2019 All Stars

D1
Player of the Year: Parker Grinstead, Moeller
Coach of the Year: Mike Welker, Moeller

First Team
Ben Damge, Mason
Parker Grinstead, Moeller
Cole Harter, Loveland
Parker Crowell, Lakota East
Connor Ammon, Elder
Kade Tepe, Moeller
Logan Ayer, Mason
Andrew Blank, Springboro
Trey Shetler, Turpin
Noah Hjelming, Milford
Justin Rosa, Princeton
Cal Collins, Moeller
Second Team
Aiden Butler, Little Miami
Brady Vilvens, Wilmington
Jacob Romer, Wilmington
Dylan Coffey, Western Brown
Joey Round, Milford
Eric Middlekamp, Kings
Colton Daugherty, Little Miami
John Schaeper, St. Xavier
Nolan Schirmer, West Clermont
Sam Hegge, Moeller
Isaac Weitz, Northwest
Luke Birdsong, Lakota East
Honorable Mention:
Anderson: Brevin Andreadis, Alex Hamilton, Ryan Kelley; Colerain: Alex McAfee; Edgewood:Matt Lairson, Devin Weist; Elder: Carson Owens, Nathan Bill; Fairfield: Gabe Swaisgood, Kofi Gyebi; Hamilton: Aaron Truett; Harrison: Charlie Marston, Hunter Chaney; Kings: Alec Bode; La Salle: Charlie Pearson; Lakota East:Braden Anderson, Nolan Earl, Ethan Seppi, Brady Shapiro; Lakota West: Hunter Little, Paul Walters; Little Miami: Gio Ranieri, Spencer Loftin, Jacob Richards; Loveland: Connor Patton, Emmett Webb; Mason: Alen Kapic, Colby Kramer, Michael Valcarel; Middletown:Enrique Uribe; Milford: Jacob Haskins; Moeller: Connor Andrews, Charlie Niehaus; Northwest:Simon Coffey, Jamar Henry; Oak Hills: RJ Linenkugel; Princeton: Nick Oliver, Eli Smith; St. Xavier: Charlie Bower, John Steigerwald, Isaiah Neal; Sycamore: Alex Rozenfeld, Trey Yengo; Talawanda: Ethan Kraushar, Jasper Ralinovsky; Turpin: Tommy Bernard, Jack Cnota; Walnut Hills: Logan Lintz, Caleb Price; West Clermont: Alex Koch; Western Brown:AJ Hurt; Wilmington: Josh Vaughan, Matt Butcher; Withrow: Fallou Samb, Mike Diol.

DII
Player of the Year: Ben Griffis, Monroe
Coach of the Year: Adam Jones, Wyoming

First Team
Ben Griffis, Monroe
Jackson Marques, Wyoming
Sam Renggli, Wyoming
Doug Simpson, Summit Country Day
Caleb Tan, Indian Hill
Jesse Levine, Wyoming
Austin Snowden, Wyoming
Krew Verratti, Indian Hill
Casey Fischer, Bethel-Tate
Zachary Hamden, Monroe
Rafael Belucci Mann, Clinton Massie
Luke Lundberg, Indian Hill
Second Team
Will Giffen, Badin
Matheus Azevedo, Bethel-Tate
Bennett Weiherer, Taylor
Sean Rugless, Roger Bacon
Evan Brunot, McNicholas
Ethan Herbert, Wyoming
Jason Almengor, Norwood
Seth Wolfenbarger, Monroe
Nathan Drago, Roger Bacon
Chase Adams, CHCA
Sean Fallis, Bethel-Tate
Honorable Mention:
Badin: Sean Eberly, Colby Stolph, Tim Roettker; Batavia: Andrew Ruby, Jimmy Cowan; Bethel-Tate: Cooper Reinert, Nick Weis; Cincinnati Country Day: Riley Michalski, Cader Rowe; CHCA: Gonzalo Andaluz, Eric Rakestraw; Clinton-Massie: Sam Binau, Trevor McGuiness;Indian Hill: Davis Swallow; McNicholas: Ben Berger, Stephen Collette; Monroe: Adam Ploeger, Austin Riling; New Richmond: Ukiah Kirschner; Norwood: Ivan Carballo, Aedhan Scott, Brandon Young; Roger Bacon: David Konate; Ross: Sully Spencer, Logan Spaw, Quinton Rickett; Summit Country Day: Taylor:Sammy Linville, Jobie Neidenbach, Drew Pittman; Wyoming: Luke Crockett, Coby Hausfeld.


D3
Player of the Year: Luke Brothers, Mariemont
Coach of the Year: Nick Francis, Seven Hills


First Team
Luke Brothers, Mariemont
Ben Ramos, Madeira
Alex Moore, Cincinnati Christian
Josh Nelson, Seven Hills
Jesus Martin, Finneytown
Byron Jerome Stallworth Jr., Clark Montessori
William Hawgood, Seven Hills
Jered Glancy, Clermont Northeastern
Kyle Croll, Mariemont
Max Schmitz, Madeira
Grant Breit, Madeira
Second Team
Korbin Hitte-Huff, Middletown Madison
Autin Yeager, Clermont Northeastern
Jack Schweppe, Madeira
Trevor Allen, Cincinnati Christian
Nolan Loring, Seven Hills
Luca Oliverio, Clark Montessori
Jacob Trusty, Deer Park
Bates Gall, Mariemont
Colton Stamper, Felicity-Franklin
Brady Rosenburg, Cincinnati Christian
Iley McQuiddy, Cincinnati Christian
Honorable Mention
Cincinnati Christian: Noah Neu, Kaden Langhammer; Clark Montessori: Ethan Frank; Clermont Northeastern: Logan Carlier, Nick Craig, Jared Glancy; Deer Park: Will Fischer, Devin Trusty; Felicity-Franklin: Logan Wehrum, Braden Blackburn, Carson Crozier; Finneytown: Ben Brueggemeyer; Madeira: Sam Bernicke, Ben Cunningham; Mariemont: Will Stutenroth; Middletown Madison: Turner Campbell, Caleb Rosenbalm; Reading: Kyle Smith; Seven Hills: Kayzad Bharucha, Bart Cooper, Scott Williams.
 
.
Top