The Official MMA Thread

Yellow_Jacket06

Moderator
My Fight Picks:

Werdum - L (4-6)
Manuwa - L (4-5)
Duquesnoy - W (4-4)
Edwards - W (3-4)

Phillips - L (2-4)
Roberts - W (2-3)
Dawodu - L (1-3)
Ankalaev - L (1-2)
Ray - L (1-1)
Sosnovskiy - W (1-0)
 
Last edited:

Yellow_Jacket06

Moderator
The Ultimate Fighter 27: Undefeated

TUF 27 Undefeated - EPISODE 1 RECAP


Team Miocic

Lightweight

Mike Trizano (6-0)
John Gunther (6-0)
Jose Martinez Jr. (4-0)
Allan Zuniga (13-0)

Featherweight

Kyler Phillips (5-0)
Suman Mokhtarian (8-0)
Jay Cucciniello (8-0)
Dulani Perry (4-0)


Team Cormier

Lightweight

Richie Smullen (3-0)
Luis Peña (4-0)
Joe Giannetti (6-0)
Thailand Clark (7-0)

Featherweight

Tyler Diamond (9-0)
Bryce Mitchell (9-0)
Brad Katona (6-0)
Ricky Steele (5-0)


First Lightweight Quarterfinal

Joe Giannetti defeated John Gunther via Technical Submission (Standing Guillotine Choke) in R1
 

Yellow_Jacket06

Moderator
UFC Fight Night 128: Barboza vs. Lee




Main Card (Fox Sports 1)

Catchweight (157 lbs)

Kevin Lee defeated Edson Barboza via TKO (Doctor Stoppage) at 2:18 R5

Featherweight

Frankie Edgar defeated Cub Swanson via Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)

Heavyweight

Justin Willis defeated Chase Sherman via Unanimous Decision (29-28, 29-28, 29-28)

Middleweight

David Branch defeated Thiago Santos via KO (Punches) at 2:30 R1

Bantamweight

Aljamain Sterling defeated Brett Johns via Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)

Lightweight

Dan Hooker defeated Jim Miller via KO (Knee) at 3:00 R1


Preliminary Card (Fox Sports 1)

Welterweight

Ryan LaFlare defeated Alex Garcia via Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)

Bantamweight

Ricky Simon defeated Merab Dvalishvili via TKO (Referee Stoppage) at 5:00 R3

Welterweight

Siyar Bahadurzada defeated Luan Chagas via KO (Body Kick & Punch) at 2:40 R2

Light Heavyweight

Corey Anderson defeated Patrick Cummins via Unanimous Decision (30-26, 30-26, 30-27)


Preliminary Card (Fight Pass)

Welterweight

Tony Martin defeated Keita Nakamura via Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)

 
Last edited:

Yellow_Jacket06

Moderator
My fight picks...

Lee - W (5-6)
Swanson - L (4-6)
Sherman - L (4-5)
Branch - W (4-4)
Johns - L (3-4)
Miller - L (3-3)
LaFlare - W (3-2)
Simon - W (2-2)
Chagas - L (1-2)
Anderson - W (1-1)
Nakamura - L (0-1)
 
Last edited:

Yellow_Jacket06

Moderator
TUF 27 Undefeated - EPISODE 2 RECAP


Team Miocic

Lightweight

Mike Trizano (6-0)
Jose Martinez Jr. (4-0)
Allan Zuniga (13-0)

Featherweight

Suman Mokhtarian (8-0)
Jay Cucciniello (8-0)
Dulani Perry (4-0)


Team Cormier

Lightweight

Richie Smullen (3-0)
Luis Peña (4-0)
Joe Giannetti (6-0)
Thailand Clark (7-0)

Featherweight

Tyler Diamond (9-0)
Bryce Mitchell (9-0)
Brad Katona (6-0)
Ricky Steele (5-0)


First Featherweight Quarterfinal

Brad Katona defeated Kyler Phillips via Majority Decision
 

Yellow_Jacket06

Moderator
TUF 27 Undefeated - EPISODE 3 RECAP


Team Miocic

Lightweight

Mike Trizano (6-0)
Allan Zuniga (13-0)

Featherweight

Suman Mokhtarian (8-0)
Jay Cucciniello (8-0)
Dulani Perry (4-0)


Team Cormier

Lightweight

Richie Smullen (3-0)
Luis Peña (4-0)
Joe Giannetti (6-0)
Thailand Clark (7-0)

Featherweight

Tyler Diamond (9-0)
Bryce Mitchell (9-0)
Brad Katona (6-0)
Ricky Steele (5-0)


Second Lightweight Quarterfinal

Luis Peña defeated Jose Martinez Jr. via Unanimous Decision in R2
 

Yellow_Jacket06

Moderator
TUF 27 Undefeated - EPISODE 4 RECAP


Team Miocic

Lightweight

Mike Trizano (6-0)
Allan Zuniga (13-0)

Featherweight

Suman Mokhtarian (8-0)
Dulani Perry (4-0)


Team Cormier

Lightweight

Richie Smullen (3-0)
Joe Giannetti (6-0)
Thailand Clark (7-0)

Featherweight

Tyler Diamond (9-0)
Bryce Mitchell (9-0)
Brad Katona (6-0)
Ricky Steele (5-0)


Second Featherweight Quarterfinal

Bryce Mitchell defeated Jay Cucciniello via Unanimous Decision
 

Yellow_Jacket06

Moderator
TUF 27 Undefeated - EPISODE 5 RECAP


Team Miocic

Lightweight

Mike Trizano (6-0)
Allan Zuniga (13-0)

Featherweight

Suman Mokhtarian (8-0)
Dulani Perry (4-0)


Team Cormier

Lightweight

Richie Smullen (3-0)
Joe Giannetti (6-0)

Featherweight

Tyler Diamond (9-0)
Bryce Mitchell (9-0)
Brad Katona (6-0)
Ricky Steele (5-0)


Third Lightweight Quarterfinal

Mike Trizano defeated Thailand Clark via TKO (Punches) in R2
 

Yellow_Jacket06

Moderator



Main Card (Fox Sports 1)

Welterweight

Kamaru Usman defeated Demian Maia via Unanimous Decision (50-45, 49-46, 49-46)

Women's Strawweight

Tatiana Suarez defeated Alexa Grasso via Submission (Rear Naked Choke) at 2:44 R1

Light Heavyweight

Dominick Reyes defeated Jared Cannonier via TKO (Punch) at 2:55 R1

Bantamweight

Guido Cannetti defeated Diego Rivas via Unanimous Decision (29-28, 29-28, 29-28)

Women's Flyweight

Andrea Lee defeated Veronica Macedo via Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)

Welterweight

Vicente Luque defeated Chad Laprise via KO (Punches) at 4:16 R1


Preliminary Card (Fox Sports 2)

Welterweight

Michel Prazeres defeated Zak Cummings via Split Decision (29-28, 28-29, 29-28)

Flyweight

Alexandre Pantoja defeated Brandon Moreno via Unanimous Decision (30-26, 30-26, 29-27)

Women's Strawweight

Poliana Botelho defeated Syuri Kondo via TKO (Body Kick & Punches) at 0:33 R1

Featherweight

Gabriel Benítez defeated Humberto Bandenay via KO (Slam & Punches) at 0:39 R1


Preliminary Card (Fight Pass)

Featherweight

Enrique Barzola defeated Brandon Davis via Unanimous Decision (30-27, 30-26, 30-26)

Bantamweight

Frankie Saenz defeated Henry Briones via Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-26)

Lightweight

Claudio Puelles defeated Felipe Silva via Submission (Kneebar) at 2:23 R3

 
Last edited:

Yellow_Jacket06

Moderator
My Fight Picks...

Usman - W (9-4)
Grasso - L (8-4)
Reyes - W (8-3)
Rivas - L (7-3)
Lee - (7-2)
Luque - W (6-2)
Prazeres - W (5-2)
Moreno - L (4-2)
Kondo - L (4-1)
Benitez - W (4-0)
Barzola - W (3-0)
Saenz - W (2-0)
Puelles - W (1-0)
 
Last edited:

Yellow_Jacket06

Moderator
TUF 27 Undefeated - EPISODE 6 RECAP


Team Miocic

Lightweight

Mike Trizano (7-0)
Allan Zuniga (13-0)

Featherweight

Dulani Perry (4-0)


Team Cormier

Lightweight

Richie Smullen (3-0)
Joe Giannetti (7-0)

Featherweight

Tyler Diamond (9-0)
Bryce Mitchell (10-0)
Brad Katona (7-0)
Ricky Steele (6-0)


Third Featherweight Quarterfinal

Ricky Steele defeated Suman Mokhtarian via Unanimous Decision
 

Yellow_Jacket06

Moderator
UFC Fight Night 130: Thompson vs. Till




Main Card (Fox Sports 1)

Catchweight (174.5 lbs.)

Darren Till defeated Stephen Thompson via Unanimous Decision (48-47, 49-46, 49-46)

Welterweight

Neil Magny defeated Craig White via TKO (Knee and Punches) at 4:32 R1

Featherweight

Arnold Allen defeated Mads Burnell via Submission (Front Choke) at 2:41 R3

Featherweight

Makwan Amirkhani defeated Jason Knight via Split Decision (27-30, 29-28, 29-28)

Welterweight

Cláudio Silva defeated Nordine Taleb via Submission (Rear Naked Choke) at 4:31 R1

Middleweight

Darren Stewart defeated Eric Spicely via TKO (Punches) at 1:47 R2


Preliminary Card (Fox Sports 1)

Middleweight

Tom Breese defeated Dan Kelly via TKO (Punches) at 3:33 R1

Women's Bantamweight

Lina Länsberg defeated Gina Mazany via Unanimous Decision (30-27, 30-27, 29-28)

Welterweight

Carlo Pedersoli Jr. defeated Brad Scott via Split Decision (28-29, 29-28, 29-28)

Women's Flyweight

Gillian Robertson defeated Molly McCann via Technical Submission (Rear Naked Choke) at 2:05 R2


Preliminary Card (Fight Pass)

Middleweight

Elias Theodorou defeated Trevor Smith via Unanimous Decision (30-27, 30-27, 29-28)

 
Last edited:

Yellow_Jacket06

Moderator
My Fight Picks:

Thompson - L (7-4)
Magny - W (7-3)
Allen - W (6-3)
Knight - L (5-3)
Silva - W (5-2)
Spicely - L (4-2)
Breese - W (4-1)
Lansberg - W (3-1)
Pedersoli - W (2-1)
McCann - L (1-1)
Theodorou - W (1-0)
 
Last edited:

Yellow_Jacket06

Moderator
UFC Fight Night 131: Rivera vs. Moraes




Main Card (Fox Sports 1)

Bantamweight

Marlon Moraes defeated Jimmie Rivera via KO (Head Kick and Punches) at 0:33 R1

Lightweight

Gregor Gillespie defeated Vinc Pichel via Submission (Arm Triangle Choke) at 4:06 R2

Heavyweight

Walt Harris defeated Daniel Spitz via TKO (Punches) at 4:59 R2

Welterweight

Ben Saunders defeated Jake Ellenberger via TKO (Knee and Punches) at 1:56 R1

Featherweight

Julio Arce defeated Daniel Teymur via Submission (Rear Naked Choke) at 2:55 R3

Light Heavyweight

Sam Alvey defeated Gian Villante via Split Decision (29-28, 28-29, 29-28)


Preliminary Card (Fox Sports 1)

Women's Flyweight

Sijara Eubanks defeated Lauren Murphy via Unanimous Decision (30-27, 30-27, 29-28)

Lightweight

David Teymur defeated Nik Lentz via Unanimous Decision (30-27, 30-27, 29-28)

Welterweight

Belal Muhammad defeated Chance Rencountre via Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)

Lightweight

Desmond Green defeated Gleison Tibau via Unanimous Decision (30-27, 30-27, 29-27)


Preliminary Card (Fight Pass)

Bantamweight

Nathaniel Wood defeated Johnny Eduardo via Submission (D'Arce Choke) at 2:18 R2

Flyweight

Jose Torres defeated Jarred Brooks via TKO (Slam and Punches) at 2:55 R2

 
Last edited:

Yellow_Jacket06

Moderator
TUF 27 Undefeated - EPISODE 7 RECAP


Team Miocic

Lightweight

Mike Trizano (7-0)
Allan Zuniga (13-0)

Featherweight

Dulani Perry (4-0)


Team Cormier

Lightweight

Joe Giannetti (7-0)

Featherweight

Tyler Diamond (9-0)
Bryce Mitchell (10-0)
Brad Katona (7-0)


Fourth Lightweight Quarterfinal

Allan Zuniga advances with a BYE due to injury of Richie Smullen.
 

Yellow_Jacket06

Moderator
A bit late but these were my picks (copy/pasted from another forum).

Rivera
Pichel - L (6-5)
Spitz - L (6-4)
Ellenberger - L (6-3)
Arce - W (6-2)
Villante - L (5-2)
Eubanks - W (5-1)
Lentz - L (4-1)
Muhammad - W (4-0)
Green - W (3-0)
Wood - W (2-0)
Torres - W (1-0)
 
Last edited:

Yellow_Jacket06

Moderator
TUF 27 Undefeated - EPISODE 8 RECAP


Team Miocic

Lightweight

Mike Trizano (7-0)
Allan Zuniga (13-0)
John Gunther (6-0)*

Featherweight

Jay Cucciniello (8-0)*

Team Cormier

Lightweight

Joe Giannetti (7-0)

Featherweight

Tyler Diamond (9-0)
Bryce Mitchell (10-0)
Brad Katona (7-0)


*Denotes Substitute


Fourth Featherweight Quarterfinal

Tyler Diamond defeated Dulani Perry via Submission (Guillotine Choke) in R2
 

Yellow_Jacket06

Moderator
Tuesday Night Contender Series - Week 1

Heavyweight

Alonzo Menifield defeated Dashawn Boatwright via TKO (Punches) at 0:08 R1

Welterweight

Chris Curtis defeated Sean Lally via KO (Hook Kick and Punches) at 1:37 R3

Heavyweight

Greg Hardy defeated Austen Lane via KO (Punches) at 0:57 R1

Bantamweight

Montel Jackson defeated Rico DiSciullo via TKO (Knee and Punches) at 2:15 R3

Middleweight

Kevin Holland defeated Will Santiago via Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)


Alonzo Menifield and Greg Hardy were awarded UFC contracts.
 
Last edited:

Yellow_Jacket06

Moderator
TUF 27 Undefeated - EPISODE 9 RECAP


Team Miocic

Lightweight

Mike Trizano (7-0)
Allan Zuniga (13-0)

Featherweight

Jay Cucciniello (8-0)*

Team Cormier

Lightweight

Joe Giannetti (7-0)

Featherweight

Tyler Diamond (9-0)
Bryce Mitchell (10-0)
Brad Katona (7-0)


*Denotes Substitute


Lightweight Semifinal

Mike Trizano defeated John Gunther via Unanimous Decision
 

Yellow_Jacket06

Moderator
Tuesday Night Contender Series - Week 2

Featherweight

Matt Sayles defeated Yazan Hajeh via TKO (Punches) at 1:57 R1

Middleweight

Anthony Hernandez defeated Jordan Wright via KO (Punches) at 0:40 R1

Featherweight

Austin Springer defeated Giga Chikadze via Submission (Rear Naked Choke) at 4:10 R3

Light Heavyweight

Ryan Spann defeated Emiliano Sordi via Submission (Standing Guillotine Choke) at 0:26 R1

Welterweight

Dwight Grant defeated Tyler Hill via KO (Punches) at 2:08 R2



The following were awarded UFC contracts tonight...

Matt Sayles
Dwight Grant
Anthony Hernandez
Ryan Spann
 
Last edited:

Yellow_Jacket06

Moderator
TUF 27 Undefeated - EPISODE 10 RECAP


Team Miocic

Lightweight

Mike Trizano (7-0)
Allan Zuniga (13-0)

Featherweight

Jay Cucciniello (8-0)*

Team Cormier

Lightweight

Joe Giannetti (7-0)

Featherweight

Tyler Diamond (9-0)
Brad Katona (7-0)


*Denotes Substitute


Featherweight Semifinal

Brad Katona defeated Bryce Mitchell via Submission (Rear Naked Choke) in R3
 

Yellow_Jacket06

Moderator
UFC Fight Night 132: Cowboy vs. Edwards




Main Card (Fight Pass)

Welterweight

Leon Edwards defeated Donald Cerrone via Unanimous Decision (48-47, 48-47, 48-47)

Light Heavyweight

Ovince Saint Preux defeated Tyson Pedro via Submission (Straight Armbar) at 2:54 R1

Women's Flyweight

Jessica Eye defeated Jessica Rose-Clark via Unanimous Decision (30-27, 29-28, 29-28)

Welterweight

Li Jingliang defeated Daichi Abe via Unanimous Decision (30-26, 30-27, 30-27)


Preliminary Card (Fight Pass)

Bantamweight

Petr Yan defeated Teruto Ishihara via TKO (Punches) at 3:28 R1

Bantamweight

Song Yadong defeated Felipe Arantes via TKO (Elbows) at 4:59 R2

Featherweight

Shane Young defeated Rolando Dy via TKO (Elbow and Punches) at 4:40 R2

Welterweight

Song Kenan defeated Hector Aldana via TKO (Punches) at 4:45 R2

Welterweight

Jake Matthews defeated Shinsho Anzai via Technical Submission (Rear Naked Choke) at 3:44 R1

Women's Strawweight

Yan Xiaonan defeated Viviane Pereira via Unanimous Decision (29-28, 29-28, 30-27)

Flyweight

Matt Schnell defeated Naoki Inoue via Split Decision (29-28, 28-29, 29-28)

Flyweight

Ulka Sasaki defeated Jenel Lausa via Submission (Rear Naked Choke) at 4:04 R2

Women's Flyweight

Ji Yeon Kim defeated Melinda Fabian via Split Decision (29-28, 28-29, 29-28)

 
Last edited:

Yellow_Jacket06

Moderator
My fight picks...

Edwards - W (10-3)
Saint Preux - W (9-3)
Eye - W (8-3)
Jingliang - W (7-3)
Ishihara - L (6-3)
Arantes - L (6-2)
Young - W (6-1)
Kenan - W (5-1)
Matthews - W (4-1)
Xiaonan - W (3-1)
Inoue - L (2-1)
Sasaki - W (2-0)
Kim - W (1-0)
 
Last edited:

Yellow_Jacket06

Moderator
Tuesday Night Contender Series - Week 3

Women's Flyweight

Antonina Shevchenko defeated Jaymee Nievera via TKO (Knees) at 3:22 R2

Lightweight

Te Edwards defeated Austin Tweedy via KO (Punch) at 0:28 R1

Heavyweight

Josh Parisian defeated Greg Rebello via TKO (Spinning Back Fist) at 1:31 R1

Featherweight

Julian Erosa defeated Jamall Emmers via KO (Head Kick and Punches) at 1:10 R2

Middleweight

Jordan Williams defeated Tim Caron via TKO (Elbows) at 3:37 R3


Awarded UFC Contracts

Antonina Shevchenko
Te Edwards

Josh Parisian will be brought in to compete on season 28 of The Ultimate Fighter.
 

Yellow_Jacket06

Moderator
TUF 27 Undefeated - EPISODE 11 RECAP


Team Miocic

Lightweight

Mike Trizano (7-0) - (Finals)

Featherweight

Jay Cucciniello (8-0)*

Team Cormier

Lightweight

Joe Giannetti (7-0) - (Finals)

Featherweight

Tyler Diamond (9-0)
Brad Katona (7-0) - (Finals)


*Denotes Substitute


Lightweight Semifinal

Joe Giannetti defeated Allan Zuniga via Submission (D'Arce Choke) in R1
 

Yellow_Jacket06

Moderator
TUF 27 Undefeated - EPISODE 12 RECAP


Team Miocic

Lightweight

Mike Trizano (7-0) - (Finals)

Featherweight

Jay Cucciniello (8-0)* (Finals)

Team Cormier

Lightweight

Joe Giannetti (7-0) - (Finals)

Featherweight

Brad Katona (7-0) - (Finals)


*Denotes Substitute


Featherweight Semifinal

Jay Cucciniello defeated Tyler Diamond via TKO (Elbow and Punches) in R3
 

Yellow_Jacket06

Moderator
The Ultimate Fighter 27 Finale




Main Card (Fox Sports 1)

Middleweight

Israel Adesanya defeated Brad Tavares via Unanimous Decision (49-46, 50-45, 50-45)

Lightweight - TUF 27 Final

Mike Trizano defeated Joe Giannetti via Split Decision (29-28, 28-29, 29-28)

Featherweight - TUF 27 Final

Brad Katona defeated Jay Cucciniello via Unanimous Decision (30-26, 30-26, 30-26)

Featherweight

Alex Caceres defeated Martin Bravo via Split Decision (29-28, 28-29, 29-28)

Women's Flyweight

Roxanne Modafferi defeated Barb Honchak via TKO (Elbows) at 3:32 R2

Catchweight (190 lbs.)

Alessio Di Chirico defeated Julian Marquez via Split Decision (29-28, 27-30, 29-28)


Preliminary Card (Fox Sports 1)

Women's Flyweight

Montana De La Rosa defeated Rachael Ostovich via Submission (Rear-Naked Choke) at 4:21 R3

Lightweight

Luis Peña defeated Richie Smullen via Submission (Guillotine Choke) at 3:32 R1

Lightweight

John Gunther defeated Allan Zuñiga via Majority Decision (29-28, 29-28, 28-28)

Featherweight

Bryce Mitchell defeated Tyler Diamond via Majority Decision (29-28, 29-28, 28-28)


Preliminary Card (Fight Pass)

Featherweight

Steven Peterson defeated Matt Bessette via Split Decision (29-28, 28-29, 29-28)

Middleweight

Gerald Meerschaert defeated Oskar Piechota via Submission (Rear-Naked Choke) via 4:55 R2

 
Last edited:

Yellow_Jacket06

Moderator
My Fight Picks:

Adesanya - W (5-7)
Giannetti - L (4-7)
Katona - W (4-6)
Bravo - L (3-6)
Honchak - L (3-5)
Marquez - L (3-4)
De La Rosa - W (3-3)
Pena - W (2-3)
Zuniga - L (1-3)
Mitchell - W (1-2)
Bessette - L (0-2)
Piechota - L (0-1)
 
Last edited:

Yellow_Jacket06

Moderator
Tuesday Night Contender Series - Week 4

Lightweight

Kevin Aguilar defeated Joey Gomez via Split Decision (28-29, 29-28, 29-28)

Middleweight

Bevon Lewis defeated Alton Cunningham via TKO (Knees) at 3:01 R1

Featherweight

Ricky Palacios defeated Toby Misech via Unanimous Decision (30-27, 29-28, 29-28)

Flyweight

Jordan Espinosa defeated Rilley Dutro via TKO (Punch) at 4:58 R3

Lightweight

Jalin Turner defeated Max Mustaki via TKO (Doctor Stoppage) at 5:00 R1


UFC Contract

Jordan Espinosa
Bevon Lewis
 

Yellow_Jacket06

Moderator
UFC Fight Night 133: Dos Santos vs. Ivanov




Main Card (Fox Sports 1)

Heavyweight

Junior dos Santos defeated Blagoy Ivanov via Unanimous Decision (50-45, 50-45, 50-45)

Welterweight

Sage Northcutt defeated Zak Ottow via KO (Punches) at 3:14 R2

Featherweight

Rick Glenn defeated Dennis Bermudez via Split Decision (29-28, 27-30, 29-28)

Welterweight

Niko Price defeated Randy Brown via KO (Punches) at 1:09 R2

Featherweight

Chad Mendes defeated Myles Jury via TKO (Punches) at 2:52 R1

Women's Bantamweight

Cat Zingano defeated Marion Reneau via Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-26)


Preliminary Card (Fox Sports 1)

Bantamweight

Alejandro Pérez defeated Eddie Wineland via Unanimous Decision (29-28, 29-28, 29-28)

Featherweight

Alexander Volkanovski defeated Darren Elkins via Unanimous Decision (30-27, 29-28, 29-28)

Flyweight

Said Nurmagomedov defeated Justin Scoggins via Split Decision (29-28, 28-29, 29-28)

Featherweight

Raoni Barcelos defeated Kurt Holobaugh via TKO (Punches) at 1:29 R3


Preliminary Card (Fight Pass)

Women's Flyweight

Liz Carmouche defeated Jennifer Maia via Unanimous Decision (30-27, 30-27, 29-28)

Flyweight

Mark De La Rosa defeated Elias Garcia via Submission (Rear Naked Choke) at 2:00 R2

Women's Strawweight

Jessica Aguilar defeated Jodie Esquibel via Unanimous Decision (30-27, 29-28, 29-28)

 
Last edited:
.
Top