Yappi
Go Buckeyes
Tonight's games:
Division IV – all games Saturday, 7 p.m.
Region 13 1 Beloit West Branch (12-1) 37 6 Jefferson Area (10-3) 41 at Niles McKinley Bo Rein Stadium
Region 14 1 Cleveland Glenville (12-0) 42 6 Van Wert (12-1) 33 at Tiffin Columbian Frost-Kalnow Stadium
Region 15 2 Steubenville (11-2) 41 4 Gnadenhutten Indian Valley (10-3) 7 at St. Clairsville Red Devils Stadium
Region 16 1 Cincinnati Wyoming (13-0) 7 2 Cincinnati Taft (11-2) 0 at Lakota West Firebird Field
Division VI – all games Saturday, 7 p.m.
Region 21 1 Kirtland (13-0) 30 3 Mogadore (11-0) 0 at Nordonia Boliantz Stadium
Region 22 3 Columbia Station Columbia (13-0) 0 5 Columbus Grove (11-2) 34 Clyde Robert J. Bishop Jr. Stadium
Region 23 1 Beverly Fort Frye (12-1) 35 3 Bellaire (9-4) 28 at Zanesville Sulsberger Stadium
Region 24 1 Maria Stein Marion Local (13-0) 55 2 Harrod Allen East (12-1) 0 at Wapakoneta Mercy Health Wapak Ford Field
Division VII – all games Saturday, 7 p.m.
Region 25 1 Warren John F. Kennedy (11-1) 22 3 Danville (11-2) 21 at New Philadelphia Quaker Stadium
Region 26 2 Antwerp (13-0) 7 4 Lima Central Catholic (9-4) 43 at Findlay Donnell Stadium
Region 27 1 Newark Catholic (10-1) 27 2 Hannibal River (12-1) 12 Cambridge McFarland Stadium
Region 28 2 Fort Loramie (11-2) 0 5 New Bremen (10-3) 24 at Sidney Memorial Stadium
Division IV – all games Saturday, 7 p.m.
Region 13 1 Beloit West Branch (12-1) 37 6 Jefferson Area (10-3) 41 at Niles McKinley Bo Rein Stadium
Region 14 1 Cleveland Glenville (12-0) 42 6 Van Wert (12-1) 33 at Tiffin Columbian Frost-Kalnow Stadium
Region 15 2 Steubenville (11-2) 41 4 Gnadenhutten Indian Valley (10-3) 7 at St. Clairsville Red Devils Stadium
Region 16 1 Cincinnati Wyoming (13-0) 7 2 Cincinnati Taft (11-2) 0 at Lakota West Firebird Field
Division VI – all games Saturday, 7 p.m.
Region 21 1 Kirtland (13-0) 30 3 Mogadore (11-0) 0 at Nordonia Boliantz Stadium
Region 22 3 Columbia Station Columbia (13-0) 0 5 Columbus Grove (11-2) 34 Clyde Robert J. Bishop Jr. Stadium
Region 23 1 Beverly Fort Frye (12-1) 35 3 Bellaire (9-4) 28 at Zanesville Sulsberger Stadium
Region 24 1 Maria Stein Marion Local (13-0) 55 2 Harrod Allen East (12-1) 0 at Wapakoneta Mercy Health Wapak Ford Field
Division VII – all games Saturday, 7 p.m.
Region 25 1 Warren John F. Kennedy (11-1) 22 3 Danville (11-2) 21 at New Philadelphia Quaker Stadium
Region 26 2 Antwerp (13-0) 7 4 Lima Central Catholic (9-4) 43 at Findlay Donnell Stadium
Region 27 1 Newark Catholic (10-1) 27 2 Hannibal River (12-1) 12 Cambridge McFarland Stadium
Region 28 2 Fort Loramie (11-2) 0 5 New Bremen (10-3) 24 at Sidney Memorial Stadium
Last edited: