Yappi Suburban League (All-League) American & National

Yappi

Go Buckeyes
American - Boys

Boys' Cross Country Championship Coach
Andrew Lynden Highland
Runner of the Year Matthew Singleton Aurora

First Team:
Andrew Ploskunak Aurora
Elijah Hadler Highland
Max McAdams Highland
Tommy Naiman Tallmadge
Logan Warner Highland
Dylan Wood Copley
Max Manderbach Aurora
Dawson Ansley Tallmadge
Naveen Elliott Revere
Akshay Elango Revere

Second Team:
Jack Curtis Highland
Luke Owens Highland
Robert Will Aurora
Tommy Ploskunak Aurora
Colin Adams Tallmadge
Joey Naiman Tallmadge
Jackson Queen Tallmadge
Anthony Skitzki Revere
Jack McCoy Copley
Riley Webb Copley

Honorable Mention:
Zachary Zabell Aurora
Riley Webb Copley
Nate DiMalanta Highland
David Anand Revere
Ezra Turner Roosevelt

American - Girls

Girls' Cross Country Chamionship Coach
Amy Fagnilli Revere
Runner of the Year Ellie Meech Revere

First Team:
Megan Diulus Revere
Aleni Bender Revere
Mikayla Jones Aurora
Ana Crangle Tallmadge
Grace Barto Aurora
Madelynn Madison Highland
Stephanie Lubin Aurora
Elizabeth Oberhaus Highland
Isabella Mancuso Highland
Cara Basso Tallmadge

Second Team:
Victoria Blechschmid Aurora
Kelsey Sheridan Highland
Elissa Scheel Highland
Ruth Anand Revere
Victoria McKnight Copley
Eva Logan Aurora
MacKenzie Moran Tallmadge
Evelyn Tucker Revere
Kaitlin Herman Highland
Carolina Cardaman Aurora

Honorable Mention:
Kayla Kane Aurora
Arwyn Pitts Copley
Courtney Eddy Highland
Ally Meixner Revere
Marissa Koach Roosevelt

National - Boys

Boys' Cross Country Championship Coach
Mark McConnell Hudson
Runner of the Year Elliott Durkee Hudson

First Team:
Jack Root Hudson
Gabe Shale Hudson
Seth Macura Stow
Koby Dunford Cuyahoga Falls
Kyle Betz Hudson
Dominic Delmoro Wadsworth
Micah Bentley Stow
Zachary Shawala Stow
Austin King North Royalton
Titan Casey Hudson

Second Team:
Aiden Cain Twinsburg
Brody Parrish Wadsworth
Chris Turner Nordonia
Drew Hartline Hudson
Kyle Papczun Hudson
Daniel Bell Hudson
Sam Wales-McGrath Twinsburg
Lukas Keverkamp Cuyahoga Falls
Connor Scarberry Stow
Zach Duffy Stow

Honorable Mention:
Logan Feeney Brecksville Broadview Hts.
Ryan Kachmarik North Royalton
Vince Sciarabba Twinsburg

National - Girls

Girls' Cross Country Championship Coach
Megan Petraska Hudson
Runner of the Year Jayla Atkinson Stow

First Team:
Kailyn Biecker Wadsworth
Clare Nicholas Wadsworth
Sydney Gallagher Hudson
Emmaline Hannan Hudson
Jordyn Hopgood Hudson
Brenna Beucler Hudson
Anna Mehendale Brecksville Broadview Hts.
Sophie Besett Twinsburg
Delaney Corell Wadsworth
Kendra Cassiday Stow

Second Team:
Katie Vasiliauskas Twinsburg
Mari Pizem Brecksville Broadview Hts.
Deena Ingrassia Stow
Andrea Perrotta Stow
Autumn Westbrooks Nordonia
Samantha Fobean Stow
Josie Jones Stow
Story Jones Hudson
Rachel Murphy Wadsworth
Eden Kenner Brecksville Broadview Hts.

Honorable Mention:
Julia Hartzler Wadsworth
Eden Kenner Brecksville Broadview Hts.
Aubrey Hurlbert North Royalton
Emma Sweeney Twinsburg
 
.
Top