -----Division IV (Scioto Valley Conference)
4-10 Newbury (Newbury) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
4-10 Valley Christian School (Youngstown) -----Division IV (Portage Trail Conference - County)
3-8 Northside Christian (Westerville) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
4-11 St Bernard-Elmwood Place (St Bernard) -----Division IV (Miami Valley Conference - Gray)
4-11 Badger (Kinsman) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
4-11 Ridgedale (Morral) -----Division IV (Northern 10 Athletic Conference)
4-12 Continental (Continental) -----Division IV (Putnam County League)
4-12 Miller (Corning) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
3-11 Miami Valley Christian Academy (Cincinnati) -----Division IV (Miami Valley Conference - Gray)
3-11 St Peter's (Mansfield) -----Division IV (Mid-Buckeye Conference)
3-11 Maplewood (Cortland) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
3-11 Huntington (Chillicothe) -----Division IV (Scioto Valley Conference)
3-12 Waynesfield-Goshen (Waynesfield) -----Division IV (Northwest Central Conference)
3-12 Spencerville (Spencerville) -----Division IV (Northwest Conference)
3-13 Fairport Harding (Fairport Harbor) -----Division IV (Chagrin Valley Conference - Valley)
3-13 Riverside (De Graff) -----Division IV (Northwest Central Conference)
3-13 Catholic Central (Springfield) -----Division IV (Ohio Heritage Conference - South)
2-12 Stryker (Stryker) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
2-12 Holgate (Holgate) -----Division IV (Green Meadows Conference)
2-12 Buckeye Central (New Washington) -----Division IV (Northern 10 Athletic Conference)
2-12 Patrick Henry (Hamler) -----Division IV (Northwest Ohio Athletic League)
2-12 Hillsdale (Jeromesville) -----Division IV (Wayne County Athletic League)
2-13 Grove City Christian (Grove City) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
2-13 Felicity-Franklin (Felicity) -----Division IV (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
2-14 New Knoxville (New Knoxville) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
2-14 Fort Jennings (Fort Jennings) -----Division IV (Putnam County League)
2-15 Fairfield Christian Academy (Lancaster) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
1-11 Madison Christian (Groveport) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
1-13 Chalker (Southington) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
1-15 Danville (Danville) -----Division IV (Knox-Morrow Athletic Conference)
0-17 Mc Comb (Mc Comb) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
0-12 Hilltop (West Unity) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
0-15 Conotton Valley (Bowerston) -----Division IV (Inter-Valley Conference - North)
0-11 Mansfield Christian (Mansfield) -----Division IV (Mid-Buckeye Conference)
0-16 Temple Christian (Lima) -----Division IV (Northwest Central Conference)
0-14 Sciotoville Community (Portsmouth) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
15-0 Wyoming (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Hills League)
16-0 Heath (Heath) -----Division II (Licking County League)
15-0 Shawnee (Lima) -----Division II (Western Buckeye League)
14-0 North Union (Richwood) -----Division III (Central Buckeye Conference)
15-0 Ridgewood (West Lafayette) -----Division III (Inter-Valley Conference - South)
17-0 Versailles (Versailles) -----Division III (Midwest Athletic Conference)
14-0 Ottawa-Glandorf (Ottawa) -----Division III (Western Buckeye League)
14-0 Antwerp (Antwerp) -----Division IV (Green Meadows Conference)
14-0 Lucas (Lucas) -----Division IV (Mid-Buckeye Conference)
13-0 Columbus Grove (Columbus Grove) -----Division IV (Northwest Conference / Putnam County League)
16-1 South (Columbus) -----Division I (Columbus City League - South)
16-1 La Salle (Cincinnati) -----Division I (Greater Catholic League - South)
16-1 Gahanna Lincoln (Gahanna) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
16-1 Fairland (Proctorville) -----Division III (Ohio Valley Conference)
16-1 Glenwood (New Boston) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
15-1 Archbishop Moeller (Cincinnati) -----Division I (Greater Catholic League - South)
15-1 Hilliard Bradley (Hilliard) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
15-1 Upper Sandusky (Upper Sandusky) -----Division II (Northern 10 Athletic Conference)
14-1 Sidney (Sidney) -----Division I (Miami Valley League - Valley)
14-1 Blanchester (Blanchester) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
14-1 Deer Park (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Hills League)
13-1 Boardman (Youngstown) -----Division I (All-American Conference - Red)
13-1 Perrysburg (Perrysburg) -----Division I (Northern Lakes League)
13-1 Mount Healthy (Cincinnati) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
13-1 Revere (Richfield) -----Division II (Suburban League American)
13-1 Crestwood (Mantua) -----Division III (Portage Trail Conference - County)
13-1 Bishop Rosecrans (Zanesville) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
12-1 Wooster (Wooster) -----Division I (Ohio Cardinal Conference)
12-1 Rossford (Rossford) -----Division II (Northern Buckeye Conference)
11-1 Green (Uniontown) -----Division I (Federal League)
11-1 Shelby (Shelby) -----Division II (Mid-Ohio Athletic Conference)
11-1 Evergreen (Metamora) -----Division III (Northwest Ohio Athletic League)
15-2 Newark (Newark) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
15-2 Jackson (Jackson) -----Division II (Frontier Athletic Conference)
15-2 Oak Hill (Oak Hill) -----Division III (Southern Ohio Conference 2)
14-2 Dover (Dover) -----Division I (East Central Ohio League)
14-2 Turpin (Cincinnati) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
14-2 Fairfield Union (Lancaster) -----Division II (Mid State League - Buckeye)
14-2 Sheridan (Thornville) -----Division II (Muskingam Valley League)
14-2 Triway (Wooster) -----Division II (Principals Athletic Conference)
14-2 Newton Falls (Newton Falls) -----Division III (All-American Conference - Blue)
14-2 Cincinnati Hills Christian Academy (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Scarlet)
14-2 Chesapeake (Chesapeake) -----Division III (Ohio Valley Conference)
14-2 Zane Trace (Chillicothe) -----Division III (Scioto Valley Conference)
14-2 Madison Senior (Middletown) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
14-2 South Central (Greenwich) -----Division IV (Firelands Conference)
14-2 Malvern (Malvern) -----Division IV (Inter-Valley Conference - North)
13-2 Lakota East (Liberty Township) -----Division I (Greater Miami Conference)
13-2 Sylvania Southview (Sylvania) -----Division I (Northern Lakes League)
13-2 North Royalton (North Royalton) -----Division I (Suburban League National)
13-2 Jonathan Alder (Plain City) -----Division II (Central Buckeye Conference)
13-2 Archbishop Alter (Kettering) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
13-2 Trotwood-Madison (Trotwood) -----Division II (Greater Western Ohio Conference - National)
13-2 Rogers (Toledo) -----Division II (Toledo City Athletic League)
13-2 Garfield (Garrettsville) -----Division III (Portage Trail Conference - County)
13-2 Clermont Northeastern (Batavia) -----Division III (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
13-2 Wheelersburg (Wheelersburg) -----Division III (Southern Ohio Conference 2)
13-2 Norwayne (Creston) -----Division III (Wayne County Athletic League)
13-2 Jackson Center (Jackson Center) -----Division IV (Shelby County League)
13-2 Trimble (Glouster) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
12-2 Meadowbrook (Byesville) -----Division II (East Central Ohio League)
12-2 Centerburg (Centerburg) -----Division III (Knox-Morrow Athletic Conference)
12-2 Toledo Christian (Toledo) -----Division IV (Toledo Area Athletic Conference)
11-2 Canton Mckinley Senior (Canton) -----Division I (Federal League)
11-2 Midview (Grafton) -----Division I (Southwestern Conference)
11-2 Kirtland (Kirtland) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Valley)
11-2 Eastwood (Pemberville) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
14-3 Harvest Preparatory (Canal Winchester) -----Division III (Mid State League - Cardinal)
9-2 Bristol (Bristolville) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
13-3 Ellet (Akron) -----Division I (Akron City Series)
13-3 Walnut Ridge (Columbus) -----Division I (Columbus City League - South)
13-3 West Clermont (Cincinnati) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
13-3 Chillicothe (Chillicothe) -----Division I (Frontier Athletic Conference)
13-3 Franklin (Franklin) -----Division I (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
13-3 Lima Senior (Lima) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
13-3 St Francis De Sales (Columbus) -----Division II (Central Catholic League)
13-3 Badin (Hamilton) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
13-3 Unioto (Chillicothe) -----Division II (Scioto Valley Conference)
13-3 Cincinnati Country Day (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Gray)
13-3 Bluffton (Bluffton) -----Division III (Northwest Conference)
13-3 Northwestern (West Salem) -----Division III (Wayne County Athletic League)
13-3 Ottoville (Ottoville) -----Division IV (Putnam County League)
13-3 Federal Hocking (Stewart) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
12-3 Start (Toledo) -----Division I (Toledo City Athletic League)
12-3 Chagrin Falls (Chagrin Falls) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Chagrin)
12-3 West Branch (Beloit) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
8-2 Tri-Valley (Dresden) -----Division II (Muskingam Valley League)
12-3 Streetsboro (Streetsboro) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
12-3 Waverly (Waverly) -----Division II (Southern Ohio Conference 2)
12-3 Western Reserve (Collins) -----Division III (Firelands Conference)
12-3 Colonel Crawford (North Robinson) -----Division III (Northern 10 Athletic Conference)
12-3 Cardinal Stritch Catholic (Oregon) -----Division III (Toledo Area Athletic Conference)
12-3 St Paul (Norwalk) -----Division IV (Firelands Conference)
12-3 Cedarville (Cedarville) -----Division IV (Ohio Heritage Conference - South)
11-3 Buckeye Valley (Delaware) -----Division II (Mid State League - Ohio)
11-3 Cuyahoga Valley Christian Academy (Cuyahoga Falls) -----Division II (Principals Athletic Conference)
11-3 St Marys Memorial (St Marys) -----Division II (Western Buckeye League)
11-3 Labrae (Leavittsburg) -----Division III (All-American Conference - Blue)
11-3 Tuscarawas Valley (Zoarville) -----Division III (Inter-Valley Conference - North)
11-3 Pymatuning Valley (Andover) -----Division III (Northeastern Athletic Conference)
11-3 Fort Recovery (Fort Recovery) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
14-4 Thomas Worthington (Worthington) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
14-4 Pickerington North (Pickerington) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
10-3 Wickliffe (Wickliffe) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Valley)
10-3 Fostoria (Fostoria) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
10-3 West Liberty-Salem (West Liberty) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
10-3 Anna (Anna) -----Division III (Shelby County League)
10-3 Shekinah Christian (Plain City) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
13-4 Pickerington Central (Pickerington) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
13-4 Greeneview (Jamestown) -----Division III (Ohio Heritage Conference - South)
13-4 Dalton (Dalton) -----Division IV (Wayne County Athletic League)
12-4 Princeton (Cincinnati) -----Division I (Greater Miami Conference)
12-4 Stebbins (Riverside) -----Division I (Miami Valley League - Valley)
12-4 Edgewood (Trenton) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
12-4 New Richmond (New Richmond) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
12-4 Waynesville (Waynesville) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
12-4 Arlington (Arlington) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
12-4 Richmond Heights (Richmond Hts) -----Division IV (Chagrin Valley Conference - Metro)
12-4 Hiland (Berlin) -----Division IV (Inter-Valley Conference - South)
12-4 New Miami (Hamilton) -----Division IV (Miami Valley Conference - Gray)
9-3 Mogadore (Mogadore) -----Division IV (Portage Trail Conference - County)
11-4 St Xavier (Cincinnati) -----Division I (Greater Catholic League - South)
11-4 Garfield Heights (Garfield Hts) -----Division I (Lake Erie League)
11-4 Barberton (Barberton) -----Division I (Suburban League American)
11-4 New Philadelphia (N Philadelphia) -----Division II (East Central Ohio League)
11-4 Archbishop Mcnicholas (Cincinnati) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
11-4 Bryan (Bryan) -----Division II (Northwest Ohio Athletic League)
11-4 Coventry (Akron) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
11-4 Athens (The Plains) -----Division II (Tri-Valley Conference - Ohio)
11-4 Bishop Ready (Columbus) -----Division III (Central Catholic League)
11-4 Wayne Trace (Haviland) -----Division III (Green Meadows Conference)
11-4 Worthington Christian (Worthington) -----Division III (Mid State League - Ohio)
11-4 Alexander (Albany) -----Division III (Tri-Valley Conference - Ohio)
11-4 Pettisville (Pettisville) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
11-4 Central Christian (Kidron) -----Division IV (Mid-Buckeye Conference)
11-4 Minster (Minster) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
11-4 St Joseph Central (Ironton) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
13-5 Dublin Coffman (Dublin) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
10-4 Canal Winchester (Canal Winchester) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
10-4 Brecksville-Broadview Hts (Broadview Heights) -----Division I (Suburban League National)
10-4 Central Catholic (Toledo) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
5-2 Ontario (Ontario) -----Division II (Mid-Ohio Athletic Conference)
10-4 Vinton County (Mc Arthur) -----Division II (Tri-Valley Conference - Ohio)
10-4 Defiance (Defiance) -----Division II (Western Buckeye League)
10-4 Oberlin (Oberlin) -----Division III (Lorain County League)
10-4 Archbold (Archbold) -----Division III (Northwest Ohio Athletic League)
10-4 Ottawa Hills (Toledo) -----Division III (Toledo Area Athletic Conference)
10-4 Independence (Independence) -----Division IV (Chagrin Valley Conference - Metro)
10-4 Hicksville (Hicksville) -----Division IV (Green Meadows Conference)
10-4 St John's (Delphos) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
10-4 Perry (Lima) -----Division IV (Northwest Central Conference)
10-4 Botkins (Botkins) -----Division IV (Shelby County League)
10-4 Fort Loramie (Fort Loramie) -----Division IV (Shelby County League)
12-5 St Charles (Columbus) -----Division I (Central Catholic League)
12-5 Walnut Hills (Cincinnati) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
12-5 Miamisburg (Miamisburg) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - National)
12-5 Olentangy Liberty (Powell) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
12-5 Westerville Central (Westerville) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
12-5 Elgin (Marion) -----Division III (Northwest Central Conference)
9-4 Lorain (Lorain) -----Division I (Lake Erie League)
9-4 Berea-Midpark (Berea) -----Division I (Southwestern Conference)
9-4 Steele (Amherst) -----Division I (Southwestern Conference)
11-5 Briggs (Columbus) -----Division I (Columbus City League - South)
11-5 Oak Hills (Cincinnati) -----Division I (Greater Miami Conference)
11-5 Cleveland Heights (Cleveland Heights) -----Division I (Lake Erie League)
11-5 Goshen (Goshen) -----Division I (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
11-5 Logan Elm (Circleville) -----Division II (Mid State League - Buckeye)
11-5 Wauseon (Wauseon) -----Division II (Northwest Ohio Athletic League)
11-5 Oakwood (Dayton) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
11-5 Riverdale (Mt. Blanchard) -----Division III (Blanchard Valley Conference)
11-5 Wynford (Bucyrus) -----Division III (Northern 10 Athletic Conference)
11-5 Cincinnati Christian (Fairfield) -----Division IV (Miami Valley Conference - Scarlet)
11-5 Grandview Heights (Columbus) -----Division IV (Mid State League - Ohio)
11-5 Parkway (Rockford) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
10-5 Alliance (Alliance) -----Division I (Eastern Buckeye Conference)
10-5 Hamilton (Hamilton) -----Division I (Greater Miami Conference)
10-5 West Carrollton (West Carrollton) -----Division I (Miami Valley League - Valley)
10-5 Olentangy Orange (Lewis Center) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
8-4 Westlake (Westlake) -----Division I (Southwestern Conference)
10-5 Beechcroft (Columbus) -----Division II (Columbus City League - North)
10-5 Bloom-Carroll (Carroll) -----Division II (Mid State League - Buckeye)
10-5 Ross (Hamilton) -----Division II (Southwest Ohio Conference)
10-5 Northmor (Galion) -----Division III (Knox-Morrow Athletic Conference)
10-5 Columbia (Columbia Station) -----Division III (Lorain County League)
10-5 Milton-Union (West Milton) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
10-5 Ridgemont (Mt. Victory) -----Division IV (Northwest Central Conference)
10-5 Miller City (Miller City) -----Division IV (Putnam County League)
10-5 Symmes Valley (Willow Wood) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
11-6 Warren G Harding (Warren) -----Division I (All-American Conference - Red)
11-6 New Albany (New Albany) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
9-5 Marysville (Marysville) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
9-5 West Geauga (Chesterland) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Chagrin)
9-5 Hughes (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
9-5 Firelands (Oberlin) -----Division II (Lorain County League)
9-5 Taft (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
9-5 Greenon (Springfield) -----Division III (Ohio Heritage Conference - South)
9-5 Waynedale (Apple Creek) -----Division III (Wayne County Athletic League)
7-4 Harvey (Painesville) -----Division I (Chagrin Valley Conference - Lake)
10-6 Watkins Memorial (Pataskala) -----Division I (Licking County League)
10-6 Westerville South (Westerville) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
10-6 Western Brown (Mount Orab) -----Division I (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
10-6 Taylor (Cleves) -----Division II (Cincinnati Hills League)
10-6 Aiken (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
10-6 Granville (Granville) -----Division II (Licking County League)
10-6 Tippecanoe (Tipp City) -----Division II (Miami Valley League - Miami)
10-6 Monroe (Monroe) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
10-6 Liberty-Benton (Findlay) -----Division III (Blanchard Valley Conference)
10-6 Finneytown (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Hills League)
10-6 Adena (Frankfort) -----Division III (Scioto Valley Conference)
10-6 Smithville (Smithville) -----Division III (Wayne County Athletic League)
10-6 Newark Catholic (Newark) -----Division IV (Licking County League)
10-6 Berne Union (Sugar Grove) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
10-6 Upper Scioto Valley (Mc Guffey) -----Division IV (Northwest Central Conference)
10-6 Lake Center Christian School (Hartville) -----Division IV (Portage Trail Conference - County)
9-6 Loveland (Loveland) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
9-6 Glenoak (Canton) -----Division I (Federal League)
9-6 Beavercreek (Beavercreek) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - American)
9-6 Troy (Troy) -----Division I (Miami Valley League - Miami)
9-6 Whitehall-Yearling (Whitehall) -----Division I (Mid State League - Ohio)
9-6 Dublin Scioto (Dublin) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
9-6 Grove City (Grove City) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
9-6 Theodore Roosevelt (Kent) -----Division I (Suburban League American)
9-6 Findlay (Findlay) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
9-6 St Francis De Sales (Toledo) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
9-6 St John's Jesuit (Toledo) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
3-2 Clear Fork (Bellville) -----Division II (Mid-Ohio Athletic Conference)
9-6 Lexington (Lexington) -----Division II (Ohio Cardinal Conference)
9-6 Fairless (Navarre) -----Division II (Principals Athletic Conference)
9-6 Beachwood (Beachwood) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Chagrin)
9-6 Johnstown-Monroe (Johnstown) -----Division III (Licking County League)
9-6 Amanda-Clearcreek (Amanda) -----Division III (Mid State League - Buckeye)
9-6 Liberty Center (Liberty Center) -----Division III (Northwest Ohio Athletic League)
9-6 Minford (Minford) -----Division III (Southern Ohio Conference 2)
9-6 Leipsic (Leipsic) -----Division IV (Blanchard Valley Conference / Putnam County League)
9-6 Kalida (Kalida) -----Division IV (Putnam County League)
9-6 Fairlawn (Sidney) -----Division IV (Shelby County League)
10-7 Big Walnut (Sunbury) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
10-7 Delaware Hayes (Delaware) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
10-7 London (London) -----Division II (Central Buckeye Conference)
10-7 Kenton (Kenton) -----Division II (Western Buckeye League)
10-7 Tinora (Defiance) -----Division III (Green Meadows Conference)
10-7 Indian Lake (Lewistown) -----Division III (Independent 44sportsreport)
10-7 Preble Shawnee (Camden) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
10-7 Brookville (Brookville) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
10-7 Mohawk (Sycamore) -----Division IV (Northern 10 Athletic Conference)
7-5 Springfield (Holland) -----Division I (Northern Lakes League)
7-5 Lakewood (Lakewood) -----Division I (Southwestern Conference)
7-5 East (Akron) -----Division II (Akron City Series)
7-5 John Glenn (New Concord) -----Division II (Muskingam Valley League)
7-5 Maysville (Zanesville) -----Division II (Muskingam Valley League)
7-5 Morgan (Mc Connelsville) -----Division III (Muskingam Valley League)
8-6 Hoover (North Canton) -----Division I (Federal League)
8-6 Perry (Massillon) -----Division I (Federal League)
8-6 Mason (Mason) -----Division I (Greater Miami Conference)
8-6 Twinsburg (Twinsburg) -----Division I (Suburban League National)
8-6 Lutheran West (Rocky River) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Metro)
8-6 Indian Hill (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Hills League)
8-6 River Valley (Caledonia) -----Division II (Mid-Ohio Athletic Conference)
8-6 Norton (Norton) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
8-6 East Canton (East Canton) -----Division III (Inter-Valley Conference - North)
8-6 East Knox (Howard) -----Division IV (Knox-Morrow Athletic Conference)
8-6 Wellington School (Columbus) -----Division IV (Mid State League - Ohio)
8-6 Delaware Christian School (Delaware) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
8-6 Mathews (Vienna) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
8-6 Carey (Carey) -----Division IV (Northern 10 Athletic Conference)
9-7 Butler (Vandalia) -----Division I (Miami Valley League - Miami)
9-7 Worthington Kilbourne (Columbus) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
9-7 Upper Arlington (Columbus) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
9-7 Linden Mc Kinley (Columbus) -----Division II (Columbus City League - North)
9-7 South Point (South Point) -----Division III (Ohio Valley Conference)
9-7 Belpre (Belpre) -----Division III (Tri-Valley Conference - Hocking)
9-7 St Henry (St Henry) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
10-8 Reynoldsburg (Reynoldsburg) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
7-6 Perry (Perry) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Lake)
7-6 James N Gamble Montessori (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
7-6 Ironton (Ironton) -----Division III (Ohio Valley Conference)
8-7 Western Hills (Cincinnati) -----Division I (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
8-7 Northland (Columbus) -----Division I (Columbus City League - North)
8-7 Carroll (Dayton) -----Division I (Greater Catholic League - Co-ed)
8-7 Wayne (Huber Heights) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - American)
8-7 Marietta (Marietta) -----Division II (East Central Ohio League)
8-7 Marlington (Alliance) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
8-7 Claymont (Uhrichsville) -----Division II (Inter-Valley Conference - South)
8-7 Cloverleaf (Lodi) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
8-7 Woodridge (Peninsula) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
8-7 Northwest (Canal Fulton) -----Division II (Principals Athletic Conference)
8-7 Champion (Warren) -----Division III (All-American Conference - Blue)
8-7 Lima Central Catholic (Lima) -----Division III (Independent 44sportsreport)
8-7 Fayette (Fayette) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
8-7 Monroeville (Monroeville) -----Division IV (Firelands Conference)
8-7 Edgerton (Edgerton) -----Division IV (Green Meadows Conference)
8-7 Fisher Catholic (Lancaster) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
8-7 Lehman Catholic (Sidney) -----Division IV (Northwest Central Conference)
9-8 Mifflin (Columbus) -----Division I (Columbus City League - North)
9-8 Centerville (Centerville) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - American)
9-8 Groveport Madison (Groveport) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
9-8 Lockland (Lockland) -----Division IV (Miami Valley Conference - Gray)
7-7 Austintown-Fitch (Austintown) -----Division I (All-American Conference - Red)
7-7 Anthony Wayne (Whitehouse) -----Division I (Northern Lakes League)
7-7 Sylvania Northview (Sylvania) -----Division I (Northern Lakes League)
6-6 Avon Lake (Avon Lake) -----Division I (Southwestern Conference)
6-6 Olmsted Falls (Olmsted Falls) -----Division I (Southwestern Conference)
7-7 Hudson (Hudson) -----Division I (Suburban League National)
8-8 Geneva (Geneva) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Lake)
8-8 Eastmoor Academy (Columbus) -----Division II (Columbus City League - South)
7-7 Cambridge (Cambridge) -----Division II (East Central Ohio League)
8-8 Miami Trace (Washington Ch) -----Division II (Frontier Athletic Conference)
6-6 Licking Valley (Newark) -----Division II (Licking County League)
8-8 Keystone (La Grange) -----Division II (Lorain County League)
8-8 Valley View (Germantown) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
8-8 Brookfield (Brookfield) -----Division III (All-American Conference - Blue)
7-7 Van Buren (Van Buren) -----Division III (Blanchard Valley Conference)
8-8 Fairview (Sherwood) -----Division III (Green Meadows Conference)
7-7 Buckeye Trail (Lore City) -----Division III (Inter-Valley Conference - South)
7-7 Swanton (Swanton) -----Division III (Northwest Ohio Athletic League)
8-8 Fairbanks (Milford Center) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
7-7 West Jefferson (West Jefferson) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
8-8 Western (Latham) -----Division III (Southern Ohio Conference 1)
8-8 Arcadia (Arcadia) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
7-7 Edon (Edon) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
8-8 North Central (Pioneer) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
7-7 Cuyahoga Heights (Cuyahoga Heights) -----Division IV (Chagrin Valley Conference - Metro)
6-6 Cincinnati College Preparatory Academy (Cincinnati) -----Division IV (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
7-7 Cardington-Lincoln (Cardington) -----Division IV (Knox-Morrow Athletic Conference)
7-7 Millersport (Millersport) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
7-7 Crestline (Crestline) -----Division IV (Mid-Buckeye Conference)
5-5 Granville Christian Academy (Granville) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
6-6 Emmanuel Christian School (Toledo ) -----Division IV (Toledo Area Athletic Conference)
8-8 South Gallia (Crown City) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
7-7 Southern (Racine) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
8-9 Milford (Milford) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
8-9 Westerville North (Westerville) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
8-9 Northridge (Dayton) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
8-9 Madison-Plains (London) -----Division III (Ohio Heritage Conference - South)
8-9 Piketon (Piketon) -----Division III (Scioto Valley Conference)
8-9 Westfall (Williamsport) -----Division III (Scioto Valley Conference)
8-9 Green (Franklin Furnace) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
7-8 Elder (Cincinnati) -----Division I (Greater Catholic League - South)
7-8 Carrollton (Carrollton) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
7-8 Hillsboro (Hillsboro) -----Division II (Frontier Athletic Conference)
7-8 Hamilton Township (Columbus) -----Division II (Mid State League - Buckeye)
7-8 Bellbrook (Bellbrook) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
7-8 Mount Gilead (Mount Gilead) -----Division III (Knox-Morrow Athletic Conference)
7-8 Coldwater (Coldwater) -----Division III (Midwest Athletic Conference)
7-8 Elmwood (Bloomdale) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
7-8 Jefferson (Delphos) -----Division III (Northwest Conference)
7-8 Meigs (Pomeroy) -----Division III (Tri-Valley Conference - Ohio)
7-8 New Bremen (New Bremen) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
7-8 Lincolnview (Van Wert) -----Division IV (Northwest Conference)
6-7 Orange (Pepper Pike) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Chagrin)
6-7 Copley (Copley) -----Division II (Suburban League American)
6-7 Fredericktown (Fredericktown) -----Division III (Knox-Morrow Athletic Conference)
6-7 Pandora-Gilboa (Pandora) -----Division IV (Blanchard Valley Conference / Putnam County League)
6-7 Hillcrest Academy (Cincinnati) -----Division IV (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
6-7 Tree Of Life Christian (Columbus) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
5-6 Bedford (Bedford) -----Division I (Lake Erie League)
5-6 Shaw (East Cleveland) -----Division II (Lake Erie League)
7-9 Lakota West (West Chester) -----Division I (Greater Miami Conference)
7-9 Springboro (Springboro) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - National)
7-9 Bishop Watterson (Columbus) -----Division II (Central Catholic League)
7-9 Centennial (Columbus) -----Division II (Columbus City League - North)
7-9 Chaminade Julienne (Dayton) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
7-9 Bethel-Tate (Bethel) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
7-9 Pleasant (Marion) -----Division III (Mid-Ohio Athletic Conference)
7-9 Plymouth (Plymouth) -----Division IV (Firelands Conference)
7-9 Crooksville (Crooksville) -----Division IV (Muskingam Valley League)
7-9 Hardin Northern (Dola) -----Division IV (Northwest Central Conference)
7-9 Crestview (Convoy) -----Division IV (Northwest Conference)
6-8 Marion Harding (Marion) -----Division I (Mid-Ohio Athletic Conference)
6-8 Harrison (Harrison) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
6-8 Woodward (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
6-8 Bishop Fenwick (Franklin) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
6-8 Lakewood (Hebron) -----Division II (Licking County League)
6-8 Clearview (Lorain) -----Division II (Lorain County League)
6-8 Liberty (Youngstown) -----Division III (All-American Conference - Blue)
6-8 Summit Country Day (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Scarlet)
6-8 Columbus Academy (Gahanna) -----Division III (Mid State League - Ohio)
6-8 Vanlue (Vanlue) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
5-7 Canfield (Canfield) -----Division II (All-American Conference - Red)
7-10 Dublin Jerome (Dublin) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
7-10 Gallia Academy (Gallipolis) -----Division II (Ohio Valley Conference)
7-10 Madeira (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Hills League)
7-10 Valley (Lucasville) -----Division IV (Southern Ohio Conference 2)
6-9 Kettering Fairmont (Kettering) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - American)
4-6 Maple Heights (Maple Heights) -----Division I (Lake Erie League)
6-9 Woodward (Toledo) -----Division II (Toledo City Athletic League)
6-9 Grand Valley (Orwell) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Valley)
6-9 Garaway (Sugarcreek) -----Division III (Inter-Valley Conference - South)
6-9 Wellington (Wellington) -----Division III (Lorain County League)
6-9 North College Hill (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Scarlet)
6-9 Northeastern (Springfield) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
6-9 Williamsburg (Williamsburg) -----Division III (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
6-9 Chippewa (Doylestown) -----Division III (Wayne County Athletic League)
4-6 Oyler (Cincinnati) -----Division IV (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
4-6 Lordstown (Warren) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
6-9 Maumee Valley Country Day (Toledo) -----Division IV (Toledo Area Athletic Conference)
6-9 Eastern (Reedsville) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
5-8 Lakeside (Ashtabula) -----Division I (Chagrin Valley Conference - Lake)
5-8 Springfield (Springfield) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - American)
5-8 Mount Vernon (Mount Vernon) -----Division I (Ohio Cardinal Conference)
5-8 Edgewood (Ashtabula) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Lake)
5-8 Otsego (Tontogany) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
5-8 Cory-Rawson (Rawson) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
5-8 Windham (Windham) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
5-8 Southeastern Local (South Charleston) -----Division IV (Ohio Heritage Conference - South)
6-10 Firestone (Akron) -----Division I (Akron City Series)
6-10 North (Akron) -----Division I (Akron City Series)
6-10 Fairfield (Fairfield) -----Division I (Greater Miami Conference)
6-10 Middletown (Middletown) -----Division I (Greater Miami Conference)
6-10 Sycamore (Cincinnati) -----Division I (Greater Miami Conference)
6-10 Licking Heights (Pataskala) -----Division I (Licking County League)
6-10 Piqua (Piqua) -----Division I (Miami Valley League - Miami)
6-10 Olentangy (Lewis Center) -----Division I (Ohio Capital Conference - Buckeye)
6-10 Bowsher (Toledo) -----Division I (Toledo City Athletic League)
6-10 Buchtel (Akron) -----Division II (Akron City Series)
6-10 Minerva (Minerva) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
6-10 Roger Bacon (St Bernard) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
6-10 New Lexington (New Lexington) -----Division II (Muskingam Valley League)
6-10 Elida (Elida) -----Division II (Western Buckeye League)
6-10 Mariemont (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Hills League)
6-10 Africentric Early College (Columbus) -----Division III (Columbus City League - South)
6-10 Genoa Area (Genoa) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
6-10 Strasburg-Franklin (Strasburg) -----Division IV (Inter-Valley Conference - North)
6-10 Eastern (Beaver) -----Division IV (Southern Ohio Conference 2)
6-10 Rittman (Rittman) -----Division IV (Wayne County Athletic League)
4-7 Avon (Avon) -----Division I (Southwestern Conference)
4-7 Mansfield Senior (Mansfield) -----Division II (Ohio Cardinal Conference)
5-9 Jackson (Massillon) -----Division I (Federal League)
5-9 Teays Valley (Ashville) -----Division I (Mid State League - Buckeye)
5-9 Ashland (Ashland) -----Division I (Ohio Cardinal Conference)
5-9 Highland (Medina) -----Division I (Suburban League American)
5-9 Wilmington (Wilmington) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
5-9 Tallmadge (Tallmadge) -----Division II (Suburban League American)
5-9 Seven Hills (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Gray)
5-9 Georgetown (Georgetown) -----Division III (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
5-9 North Baltimore (North Baltimore) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
5-9 Ayersville (Defiance) -----Division IV (Green Meadows Conference)
5-9 Marion Local (Maria Stein) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
6-11 Anderson (Cincinnati) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
6-11 Lancaster (Lancaster) -----Division I (Ohio Capital Conference - Ohio)
6-11 Clark Montessori (Cincinnati) -----Division III (Miami Valley Conference - Scarlet)
6-11 Portsmouth (Portsmouth) -----Division III (Ohio Valley Conference)
6-11 Ada (Ada) -----Division IV (Northwest Conference)
6-11 Clay (Portsmouth) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
5-10 Nordonia (Macedonia) -----Division I (Suburban League National)
5-10 Stow-Munroe Falls (Stow) -----Division I (Suburban League National)
5-10 Canton South (Canton) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
6-12 Eaton (Eaton) -----Division II (Southwestern Buckeye League - Southwestern)
5-10 River Valley (Bidwell) -----Division II (Tri-Valley Conference - Ohio)
5-10 Coshocton (Coshocton) -----Division III (East Central Ohio League)
5-10 Sandy Valley (Magnolia) -----Division III (Inter-Valley Conference - North)
5-10 Seneca East (Attica) -----Division III (Northern 10 Athletic Conference)
5-10 Delta (Delta) -----Division III (Northwest Ohio Athletic League)
4-8 Mechanicsburg (Mechanicsburg) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
5-10 New London (New London) -----Division IV (Firelands Conference)
5-10 Notre Dame (Portsmouth) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)
4-8 Waterford (Waterford) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
5-11 Madison Comprehensive (Mansfield) -----Division I (Ohio Cardinal Conference)
5-11 Liberty Union (Baltimore) -----Division III (Mid State League - Buckeye)
5-11 Loudonville (Loudonville) -----Division III (Mid-Buckeye Conference)
5-11 Allen East (Harrod) -----Division III (Northwest Conference)
5-11 Southeast (Ravenna) -----Division III (Portage Trail Conference - County)
5-11 Portsmouth West (West Portsmouth) -----Division III (Southern Ohio Conference 2)
5-11 Tuscarawas Central Catholic (New Philadelphia) -----Division IV (Inter-Valley Conference - North)
5-11 Russia (Russia) -----Division IV (Shelby County League)
5-11 South Webster (South Webster) -----Division IV (Southern Ohio Conference 2)
4-9 Howland (Warren) -----Division II (All-American Conference - Red)
4-9 Bishop Hartley (Columbus) -----Division II (Central Catholic League)
3-7 School For Creative Performing Arts (Cincinnati) -----Division IV (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
5-12 Carlisle (Carlisle) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
5-12 Paint Valley (Bainbridge) -----Division IV (Scioto Valley Conference)
4-10 Whitmer (Toledo) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
4-10 Marion-Franklin (Columbus) -----Division II (Columbus City League - South)
4-10 Woodmore (Elmore) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
4-10 Newbury (Newbury) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
4-10 Valley Christian School (Youngstown) -----Division IV (Portage Trail Conference - County)
3-8 Warrensville Heights (Warrensville Hts) -----Division III (Lake Erie League)
3-8 Northside Christian (Westerville) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
4-11 Lebanon (Lebanon) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - National)
4-11 Xenia (Xenia) -----Division I (Miami Valley League - Valley)
4-11 Hilliard Darby (Hilliard) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
4-11 Clay (Oregon) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
4-11 Mc Clain (Greenfield) -----Division II (Frontier Athletic Conference)
4-11 Purcell Marian (Cincinnati) -----Division II (Greater Catholic League - Co-ed)
4-11 Norwood (Norwood) -----Division II (Miami Valley Conference - Scarlet)
4-11 Ravenna (Ravenna) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
4-11 Batavia (Batavia) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
4-11 Wapakoneta (Wapakoneta) -----Division II (Western Buckeye League)
4-11 Crestview (Columbiana) -----Division III (All-American Conference - Blue)
4-11 Memorial (Campbell) -----Division III (All-American Conference - Blue)
4-11 Montpelier (Montpelier) -----Division III (Buckeye Border Conference)
4-11 Berkshire (Burton) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Valley)
4-11 Cardinal (Middlefield) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Valley)
4-11 Benjamin Logan (Bellefontaine) -----Division III (Independent 44sportsreport)
4-11 Paulding (Paulding) -----Division III (Northwest Conference)
4-11 Dawson-Bryant (Coal Grove) -----Division III (Ohio Valley Conference)
4-11 Tuslaw (Massillon) -----Division III (Principals Athletic Conference)
4-11 St Bernard-Elmwood Place (St Bernard) -----Division IV (Miami Valley Conference - Gray)
4-11 Badger (Kinsman) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
4-11 Ridgedale (Morral) -----Division IV (Northern 10 Athletic Conference)
4-12 Northwest (Cincinnati) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
4-12 Fremont Ross (Fremont) -----Division I (Three Rivers Athletic Conference)
3-9 Brookside (Sheffield) -----Division II (Lorain County League)
4-12 West Holmes (Millersburg) -----Division II (Ohio Cardinal Conference)
3-9 Orrville (Orrville) -----Division III (Principals Athletic Conference)
4-12 Wellston (Wellston) -----Division III (Tri-Valley Conference - Ohio)
4-12 Continental (Continental) -----Division IV (Putnam County League)
4-12 Miller (Corning) -----Division IV (Tri-Valley Conference - Hocking)
4-13 Whetstone (Columbus) -----Division I (Columbus City League - North)
4-13 Southeastern (Chillicothe) -----Division III (Scioto Valley Conference)
3-10 Aurora (Aurora) -----Division II (Suburban League American)
3-10 Scott (Toledo) -----Division II (Toledo City Athletic League)
3-10 Lake (Millbury) -----Division III (Northern Buckeye Conference)
3-11 Bowling Green (Bowling Green) -----Division I (Northern Lakes League)
3-11 Talawanda (Oxford) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
3-11 Wadsworth (Wadsworth) -----Division I (Suburban League National)
3-11 Salem (Salem) -----Division II (Eastern Buckeye Conference)
3-11 Napoleon (Napoleon) -----Division II (Northern Lakes League)
3-11 Van Wert (Van Wert) -----Division II (Western Buckeye League)
3-11 Trinity Hs (Garfield Hts.) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Metro)
3-11 Northridge (Johnstown) -----Division III (Licking County League)
3-11 Miami Valley Christian Academy (Cincinnati) -----Division IV (Miami Valley Conference - Gray)
3-11 St Peter's (Mansfield) -----Division IV (Mid-Buckeye Conference)
3-11 Maplewood (Cortland) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
3-11 Huntington (Chillicothe) -----Division IV (Scioto Valley Conference)
3-12 Hilliard Davidson (Hilliard) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
3-12 Shroder (Cincinnati) -----Division II (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Red)
3-12 River View (Warsaw) -----Division II (East Central Ohio League)
3-12 Zanesville (Zanesville) -----Division II (East Central Ohio League)
3-12 Greenville (Greenville) -----Division II (Miami Valley League - Miami)
3-12 Utica (Utica) -----Division III (Licking County League)
3-12 Houston (Houston) -----Division III (Shelby County League)
3-12 Northwood (Northwood) -----Division III (Toledo Area Athletic Conference)
3-12 Waynesfield-Goshen (Waynesfield) -----Division IV (Northwest Central Conference)
3-12 Spencerville (Spencerville) -----Division IV (Northwest Conference)
3-13 Kings (Kings Mills) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
3-13 Lake (Uniontown) -----Division I (Federal League)
3-13 Central Crossing (Grove City) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
3-13 East (Columbus) -----Division II (Columbus City League - North)
3-13 Bexley (Columbus) -----Division II (Mid State League - Ohio)
3-13 Rock Hill (Ironton) -----Division III (Ohio Valley Conference)
3-13 Fairport Harding (Fairport Harbor) -----Division IV (Chagrin Valley Conference - Valley)
3-13 Riverside (De Graff) -----Division IV (Northwest Central Conference)
3-13 Catholic Central (Springfield) -----Division IV (Ohio Heritage Conference - South)
2-9 West Muskingum (Zanesville) -----Division III (Muskingam Valley League)
3-14 Withrow (Cincinnati) -----Division I (Eastern Cincinnati Conference)
3-14 Franklin Heights (Columbus) -----Division I (Ohio Capital Conference - Capital)
3-15 Kenmore-Garfield (Akron) -----Division I (Akron City Series)
2-11 Cuyahoga Falls (Cuyahoga Falls) -----Division I (Suburban League National)
2-11 Brooklyn (Brooklyn) -----Division III (Chagrin Valley Conference - Metro)
2-12 Independence (Columbus) -----Division I (Columbus City League - South)
2-12 Maumee (Maumee) -----Division II (Northern Lakes League)
2-12 Riverview East Academy (Cincinnati) -----Division III (Cincinnati Metro Athlietic Conference - Blue)
2-12 Crestview (Ashland) -----Division III (Firelands Conference)
2-12 Stryker (Stryker) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
2-12 Holgate (Holgate) -----Division IV (Green Meadows Conference)
2-12 Buckeye Central (New Washington) -----Division IV (Northern 10 Athletic Conference)
2-12 Patrick Henry (Hamler) -----Division IV (Northwest Ohio Athletic League)
2-12 Hillsdale (Jeromesville) -----Division IV (Wayne County Athletic League)
2-13 Indian Valley (Gnadenhutten) -----Division II (Inter-Valley Conference - South)
2-13 Celina (Celina) -----Division II (Western Buckeye League)
2-13 Nelsonville-York (Nelsonville) -----Division III (Tri-Valley Conference - Ohio)
2-13 Grove City Christian (Grove City) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
2-13 Felicity-Franklin (Felicity) -----Division IV (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
2-14 Westland (Galloway) -----Division I (Ohio Capital Conference - Central)
2-14 Circleville (Circleville) -----Division II (Mid State League - Buckeye)
1-7 Galion (Galion) -----Division II (Mid-Ohio Athletic Conference)
2-14 Field (Mogadore) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
2-14 Bucyrus (Bucyrus) -----Division III (Northern 10 Athletic Conference)
2-14 Rootstown (Rootstown) -----Division III (Portage Trail Conference - County)
2-14 Northwest (Mc Dermott) -----Division III (Southern Ohio Conference 2)
2-14 New Knoxville (New Knoxville) -----Division IV (Midwest Athletic Conference)
2-14 Fort Jennings (Fort Jennings) -----Division IV (Putnam County League)
2-15 Olentangy Berlin (Delaware) -----Division I (Ohio Capital Conference - Cardinal)
2-15 Hawken (Gates Mills) -----Division II (Chagrin Valley Conference - Chagrin)
2-15 Fairfield Christian Academy (Lancaster) -----Division IV (Mid State League - Cardinal)
1-11 North Ridgeville (N Ridgeville) -----Division I (Southwestern Conference)
1-11 Black River (Sullivan) -----Division III (Lorain County League)
1-11 Madison Christian (Groveport) -----Division IV (Mid-Ohio Christian Athletic League)
1-12 Highland (Marengo) -----Division II (Knox-Morrow Athletic Conference)
1-12 East Clinton (Sabina) -----Division III (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - National)
1-13 Mapleton (Ashland) -----Division III (Firelands Conference)
1-13 Bath (Lima) -----Division III (Western Buckeye League)
1-13 Chalker (Southington) -----Division IV (Northeastern Athletic Conference)
1-14 West (Columbus) -----Division I (Columbus City League - South)
1-14 Colerain (Cincinnati) -----Division I (Greater Miami Conference)
1-14 Fairborn (Fairborn) -----Division I (Miami Valley League - Valley)
1-14 Waite (Toledo) -----Division I (Toledo City Athletic League)
1-14 Springfield (Akron) -----Division II (Portage Trail Conference - Metro)
1-14 Clinton-Massie (Clarksville) -----Division II (Southern Buckeye Athletic Academic Conference - American)
1-14 Triad (North Lewisburg) -----Division III (Ohio Heritage Conference - North)
1-14 Manchester (New Franklin) -----Division III (Principals Athletic Conference)
1-15 Northmont (Clayton) -----Division I (Greater Western Ohio Conference - National)
1-15 Reading (Reading) -----Division III (Cincinnati Hills League)
1-15 Newcomerstown (Newcomerstown) -----Division III (Inter-Valley Conference - South)
1-15 Dixie (New Lebanon) -----Division III (Southwestern Buckeye League - Buckeye)
1-15 Danville (Danville) -----Division IV (Knox-Morrow Athletic Conference)
1-17 Little Miami (Morrow) -----Division I (Southwest Ohio Conference)
0-12 North Olmsted (North Olmsted) -----Division I (Southwestern Conference)
0-17 Washington (Washington C.H.) -----Division II (Frontier Athletic Conference)
0-15 Bellefontaine (Bellefontaine) -----Division II (Independent 44sportsreport)
0-11 Philo (Duncan Falls) -----Division II (Muskingam Valley League)
0-17 Columbus North International (Columbus) -----Division III (Columbus City League - North)
0-17 Mc Comb (Mc Comb) -----Division IV (Blanchard Valley Conference)
0-12 Hilltop (West Unity) -----Division IV (Buckeye Border Conference)
0-15 Conotton Valley (Bowerston) -----Division IV (Inter-Valley Conference - North)
0-11 Mansfield Christian (Mansfield) -----Division IV (Mid-Buckeye Conference)
0-16 Temple Christian (Lima) -----Division IV (Northwest Central Conference)
0-14 Sciotoville Community (Portsmouth) -----Division IV (Southern Ohio Conference 1)