2020 Division V Schedules

EagleFan

Fan of Eagle
DIVISION V​

REGION 17​

Beachwood
09/11 H Mantua Crestwood W 41-35
09/17 A Middlefield Cardinal W 28-17
09/25 H Conneaut W 51-35
10/02 A Berkshire W 28-27
10/10 H Grand Valley W 41-12 (playoffs)
10/17 H Warrensville Heights W 28-8 (playoffs)
10/24 A Canfield South Range L 16-49 (playoffs)
Bellaire
08/29 H Hannibal River W 28-14
09/05 H Shadyside W 20-13
09/12 H Cadiz Harrison Central W 33-21
09/18 A Toronto W 25-6
09/25 A Cambridge L 20-31
10/02 A East Liverpool Beaver Local L 7-49
10/17 H Cleveland Heights Lutheran East W 35-6 (playoffs)
10/24 A Sugarcreek Garaway L 0-61 (playoffs)
10/30 A Martins Ferry L 8-47
Berkshire
08/28 H Middlefield Cardinal W 27-21 OT
09/04 A Grand Valley W 34-6
09/11 H Rocky River Lutheran West W 28-7
09/18 H Mantua Crestwood L 28-42
09/25 A Gates Mills Hawken W 55-28
10/02 H Beachwood L 27-28
10/10 H Cleveland Heights Lutheran East L 35-58 (playoffs)
10/24 A Painesville Harvey L 35-41
10/30 A Middlefield Cardinal W 19-0
Rayland Buckeye Local
08/27 H Barnesville L 0-35
09/04 A Belmont Union Local L 6-19
09/11 A Toronto L 20-27
09/18 H Wintersville Indian Creek L 8-30
09/25 H Woodsfield Monroe Central W 32-14
10/02 H Sarahsville Shenandoah L 8-16 OT
10/10 A Ravenna Southeast L 6-35 (playoffs)
10/16 A Newcomerstown W 28-0
10/24 A Steubenville Catholic Central W 53-15
10/30 A Cadiz Harrison Central L 34-49
Cadiz Harrison Central
08/28 H Steubenville Catholic Central W 41-7
09/03 H Toronto W 55-23
09/12 A Bellaire L 21-33
09/18 A Belmont Union Local W 40-20
09/25 H Martins Ferry L 34-36
10/02 H St. Clairsville L 20-35
10/17 A Canfield South Range L 14-55 (playoffs)
10/23 H Apple Creek Waynedale W 62-40
10/30 H Rayland Buckeye Local W 49-34
Youngstown Cardinal Mooney
08/28 H Steubenville L 13-40
09/04 A Warren Warren G. Harding L 10-27
09/11 H Youngstown East W 7-0
09/19 H Youngstown Chaney L 0-30
09/25 H Boardman L 17-34
10/02 A Youngstown Ursuline L 23-28
10/10 H Conneaut W 44-7 (playoffs)
10/17 A Garrettsville Garfield L 21-24 (playoffs)
Warren Champion
08/28 H Columbiana Crestview W 20-17
09/04 A Ravenna Southeast L 6-19
09/11 H Youngstown Liberty W 24-14
09/18 A Leavittsburg LaBrae L 13-27
10/23 H Brookfield L 0-28
Conneaut
08/29 H Grand Valley W 35-7
09/04 H Chesterland West Geauga L 7-24
09/11 A Warren John F. Kennedy L 0-6
09/18 A Ashtabula Edgewood W 22-13
09/25 A Beachwood L 35-51
10/02 H Leavittsburg LaBrae L 6-38
10/10 A Youngstown Cardinal Mooney L 7-44 (playoffs)
10/16 A Middlefield Cardinal W 42-25
10/24 H Girard (PA) W 28-21
10/30 A Jefferson Area L 21-41
Columbiana Crestview
08/28 A Warren Champion L 17-20
09/04 H Campbell Memorial W 59-0
09/11 H Leavittsburg LaBrae W 42-7
09/18 A East Liverpool W 22-6
10/02 A Youngstown Liberty W 48-7
10/17 H Ravenna Southeast W 33-0 (playoffs)
10/24 A Garrettsville Garfield W 23-15 (playoffs)
10/31 A Canfield South Range L 29-45 (playoffs)
11/06 A Brookfield W 44-12
Mantua Crestwood
08/29 A Rootstown L 14-20
09/04 H Centerburg L 21-35
09/11 A Beachwood L 35-41
09/18 A Berkshire W 42-28
09/25 H Garfield Heights Trinity L 21-41
10/02 H Grand Valley W 21-14
10/17 A Sugarcreek Garaway L 14-48 (playoffs)
10/23 H Akron Springfield W 28-0
10/30 A Rootstown L 6-21
Richmond Edison
08/28 A Toronto W 31-19
09/04 A Bowerston Conotton Valley W 23-14
09/11 A Barnesville L 10-38
09/18 H Steubenville Catholic Central W 41-7
09/25 H East Liverpool Beaver Local L 0-48
10/02 H East Liverpool L 10-46
10/10 H Akron Manchester L 7-35 (playoffs)
10/23 H Wellsville W 33-28
10/31 A Wintersville Indian Creek L 2-39
11/06 A Lisbon David Anderson L 12-46
Sugarcreek Garaway
08/29 H East Canton W 35-0
09/04 A Uhrichsville Claymont W 48-6
09/11 H Gnadenhutten Indian Valley W 34-19
09/18 A Zoarville Tuscarawas Valley W 48-21
09/25 A Magnolia Sandy Valley W 33-13
10/02 H West Lafayette Ridgewood L 0-36
10/17 H Mantua Crestwood W 48-14 (playoffs)
10/24 H Bellaire W 61-0 (playoffs)
10/31 A Kirtland L 6-43 (playoffs)
Garrettsville Garfield
08/28 H Cleveland Villa Angela-St. Joseph W 35-34
09/04 A Rootstown W 35-6
09/11 A Brookfield W 46-7
09/18 H Warren John F. Kennedy W 27-21
09/25 A Mogadore W 28-21
10/02 H Ravenna Southeast W 27-7
10/17 H Youngstown Cardinal Mooney W 24-21 (playoffs)
10/24 H Columbiana Crestview L 15-23 (playoffs)
10/30 A Chagrin Falls W 21-14
Grand Valley
08/29 A Conneaut L 7-35
09/04 H Berkshire L 6-34
09/11 A Ashtabula Edgewood L 21-47
09/18 H Kirtland L 0-58
09/25 H Middlefield Cardinal L 13-56
10/02 A Mantua Crestwood L 14-21
10/10 A Beachwood L 12-41 (playoffs)
10/16 A Cortland Lakeview L 0-31
10/23 H Ravenna Southeast L 0-29
10/30 A Geneva L 7-42
Jefferson Area
08/27 A Niles McKinley L 3-35
09/04 H Hubbard L 16-21
09/11 A Struthers L 14-41
09/18 H Canfield South Range L 20-52
09/25 H Girard L 17-42
10/02 A Cortland Lakeview W 49-7
10/10 A Martins Ferry L 21-36 (playoffs)
10/16 A Ashtabula St. John W 61-6
10/24 A Ashtabula Edgewood L 30-34
10/30 H Conneaut W 41-21
Kirtland
08/28 A Mentor Lake Catholic W 31-15
09/05 A Shaker Heights W 35-10
09/11 H Middlefield Cardinal W 55-0
09/18 A Grand Valley W 58-0
09/25 A Solon W 27-7
10/17 H Akron Manchester W 42-0 (playoffs)
10/24 H Magnolia Sandy Valley W 56-28 (playoffs)
10/31 H Sugarcreek Garaway W 43-6 (playoffs)
11/07 H Canfield South Range W 49-35 (playoffs)
11/14 N Tontogany Otsego W 39-13 (playoffs)
11/21 N Ironton W 38-0 (playoffs)
Youngstown Liberty
08/29 A Brookfield L 12-35
09/04 H Newton Falls W 25-14
09/11 A Warren Champion L 14-24
09/18 H Campbell Memorial L 12-14
09/25 A Leavittsburg LaBrae L 20-54
10/02 H Columbiana Crestview L 7-48
10/10 A Warrensville Heights L 6-12 3OT (playoffs)
Cleveland Heights Lutheran East
08/29 A Gates Mills Gilmour L 20-39
09/04 A Lyndhurst Brush L 12-21
09/11 A Hunting Valley University School L 28-35
09/18 H Warrensville Heights L 18-24 OT
09/26 H Shaker Heights W 26-21
10/02 A Wickliffe L 14-54
10/10 A Berkshire W 58-35 (playoffs)
10/17 A Bellaire L 6-35 (playoffs)
10/24 A Norton L 8-53
10/30 A Ashtabula Lakeside L 0-21
Akron Manchester
09/11 H Navarre Fairless W 7-0
09/18 A Canal Fulton Northwest L 7-49
09/25 H Rootstown L 20-23
10/02 A Cuyahoga Falls Cuyahoga Valley Christian Academy L 7-48
10/10 A Richmond Edison W 35-7 (playoffs)
10/17 A Kirtland L 0-42 (playoffs)
Martins Ferry
08/29 H Shadyside W 22-16
09/04 H Wheeling Linsly School (WV) L 16-31
09/11 H Belmont Union Local W 30-18
09/18 A St. Clairsville L 6-27
09/25 A Cadiz Harrison Central W 36-34
10/02 A Weirton Weir (WV) L 46-47 2OT
10/10 H Jefferson Area W 36-21 (playoffs)
10/17 H Magnolia Sandy Valley L 20-35 (playoffs)
10/23 A Steubenville L 14-43
10/30 H Bellaire W 47-8
Rootstown
08/29 H Mantua Crestwood W 20-14
09/04 H Garrettsville Garfield L 6-35
09/11 H Ravenna Southeast L 6-26
09/18 H Louisville St. Thomas Aquinas L 0-21
09/25 A Akron Manchester W 23-20
10/02 A Mogadore L 7-28
10/23 A Minerva L 0-22
10/30 H Mantua Crestwood W 21-6
Magnolia Sandy Valley
08/29 H Strasburg-Franklin W 51-13
09/04 A Gnadenhutten Indian Valley W 52-28
09/11 H West Lafayette Ridgewood L 7-42
09/18 A Uhrichsville Claymont W 55-13
09/25 H Sugarcreek Garaway L 13-33
10/02 H Zoarville Tuscarawas Valley W 55-13
10/10 H Massillon Tuslaw W 58-7 (playoffs)
10/17 A Martins Ferry W 35-20 (playoffs)
10/24 A Kirtland L 28-56 (playoffs)
11/06 H Girard W 63-34
Ravenna Southeast
08/28 A Massillon Tuslaw W 21-12
09/04 H Warren Champion W 19-6
09/11 A Rootstown W 26-6
09/18 A Mogadore L 7-29
09/25 H Louisville St. Thomas Aquinas L 7-9
10/02 A Garrettsville Garfield L 7-27
10/10 H Rayland Buckeye Local W 35-6 (playoffs)
10/17 A Columbiana Crestview L 0-33 (playoffs)
10/23 A Grand Valley W 29-0
Canfield South Range
08/28 H Poland Seminary W 24-21
09/04 A Girard W 56-28
09/11 H Niles McKinley W 35-7
09/18 A Jefferson Area W 52-20
09/25 H Struthers W 40-6
10/02 A Hubbard W 44-14
10/17 H Cadiz Harrison Central W 55-14 (playoffs)
10/24 H Beachwood W 49-16 (playoffs)
10/31 H Columbiana Crestview W 45-29 (playoffs)
11/07 A Kirtland L 35-49 (playoffs)
Massillon Tuslaw
08/28 H Ravenna Southeast L 12-21
09/04 A Orrville L 13-17
09/11 A Loudonville L 6-28
09/18 H Cuyahoga Falls Cuyahoga Valley Christian Academy L 43-62
09/25 A Wooster Triway L 7-54
10/02 H Navarre Fairless L 12-41
10/10 A Magnolia Sandy Valley L 7-58 (playoffs)
10/16 H Zoarville Tuscarawas Valley W 48-42
Warrensville Heights
08/28 A Warren John F. Kennedy L 20-39
09/05 A Gates Mills Gilmour W 28-16
09/11 A Lyndhurst Brush W 24-15
09/18 A Cleveland Heights Lutheran East W 24-18 OT
09/26 A East Cleveland Shaw L 0-19
10/02 A Westlake L 14-22
10/10 H Youngstown Liberty W 12-6 3OT (playoffs)
10/17 A Beachwood L 8-28 (playoffs)

REGION 18​

Lima Bath
08/28 H St. Marys Memorial L 7-27
09/04 A Kenton W 21-14
09/11 A Elida L 7-27
09/18 H Ottawa-Glandorf L 17-20
09/25 A Celina L 21-28
10/02 H Van Wert L 7-29
10/10 H Swanton W 37-0 (playoffs)
10/17 A West Salem Northwestern L 3-21 (playoffs)
Bellefontaine Benjamin Logan
08/28 H London L 13-28
09/04 H St. Paris Graham L 32-33 OT
09/11 A Urbana W 35-0
09/18 A Lewistown Indian Lake L 14-20 OT
09/25 H Springfield Northwestern W 47-14
10/02 A Richwood North Union L 7-42
10/10 H Marion Pleasant L 13-35 (playoffs)
10/23 A Harrod Allen East L 6-43
10/30 A Bellefontaine W 34-14
11/06 H De Graff Riverside L 19-42
Brooklyn
08/28 A Garfield Heights Trinity L 14-25
09/04 H Cuyahoga Heights L 19-34
10/02 H Middlefield Cardinal L 14-33
10/10 A Genoa Area L 0-55 (playoffs)
10/16 H Ashland Mapleton L 6-50
Doylestown Chippewa
08/29 A Smithville L 15-29
09/04 H Jeromesville Hillsdale L 27-48
09/11 H West Salem Northwestern L 16-27
09/18 H Rittman W 17-14
09/25 A Creston Norwayne L 7-62
10/02 A Apple Creek Waynedale L 27-28
10/10 A Oak Harbor L 17-69 (playoffs)
10/16 H Gates Mills Hawken W 43-14
10/23 H Ashland Mapleton L 7-28
Pemberville Eastwood
08/28 H Fostoria W 42-6
09/04 H Tontogany Otsego L 7-17
09/11 A Elmore Woodmore W 45-7
09/18 A Rossford W 14-0
09/25 A Millbury Lake W 31-24
10/02 H Bloomdale Elmwood W 52-28
10/17 H Apple Creek Waynedale W 35-0 (playoffs)
10/31 H Richwood North Union W 20-14 OT (playoffs)
11/07 A Tontogany Otsego L 21-31 (playoffs)
Bloomdale Elmwood
08/28 H Genoa Area L 21-28
09/04 H Rossford W 26-17
09/11 A Fostoria W 41-12
09/18 A Millbury Lake L 13-30
09/25 H Elmore Woodmore W 48-7
10/02 A Pemberville Eastwood L 28-52
10/10 H Kansas Lakota W 53-21 (playoffs)
10/17 A Findlay Liberty-Benton L 13-33 (playoffs)
Elyria Catholic
08/28 A Elyria L 7-27
09/11 H Bay Village Bay W 27-0
09/18 H Medina Buckeye W 33-14
09/25 A Lakewood W 39-7
10/01 A Parma Heights Valley Forge L 21-55
11/06 A Norwalk L 14-51
Fairview Park Fairview
09/11 A Rocky River L 14-46
09/18 H Parma W 26-10
09/25 A Bay Village Bay L 15-50
10/02 H Medina Buckeye L 7-35
10/10 A Orrville L 30-35 (playoffs)
10/16 H Parma Heights Valley Forge L 13-48
10/23 A Lakewood L 14-26
10/30 H Rocky River Lutheran West L 7-40
11/06 H Parma Normandy W 53-21
Fostoria
08/28 A Pemberville Eastwood L 6-42
09/04 A Millbury Lake L 0-62
09/11 H Bloomdale Elmwood L 12-41
09/18 H Elmore Woodmore L 36-43
09/25 H Genoa Area L 14-48
10/02 A Tontogany Otsego L 18-47
10/10 A Richwood North Union L 0-48 (playoffs)
10/23 A Rossford L 0-49
10/30 H McComb L 14-60
Genoa Area
08/28 A Bloomdale Elmwood W 28-21
09/04 A Elmore Woodmore W 6-3
09/11 H Rossford L 7-28
09/18 H Tontogany Otsego L 0-32
09/25 A Fostoria W 48-14
10/02 H Millbury Lake L 7-28
10/10 H Brooklyn W 55-0 (playoffs)
10/17 A Richwood North Union L 7-35 (playoffs)
10/23 A Columbia Station Columbia L 7-14
10/30 H Bellville Clear Fork L 21-28
Lewistown Indian Lake
08/28 A Bellefontaine L 0-20
09/04 H Richwood North Union L 0-13
09/10 A Springfield Northwestern W 34-8
09/18 H Bellefontaine Benjamin Logan W 20-14 OT
09/25 H St. Paris Graham L 27-28 OT
10/02 A Urbana W 34-7
10/10 H Willard W 37-12 (playoffs)
10/17 A Bucyrus Wynford L 2-15 (playoffs)
10/23 H Anna L 0-27
SIZE="5"]Millbury Lake[/SIZE]
08/28 A Rossford L 0-35
09/04 H Fostoria W 62-0
09/11 A Tontogany Otsego L 13-27
09/18 H Bloomdale Elmwood W 30-13
09/25 H Pemberville Eastwood L 24-31
10/02 A Genoa Area W 28-7
10/10 H Apple Creek Waynedale L 20-26 (playoffs)
10/16 H Elmore Woodmore W 37-0
10/30 H Ashland Crestview W 35-14
11/06 H Defiance Tinora L 25-29
Kansas Lakota
08/28 A Edon W 49-26
09/04 H Castalia Margaretta W 33-6
09/11 H Fremont St. Joseph Central Catholic W 44-0
09/18 H Tiffin Calvert L 7-10
09/25 A Bascom Hopewell-Loudon L 28-49
10/02 A Gibsonburg L 34-41
10/10 A Bloomdale Elmwood L 21-53 (playoffs)
10/16 H Mount Blanchard Riverdale W 40-0
10/23 H McComb W 31-26
10/30 A Van Buren L 0-31
Findlay Liberty-Benton
08/28 H Arcadia W 33-3
09/04 H Leipsic W 42-0
09/12 A Lima Central Catholic W 47-28
09/18 A McComb W 31-0
09/25 A Arlington W 21-14
10/02 H Pandora-Gilboa W 27-0
10/17 H Bloomdale Elmwood W 33-13 (playoffs)
10/24 H Richwood North Union L 7-28 (playoffs)
10/30 A Bucyrus Wynford W 42-28
Richwood North Union
08/28 H Plain City Jonathan Alder L 7-16
09/04 A Lewistown Indian Lake W 13-0
09/11 A St. Paris Graham L 13-14
09/18 H Springfield Northwestern W 22-7
09/25 A Urbana W 50-7
10/02 H Bellefontaine Benjamin Logan W 42-7
10/10 H Fostoria W 48-0 (playoffs)
10/17 H Genoa Area W 35-7 (playoffs)
10/24 A Findlay Liberty-Benton W 28-7 (playoffs)
10/31 A Pemberville Eastwood L 14-20 OT (playoffs)
West Salem Northwestern
08/28 H Rittman W 27-7
09/04 A Creston Norwayne L 7-50
09/11 A Doylestown Chippewa W 27-16
09/18 A Dalton W 7-6
09/25 H Smithville W 40-7
10/02 H Jeromesville Hillsdale W 22-15
10/17 H Lima Bath W 21-3 (playoffs)
10/24 A Ottawa-Glandorf L 0-21 (playoffs)
10/30 H Sullivan Black River L 25-28
Oak Harbor
08/28 H Bellevue L 7-14
09/04 A Vermilion W 30-0
09/11 H Huron L 21-35
09/18 A Milan Edison L 16-22
09/25 A Willard W 47-6
10/02 H Port Clinton W 14-7
10/10 H Doylestown Chippewa W 69-17 (playoffs)
Orrville
08/29 H Canal Fulton Northwest L 7-42
09/04 H Massillon Tuslaw W 17-13
09/11 A Cuyahoga Falls Cuyahoga Valley Christian Academy L 12-41
09/18 H Loudonville W 27-14
10/02 H Wooster Triway L 6-13
10/10 H Fairview Park Fairview W 35-30 (playoffs)
10/17 A Ottawa-Glandorf L 0-62 (playoffs)
Tontogany Otsego
08/28 H Elmore Woodmore W 42-13
09/04 A Pemberville Eastwood W 17-7
09/11 H Millbury Lake W 27-13
09/18 A Genoa Area W 32-0
09/25 A Rossford W 59-28
10/02 H Fostoria W 47-18
10/17 H Marion Pleasant W 38-6 (playoffs)
10/24 H Bucyrus Wynford W 51-14 (playoffs)
10/31 H Ottawa-Glandorf W 21-6 (playoffs)
11/07 H Pemberville Eastwood W 31-21 (playoffs)
11/14 N Kirtland L 13-39 (playoffs)
Ottawa-Glandorf
08/28 A Defiance W 48-13
09/04 H Elida L 7-14
09/11 A St. Marys Memorial W 27-20 2OT
09/18 A Lima Bath W 20-17
09/25 H Van Wert W 35-34
10/02 H Kenton W 34-27
10/17 H Orrville W 62-0 (playoffs)
10/24 H West Salem Northwestern W 21-0 (playoffs)
10/31 A Tontogany Otsego L 6-21 (playoffs)
Marion Pleasant
08/28 A Marion Harding W 42-28
09/04 H Shelby L 26-54
09/11 H Lucas L 21-35
09/18 H Caledonia River Valley L 14-28
09/25 A Bellville Clear Fork L 14-35
10/02 H Ontario L 13-48
10/10 A Bellefontaine Benjamin Logan W 35-13 (playoffs)
10/17 A Tontogany Otsego L 6-38 (playoffs)
Swanton
08/29 H Hamler Patrick Henry L 13-21
09/04 H Wauseon L 0-41
09/11 A Liberty Center L 17-46
09/18 A Delta L 0-44
09/25 H Archbold L 7-45
10/02 A Bryan L 7-44
10/10 A Lima Bath L 0-37 (playoffs)
10/16 H Oregon Cardinal Stritch W 27-13
10/23 A Metamora Evergreen L 14-34
Apple Creek Waynedale
08/28 A Dalton L 0-31
09/04 H Rittman W 28-0
09/11 A Smithville L 7-35
09/18 H Creston Norwayne L 0-35
09/24 A Jeromesville Hillsdale L 17-25
10/02 H Doylestown Chippewa W 28-27
10/10 A Millbury Lake W 26-20 (playoffs)
10/17 A Pemberville Eastwood L 0-35 (playoffs)
10/23 A Cadiz Harrison Central L 40-62
10/30 A Columbia Station Columbia L 7-33
Willard
08/28 A Clyde L 0-35
09/04 H Huron L 0-36
09/11 H Milan Edison L 8-57
09/18 A Port Clinton L 0-54
09/25 H Oak Harbor L 6-47
10/02 A Vermilion L 24-50
10/10 A Lewistown Indian Lake L 12-37 (playoffs)
10/16 A Castalia Margaretta L 14-27
10/23 H Upper Sandusky L 31-41
10/30 A New Washington Buckeye Central L 14-20
11/06 H Plymouth L 40-54
Bucyrus Wynford
08/28 A Bucyrus W 54-6
09/04 H New Washington Buckeye Central W 46-8
09/11 H North Robinson Colonel Crawford L 35-36
09/18 A Attica Seneca East W 40-7
09/25 A Upper Sandusky W 68-21
10/02 H Carey L 23-31
10/17 H Lewistown Indian Lake W 15-2 (playoffs)
10/24 A Tontogany Otsego L 14-51 (playoffs)
10/30 H Findlay Liberty-Benton L 28-42
 
Last edited:
 
REGION 19​

Amanda-Clearcreek
08/29 A Lancaster Fairfield Union W 35-7
09/04 H Logan W 17-12
09/11 A Bloom-Carroll L 7-31
09/18 H Circleville W 38-18
10/10 H McConnelsville Morgan W 43-24 (playoffs)
10/17 A Baltimore Liberty Union L 7-31 (playoffs)
10/23 H Circleville Logan Elm L 13-20
10/30 A Columbus Hamilton Township L 3-14
11/06 H Ashville Teays Valley L 0-54
Columbus Bishop Ready
08/28 H Baltimore Liberty Union L 6-7
09/04 A Delaware Buckeye Valley W 20-6
09/11 H Gahanna Columbus Academy W 33-7
09/18 A Canal Winchester Harvest Preparatory L 15-18
09/24 H Whitehall-Yearling W 42-17
10/02 A Bexley W 38-0
10/10 H Reigning Thunder Football club W 36-0
10/17 H McDermott Northwest W 52-3 (playoffs)
10/24 A Wheelersburg L 21-31 (playoffs)
Chesapeake
08/28 A Proctorville Fairland L 13-28
09/04 A Ironton Rock Hill L 10-14
09/11 A South Point W 42-0
09/18 H Portsmouth W 49-38
09/25 H Ironton L 10-58
10/02 H Coal Grove Dawson-Bryant L 35-42
10/10 A West Portsmouth Portsmouth West L 14-34 (playoffs)
Gahanna Columbus Academy
08/28 A Whitehall-Yearling W 38-0
09/04 H Canal Winchester Harvest Preparatory W 20-10
09/11 A Columbus Bishop Ready L 7-33
09/17 H Bexley W 31-7
09/25 H Baltimore Liberty Union W 41-15
10/02 A Grandview Heights W 49-0
10/17 H Coshocton W 45-21 (playoffs)
10/24 H Canal Winchester Harvest Preparatory L 17-20 (playoffs)
Coshocton
08/29 H Warsaw River View L 27-30
09/04 A McConnelsville Morgan W 48-7
09/11 H Crooksville W 49-21
09/18 A Byesville Meadowbrook L 28-36
09/25 A Zanesville West Muskingum W 36-16
10/02 H New Lexington W 42-34
10/10 H Chillicothe Zane Trace W 39-8 (playoffs)
10/17 A Gahanna Columbus Academy L 21-45 (playoffs)
Ironton
08/28 A Portsmouth W 50-9
09/04 H Gallipolis Gallia Academy W 55-7
09/11 H Coal Grove Dawson-Bryant W 71-0
09/18 A Ironton Rock Hill W 41-0
09/25 A Chesapeake W 58-10
10/02 H Cincinnati Sycamore W 33-11
10/17 H New Lexington W 49-3 (playoffs)
10/24 H Johnstown-Monroe W 42-0 (playoffs)
10/31 H Canal Winchester Harvest Preparatory W 21-14 (playoffs)
11/07 H West Lafayette Ridgewood W 17-7 (playoffs)
11/14 N St. Bernard Roger Bacon W 22-19 (playoffs)
11/21 N Kirtland L 0-38 (playoffs)
Johnstown-Monroe
08/29 H Newark Catholic W 13-10 OT
09/04 A Utica W 49-21
09/11 H Hebron Lakewood W 34-6
09/18 H Heath L 21-28
09/25 A Granville L 10-42
10/02 A Johnstown Northridge W 35-7
10/10 H Utica W 56-13 (playoffs)
10/17 H Wellston W 31-6 (playoffs)
10/24 A Ironton L 0-42 (playoffs)
10/30 A Cambridge L 14-27
11/06 A Ashland Crestview L 24-42
Baltimore Liberty Union
08/28 A Columbus Bishop Ready W 7-6
09/04 H Bexley W 42-9
09/11 A Whitehall-Yearling W 34-12
09/18 H Grandview Heights W 77-6
09/25 A Gahanna Columbus Academy L 15-41
10/02 H Delaware Buckeye Valley W 48-3
10/17 H Amanda-Clearcreek W 31-7 (playoffs)
10/24 A West Lafayette Ridgewood L 7-43 (playoffs)
10/30 A Batavia W 63-28
Pomeroy Meigs
08/28 A McArthur Vinton County W 28-20
09/04 H Bidwell River Valley W 39-12
09/11 A Nelsonville-York L 16-42
09/18 H Vincent Warren L 0-41
09/25 H The Plains Athens L 14-32
10/02 A Albany Alexander W 12-6
10/10 A Oak Hill L 8-42 (playoffs)
10/23 A Racine Southern W 48-13
Minford
08/28 H Washington Court House Washington W 26-25
09/04 A Wheelersburg L 28-42
09/11 H West Portsmouth Portsmouth West W 35-14
09/18 A Oak Hill L 21-27
09/25 H Waverly L 6-42
10/02 A Lucasville Valley L 14-15
10/10 H Piketon L 51-53 (playoffs)
McConnelsville Morgan
08/29 A Dresden Tri-Valley L 0-38
09/04 H Coshocton L 7-48
09/11 A Zanesville West Muskingum W 33-0
09/18 H New Lexington L 41-53
09/25 H Byesville Meadowbrook L 0-54
10/02 A Crooksville L 14-20
10/10 A Amanda-Clearcreek L 24-43 (playoffs)
10/16 A Zanesville Maysville L 21-42
10/23 A Hebron Lakewood W 32-0
10/30 H Waterford L 7-22
New Lexington
08/29 A Thornville Sheridan L 18-55
09/04 H Zanesville West Muskingum W 40-14
09/11 H Byesville Meadowbrook L 8-49
09/18 A McConnelsville Morgan W 53-41
09/25 H Crooksville W 28-0
10/02 A Coshocton L 34-42
10/10 H Williamsport Westfall W 41-6 (playoffs)
10/17 A Ironton L 3-49 (playoffs)
McDermott Northwest
08/28 A Lucasville Valley L 6-28
09/04 H Portsmouth Notre Dame W 10-6
09/11 H Portsmouth Sciotoville Community (East) W 48-0
09/18 H Franklin Furnace Green W 55-0
09/25 H Beaver Eastern W 42-20
10/02 A Willow Wood Symmes Valley W 10-8
10/10 H Portsmouth W 21-20 (playoffs)
10/17 A Columbus Bishop Ready L 3-52 (playoffs)
10/23 A Piketon L 14-20
Oak Hill
08/28 A St. Clairsville L 19-31
09/04 H Lucasville Valley W 42-28
09/11 A Wheelersburg L 7-52
09/18 H Minford W 27-21
09/25 H West Portsmouth Portsmouth West L 14-21
10/02 A Waverly L 16-63
10/10 H Pomeroy Meigs W 42-8 (playoffs)
10/17 A West Lafayette Ridgewood L 7-49 (playoffs)
Piketon
08/28 H Chillicothe Unioto L 38-44
09/04 A Bainbridge Paint Valley L 19-56
09/11 A Chillicothe Southeastern W 46-16
09/18 A Frankfort Adena L 30-64
10/02 H Chillicothe Huntington W 48-6
10/10 A Minford W 53-51 (playoffs)
10/17 A Canal Winchester Harvest Preparatory L 8-41 (playoffs)
10/23 H McDermott Northwest W 20-14
Portsmouth
08/28 H Ironton L 9-50
09/04 A South Point W 31-14
09/11 H Proctorville Fairland L 6-34
09/18 A Chesapeake L 38-49
09/25 A Coal Grove Dawson-Bryant L 63-66
10/02 H Gallipolis Gallia Academy L 12-18 OT
10/10 A McDermott Northwest L 20-21 (playoffs)
10/17 A Marietta W 34-28
10/23 H West Portsmouth Portsmouth West L 24-37
West Portsmouth Portsmouth West
08/28 H Portsmouth Notre Dame W 28-7
09/04 A Waverly L 13-49
09/11 A Minford L 14-35
09/18 H Lucasville Valley W 28-14
09/25 A Oak Hill W 21-14
10/02 H Wheelersburg L 0-28
10/10 H Chesapeake W 34-14 (playoffs)
10/17 A Wheelersburg L 13-47 (playoffs)
10/23 A Portsmouth W 37-24
10/31 H Hillsboro W 42-13
West Lafayette Ridgewood
08/29 H New Philadelphia Tuscarawas Central Catholic W 34-7
09/04 H Zoarville Tuscarawas Valley W 42-12
09/11 A Magnolia Sandy Valley W 42-7
09/18 H Gnadenhutten Indian Valley W 34-7
09/25 H Uhrichsville Claymont W 62-8
10/02 A Sugarcreek Garaway W 36-0
10/17 H Oak Hill W 49-7 (playoffs)
10/24 H Baltimore Liberty Union W 43-7 (playoffs)
10/31 H Wheelersburg W 13-10 (playoffs)
11/07 A Ironton L 7-17 (playoffs)
South Point
08/28 A Gallipolis Gallia Academy L 0-41
09/04 H Portsmouth L 14-31
09/11 H Chesapeake L 0-42
09/18 A Proctorville Fairland L 7-47
09/25 H Ironton Rock Hill L 28-34
10/10 A Wellston L 8-42 (playoffs)
10/16 A Chillicothe Zane Trace L 7-56
10/23 A Chillicothe Huntington L 0-13
10/30 H Bidwell River Valley W 10-9
Utica
08/28 A Heath L 6-60
09/04 H Johnstown-Monroe L 21-49
09/11 H Johnstown Northridge L 15-20
09/18 A Hebron Lakewood L 12-49
09/25 H Pataskala Watkins Memorial L 13-49
10/02 A Newark Catholic L 6-48
10/10 A Johnstown-Monroe L 13-56 (playoffs)
10/16 H Fredericktown L 27-55
10/24 H Lancaster Fairfield Union L 6-45
10/30 H KIPP Columbus L 12-24
Wellston
08/28 A Bidwell River Valley W 41-6
09/04 H Nelsonville-York W 24-12
09/11 H Albany Alexander W 40-0
09/19 H Gallipolis Gallia Academy L 14-19
09/25 H Beverly Fort Frye L 6-28
10/02 H McArthur Vinton County W 33-12
10/10 H South Point W 42-8 (playoffs)
10/17 A Johnstown-Monroe L 6-31 (playoffs)
Williamsport Westfall
08/29 A Chillicothe Southeastern W 20-0
09/04 H Chillicothe Zane Trace W 36-21
09/11 A Frankfort Adena L 0-43
09/18 H Chillicothe Huntington W 36-0
10/02 H Chillicothe Unioto L 30-41
10/10 A New Lexington L 6-41 (playoffs)
Wheelersburg
08/29 A Chillicothe W 31-0
09/04 H Minford W 42-28
09/11 H Oak Hill W 52-7
09/18 A Waverly L 35-36 OT
09/25 H Lucasville Valley W 63-14
10/02 A West Portsmouth Portsmouth West W 28-0
10/17 H West Portsmouth Portsmouth West W 47-13 (playoffs)
10/24 H Columbus Bishop Ready W 31-21 (playoffs)
10/31 A West Lafayette Ridgewood L 10-13 (playoffs)
Canal Winchester Harvest Preparatory
08/28 H Delaware Buckeye Valley W 56-25
09/04 A Gahanna Columbus Academy L 10-20
09/11 A Grandview Heights W 64-13
09/18 H Columbus Bishop Ready W 18-15
09/25 H Bexley W 46-20
10/02 A Whitehall-Yearling W 52-14
10/17 H Piketon W 41-8 (playoffs)
10/24 A Gahanna Columbus Academy W 20-17 (playoffs)
10/31 A Ironton L 14-21 (playoffs)
Chillicothe Zane Trace
08/29 H Chillicothe Huntington W 25-0
09/04 A Williamsport Westfall L 21-36
09/11 H Chillicothe Unioto L 18-23
09/18 H Chillicothe Southeastern W 36-22
09/25 A Bainbridge Paint Valley L 13-47
10/02 A Frankfort Adena L 0-46
10/10 A Coshocton L 8-39 (playoffs)
10/16 H South Point W 56-7
10/23 H Beaver Eastern W 41-22
10/30 A Greenfield McClain L 14-36

REGION 20​

Tipp City Bethel
08/28 A Covington L 12-28
09/04 H Fort Loramie L 7-61
09/11 A Lewisburg Tri-County North L 13-19
09/18 H West Alexandria Twin Valley South W 34-13
09/25 H Casstown Miami East W 28-19
10/02 A Arcanum L 20-28
10/10 A Cincinnati Madeira L 13-58 (playoffs)
10/16 A Union City Mississinawa Valley W 49-0
10/24 A West Alexandria Twin Valley South W 26-13
10/30 H Ansonia L 7-32
Blanchester
08/28 H Goshen W 41-27
09/04 A Batavia Clermont Northeastern W 30-19
09/11 H Williamsburg W 42-0
09/18 A Bethel-Tate L 16-25
09/25 H Fayetteville W 50-14
10/02 A Lees Creek East Clinton W 28-14
10/17 H London Madison-Plains W 55-33 (playoffs)
10/24 H Springfield Shawnee L 6-23 (playoffs)
Brookville
08/28 A Eaton W 14-7
09/04 A Carlisle W 42-6
09/11 H Oakwood W 35-7
09/18 A Monroe W 28-3
09/25 H Bellbrook L 21-42
10/02 H Franklin W 14-6
10/17 H Cincinnati Purcell Marian L 7-14 (playoffs)
10/24 A Middletown Madison W 42-0
10/30 H Bainbridge Paint Valley W 42-12
Carlisle
08/28 A New Lebanon Dixie W 28-7
09/04 H Brookville L 6-42
09/11 H Dayton Northridge W 34-12
09/18 A Middletown Madison L 20-30
09/25 A Waynesville L 6-28
10/02 H Camden Preble Shawnee W 20-14
10/10 A Cincinnati Summit Country Day W 28-21 (playoffs)
10/17 A St. Bernard Roger Bacon L 6-49 (playoffs)
10/23 A Franklin L 8-22
10/30 H West Milton Milton-Union L 20-36
Cincinnati Hills Christian
08/28 H Cincinnati Landmark Christian club W 42-20
09/04 H St. Bernard Roger Bacon L 14-42
09/11 A Cincinnati Purcell Marian W 28-6
09/18 A Cincinnati North College Hill W 42-12
09/25 H Norwood W 56-19
10/02 A Cincinnati Summit Country Day W 39-7
10/17 H Cincinnati Madeira W 13-6 (playoffs)
10/24 A Versailles L 19-35 (playoffs)
Batavia Clermont Northeastern
08/28 H Cincinnati Summit Country Day W 32-0
09/04 H Blanchester L 19-30
09/11 H Bethel-Tate L 0-46
09/18 A Fayetteville L 21-29
09/25 A Lees Creek East Clinton L 20-34
10/02 H Williamsburg W 21-0
10/10 A Camden Preble Shawnee L 6-45 (playoffs)
10/16 A Batavia L 14-54
10/24 A Hillsboro L 20-22
10/30 A Springfield Northeastern L 14-24
Lees Creek East Clinton
08/28 A Wilmington L 0-21
09/04 H Bethel-Tate L 8-41
09/11 A Fayetteville L 6-27
09/18 A Williamsburg W 22-20
09/25 H Batavia Clermont Northeastern W 34-20
10/02 H Blanchester L 14-28
10/10 A London Madison-Plains L 25-58 (playoffs)
10/16 A Hillsboro W 28-7
10/24 H Greenfield McClain W 21-6
10/30 H South Charleston Southeastern L 14-23
Cincinnati Finneytown
08/28 A Cincinnati Madeira L 13-56
09/04 A Reading L 13-56
09/11 H Deer Park L 12-46
09/18 H Cincinnati Mariemont L 23-45
09/25 A Cincinnati Wyoming L 7-63
10/02 H Cincinnati Indian Hill L 6-62
10/10 A Middletown Madison L 0-47 (playoffs)
10/16 H Cincinnati Woodward L 13-16
Springfield Greenon
08/28 H Mechanicsburg L 7-41
09/04 A Springfield Catholic Central W 24-0
09/11 A London Madison-Plains W 50-28
09/18 H Cedarville W 45-0
09/25 H South Charleston Southeastern W 42-0
10/02 A Jamestown Greeneview W 21-20
10/17 H Cincinnati Taft W 30-28 (playoffs)
10/24 A St. Bernard Roger Bacon L 19-41 (playoffs)
Cincinnati Madeira
08/28 H Cincinnati Finneytown W 56-13
09/04 A Cincinnati Indian Hill L 7-52
09/11 H Cincinnati Wyoming L 3-21
09/18 A Cleves Taylor L 14-15
09/25 A Deer Park W 44-0
10/02 H Reading W 34-0
10/10 H Tipp City Bethel W 58-13 (playoffs)
10/17 A Cincinnati Hills Christian L 6-13 (playoffs)
10/24 A Norwood W 42-14
10/30 H Bethel-Tate W 28-19
Middletown Madison
08/28 H Camden Preble Shawnee L 12-19
09/04 A West Milton Milton-Union L 12-13
09/11 H New Lebanon Dixie W 38-6
09/18 H Carlisle W 30-20
09/25 A Dayton Northridge W 13-0
10/02 H Monroe L 8-28
10/10 H Cincinnati Finneytown W 47-0 (playoffs)
10/17 A Springfield Shawnee L 0-34 (playoffs)
10/24 H Brookville L 0-42
London Madison-Plains
08/28 A West Jefferson L 0-42
09/04 A Cedarville W 26-13
09/11 H Springfield Greenon L 28-50
09/18 A South Charleston Southeastern W 28-7
09/25 H Jamestown Greeneview L 14-41
10/02 H Springfield Catholic Central W 42-0
10/10 H Lees Creek East Clinton W 58-25 (playoffs)
10/17 A Blanchester L 33-55 (playoffs)
10/24 H Chillicothe Unioto W 64-62 4OT
10/30 A Springfield Northwestern L 8-31
Cincinnati Mariemont
08/28 H Cleves Taylor W 30-19
09/04 A Cincinnati Wyoming L 6-40
09/11 H Cincinnati Indian Hill L 14-51
09/18 A Cincinnati Finneytown W 45-23
09/25 A Reading W 25-20
10/02 H Deer Park L 21-25
10/10 H Reading W 31-28 (playoffs)
10/17 A West Liberty-Salem W 25-0 (playoffs)
10/24 H Cincinnati Purcell Marian W 31-8 (playoffs)
10/31 A Springfield Shawnee L 7-21 (playoffs)
Dayton Meadowdale
09/19 A Dayton Thurgood Marshall L 0-45
09/24 A Dayton Dunbar L 0-60
10/03 A Dayton Ponitz L 0-38
10/10 A Cincinnati Taft L 12-84 (playoffs)
Cincinnati North College Hill
08/28 H Cincinnati Dohn Community L 0-8
09/04 H Cincinnati College Prep W 22-20
09/12 A St. Bernard-Elmwood Place L 6-14
09/18 H Cincinnati Hills Christian L 12-42
09/25 A Lockland W 28-25
10/02 H St. Bernard Roger Bacon L 0-41
10/10 H Cincinnati Purcell Marian L 14-30 (playoffs)
10/30 A Cincinnati Summit Country Day L 12-13
Camden Preble Shawnee
08/28 A Middletown Madison W 19-12
09/04 A Waynesville L 7-42
09/11 A Franklin L 0-28
09/18 H West Milton Milton-Union L 8-26
09/25 H New Lebanon Dixie W 42-14
10/02 A Carlisle L 14-20
10/10 H Batavia Clermont Northeastern W 45-6 (playoffs)
Cincinnati Purcell Marian
08/28 A St. Bernard Roger Bacon L 0-34
09/05 H Hamilton New Miami L 12-30
09/11 H Cincinnati Hills Christian L 6-28
09/18 A Norwood W 21-14
09/25 H Cincinnati Summit Country Day L 12-27
10/02 A Miamisburg Dayton Christian W 20-3
10/10 A Cincinnati North College Hill W 30-14 (playoffs)
10/17 A Brookville W 14-7 (playoffs)
10/24 A Cincinnati Mariemont L 8-31 (playoffs)
Reading
08/28 A Cincinnati Wyoming L 0-21
09/04 H Cincinnati Finneytown W 56-13
09/11 A Cleves Taylor L 13-20
09/17 H Cincinnati Indian Hill L 0-53
09/25 H Cincinnati Mariemont L 20-25
10/02 A Cincinnati Madeira L 0-34
10/10 A Cincinnati Mariemont L 28-31 (playoffs)
10/30 A Norwood W 14-7
St. Bernard Roger Bacon
08/28 H Cincinnati Purcell Marian W 34-0
09/04 A Cincinnati Hills Christian W 42-14
09/11 H Norwood W 82-28
09/18 A Cincinnati Summit Country Day W 37-7
09/25 H Cincinnati College Prep W 62-24
10/02 A Cincinnati North College Hill W 41-0
10/17 H Carlisle W 49-6 (playoffs)
10/24 H Springfield Greenon W 41-19 (playoffs)
10/31 H Versailles W 31-28 (playoffs)
11/07 H Springfield Shawnee W 31-7 (playoffs)
11/14 N Ironton L 19-22 (playoffs)
Springfield Shawnee
08/28 H Urbana W 40-3
09/04 H Bellefontaine W 13-6 OT
09/11 A New Carlisle Tecumseh W 39-14
09/18 A London L 7-34
09/25 H Plain City Jonathan Alder L 31-38
10/17 H Middletown Madison W 34-0 (playoffs)
10/24 A Blanchester W 23-6 (playoffs)
10/31 H Cincinnati Mariemont W 21-7 (playoffs)
11/07 A St. Bernard Roger Bacon L 7-31 (playoffs)
Cincinnati Summit Country Day
08/28 A Batavia Clermont Northeastern L 0-32
09/04 A Norwood L 13-49
09/11 H Cincinnati Country Day W 41-7
09/18 H St. Bernard Roger Bacon L 7-37
09/25 A Cincinnati Purcell Marian W 27-12
10/02 H Cincinnati Hills Christian L 7-39
10/10 H Carlisle L 21-28 (playoffs)
10/17 A Cincinnati Hughes W 25-22
10/24 H St. Bernard-Elmwood Place L 6-8
10/30 H Cincinnati North College Hill W 13-12
Cincinnati Taft
09/25 H Cincinnati Western Hills W 36-0
10/02 A Cincinnati Withrow L 0-1 forfeit (8-0)
10/10 H Dayton Meadowdale W 84-12 (playoffs)
10/17 A Springfield Greenon L 28-30 (playoffs)
10/30 A Trenton Edgewood L 28-55
11/07 A Cincinnati Aiken W 22-20
Versailles
08/28 A Anna W 34-14
09/04 H Delphos St. John's W 27-0
09/11 H Maria Stein Marion Local L 20-21 OT
09/18 A Rockford Parkway W 21-12
09/25 H Fort Recovery W 49-28
10/02 A New Bremen L 7-36
10/24 H Cincinnati Hills Christian W 35-19 (playoffs)
10/31 A St. Bernard Roger Bacon L 28-31 (playoffs)
West Liberty-Salem
08/28 H Jamestown Greeneview W 36-21
09/04 A North Lewisburg Triad W 27-20
09/11 H Milford Center Fairbanks L 48-49
09/18 A West Jefferson L 20-44
09/25 H Springfield Northeastern W 41-40
10/02 A Mechanicsburg L 0-33
10/17 H Cincinnati Mariemont L 0-25 (playoffs)
10/23 H Cincinnati Dohn Community W 36-0 [/SIZE][/SIZE]
 
Last edited:
DIVISION 5 - Opted Out of Playoffs​

Albany Alexander
08/28 H The Plains Athens L 13-20
09/04 A St. Marys (WV) L 6-42
09/11 A Wellston L 0-40
09/18 H Bidwell River Valley W 30-0
09/25 A McArthur Vinton County L 0-31
10/02 H Pomeroy Meigs L 6-12
10/09 H Belpre L 14-19
10/16 A Chillicothe Southeastern W 34-22
Bidwell River Valley
08/28 H Wellston L 6-41
09/04 A Pomeroy Meigs L 12-39
09/11 H McArthur Vinton County L 22-48
09/18 A Albany Alexander L 0-30
09/25 H Nelsonville-York L 7-51
10/03 A Bridgeport W 39-22
10/09 A Crown City South Gallia W 39-8
10/16 H Chillicothe Huntington W 47-27
10/30 A South Point L 9-10
Atwater Waterloo
08/28 H Berlin Center Western Reserve L 8-36
09/04 H North Jackson Jackson-Milton L 16-50
09/12 A Lowellville L 12-41
09/18 A Sebring McKinley L 6-20
09/25 A New Middletown Springfield L 6-56
10/02 A McDonald L 14-42
10/08 H Windham W 28-6
10/16 H East Palestine W 48-8
10/23 A Vienna Mathews W 34-0
10/30 H Newton Falls W 35-12
Zanesville West Muskingum
08/28 A Duncan Falls Philo L 7-33
09/04 A New Lexington L 14-40
09/11 H McConnelsville Morgan L 0-33
09/18 A Crooksville L 6-47
09/25 H Coshocton L 16-36
10/02 H Byesville Meadowbrook L 0-60
10/09 H Uhrichsville Claymont W 36-14
10/16 A Warsaw River View L 40-62
10/23 H Zanesville Bishop Rosecrans W 54-14
10/30 A Zanesville Maysville L 28-42
Williamsburg
08/28 H Batavia L 9-22
09/04 A Fayetteville L 0-27
09/11 A Blanchester L 0-42
09/18 H Lees Creek East Clinton L 20-22
09/25 H Bethel-Tate L 7-35
10/02 A Batavia Clermont Northeastern L 0-21
10/08 A Cincinnati Gamble Montessori W 20-19
10/16 H St. Bernard-Elmwood Place L 27-38
10/23 H Miamisburg Dayton Christian W 14-0
10/29 A Cincinnati Clark Montessori W 30-14
Cincinnati Clark Montessori
09/18 H Cincinnati Gamble Montessori W 22-14
09/24 A Cincinnati Riverview East W 50-8
10/02 A Cincinnati Miami Valley Christian Academy W 36-0
10/09 H Cincinnati Woodward L 28-34
10/16 A Cincinnati Western Hills L 8-34
10/29 H Williamsburg L 14-30
 
Last edited:
Top